Tanie loty Wichita - Kraków od 2 621 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Kraków-Wichita

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wichita-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę17 683 złNajlepsza cena za lot Wichita – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 17 683 zł
Najkrótszy czas lotu22h 00minNajszybszy lot Wichita-Kraków zajmuje 22h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wichita-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wichita Eisenhower National - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Wichita - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Wichita – Kraków jest najtańsza?

Wichita Eisenhower National - Kraków Balice

Wybierz trasę Wichita Eisenhower National - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wichita - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wichita - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wichita - Kraków, zmieniając zakładki
Air France
24 lut
ICT06:35Wichita Eisenhower National
16h 35min
2 przesiadki
KRK23:10Kraków Balice
28 lut
KRK06:40Kraków Balice
41h 35min
2 przesiadki
ICT00:15Wichita Eisenhower National
2 621 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 lut
ICT07:05Wichita Eisenhower National
17h 40min
3 przesiadki
KRK00:45Kraków Balice
28 lut
KRK12:35Kraków Balice
35h 36min
3 przesiadki
ICT00:11Wichita Eisenhower National
3 205 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 kwi
ICT14:10Wichita Eisenhower National
14h 45min
2 przesiadki
KRK04:55Kraków Balice
4 maj
KRK05:10Kraków Balice
18h 02min
2 przesiadki
ICT23:12Wichita Eisenhower National
3 626 zł
Znajdź podobne
American Airlines
10 gru
ICT02:36Wichita Eisenhower National
27h 19min
2 przesiadki
KRK05:55Kraków Balice
17 gru
KRK06:35Kraków Balice
32h 48min
2 przesiadki
ICT15:23Wichita Eisenhower National
4 113 zł
Znajdź podobne
Air Canada
27 kwi
ICT04:00Wichita Eisenhower National
19h 00min
3 przesiadki
KRK23:00Kraków Balice
4 maj
KRK02:05Kraków Balice
22h 39min
3 przesiadki
ICT00:44Wichita Eisenhower National
4 122 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 lut
ICT09:58Wichita Eisenhower National
19h 42min
2 przesiadki
KRK05:40Kraków Balice
28 lut
KRK12:35Kraków Balice
35h 10min
3 przesiadki
ICT23:45Wichita Eisenhower National
3 276 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Wichita – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Wichita – Kraków
Lufthansa
3 gru
ICT13:15Wichita Eisenhower National
22h 00min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice
10 gru
KRK08:25Kraków Balice
16h 01min
2 przesiadki
ICT00:26Wichita Eisenhower National
4 243 zł
Znajdź podobne
American Airlines
3 gru
ICT08:32Wichita Eisenhower National
21h 23min
2 przesiadki
KRK05:55Kraków Balice
10 gru
KRK06:35Kraków Balice
29h 24min
3 przesiadki
ICT11:59Wichita Eisenhower National
4 401 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
ICT13:15Wichita Eisenhower National
33h 20min
3 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
10 gru
KRK08:25Kraków Balice
40h 01min
3 przesiadki
ICT00:26Wichita Eisenhower National
5 143 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 gru
ICT13:15Wichita Eisenhower National
22h 00min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice
10 gru
KRK08:25Kraków Balice
16h 01min
2 przesiadki
ICT00:26Wichita Eisenhower National
4 247 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
ICT13:15Wichita Eisenhower National
33h 20min
3 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
10 gru
KRK08:25Kraków Balice
40h 01min
3 przesiadki
ICT00:26Wichita Eisenhower National
5 151 zł
Znajdź podobne

  • Wichita Eisenhower National – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Wichita Eisenhower National i Kraków Balice dzieli dystans 8483,7 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 14h 45min.


Alternatywne trasy Wichita-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kansas City - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena2 396 zł
Loty Kansas City - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena2 221 zł
Loty Wichita - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 40min
Najniższa cena4 259 zł
Loty Kansas City - Katowice
Najkrótszy czas lotu20h 00min
Najniższa cena4 130 zł
Loty Kansas City - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu42h 20min
Najniższa cena3 467 zł

Podobne loty: Wichita – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Wichita – Kraków