Wypożyczalnie samochodów Jyväskylä

Jyväskylä tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Jyväskylä, Finlandia
1 gru — 8 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Jyväskylä, Finlandia
wt 1.12
Południe
wt 8.12
Południe

Jyväskylä — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Tampere Tampere-Pirkkala

Wynajem samochodów Jyväskylä

Jyväskylä – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Jyväskylä – Avis, Sixt i Budget są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Jyväskylä, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Avis, Sixt czy Budget, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Jyväskylä – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Jyväskylä wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 90 km/h.


Zacznij planować swoją podróż do: Jyväskylä

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Jyväskylä

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Jyväskylä
  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Jyväskylä

    Znajdź hotele w: Jyväskylä