Informacje
Najnowsze oferty
FAQ (Często zadawane pytania)

Cheap flights z Wenecji do Poznań from 295 zł

1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 27.2
wt. 5.3
Lufthansa5h 50minZ przesiadkąod 730 zł
Znajdź podobne
Lufthansa8h 20minZ przesiadkąod 825 zł
Znajdź podobne
Lufthansa5h 25minZ przesiadkąod 861 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines41h 05minZ przesiadkąod 1 021 zł
Znajdź podobne
„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Informacje o trasie Poznań-Wenecja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wenecja-Poznań

Znaleziono najlepszą cenę

295 zł

Najkrótszy czas lotu

5h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Lotniska w: Poznań

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Wenecja - Poznań w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 295 zł. Najlepsza oferta na lot Wenecja - Poznań w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 730 zł.
Najszybszy lot Wenecja-Poznań zajmuje 5h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Wenecja-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wenecja-Marco Polo - Lotnisko Poznań Ławica.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Wenecja - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wenecja – Poznań są najtańsze?

Październik. Najtańsza pora roku na lot Wenecja - Poznań to Październik. Najdroższa pora to Kwiecień.

Która trasa podróży Wenecja – Poznań jest najtańsza?

Wenecja-Marco Polo - Poznań Ławica. Wybierz trasę Wenecja-Marco Polo - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wenecja - Poznań.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wenecja - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wenecja – Poznań, zmieniając zakładki.
Lufthansa
12 mar
VCE06:30Wenecja-Marco Polo
5h 50min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
15 mar
POZ15:20Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
VCE22:50Wenecja-Marco Polo
Austrian Airlines
13 mar
VCE19:15Wenecja-Marco Polo
41h 05min
2 przesiadki
POZ12:20Poznań Ławica
16 mar
POZ06:05Poznań Ławica
12h 30min
2 przesiadki
VCE18:35Wenecja-Marco Polo
1 021 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 mar
VCE17:55Wenecja-Marco Polo
19h 50min
1 przesiadka
POZ13:45Poznań Ławica
15 mar
POZ15:20Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
VCE22:50Wenecja-Marco Polo
1 176 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 mar
VCE06:30Wenecja-Marco Polo
8h 20min
2 przesiadki
POZ14:50Poznań Ławica
16 mar
POZ06:05Poznań Ławica
13h 10min
1 przesiadka
VCE19:15Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
12 mar
VCE16:55Wenecja-Marco Polo
5h 25min
2 przesiadki
POZ22:20Poznań Ławica
15 mar
POZ15:20Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
VCE22:50Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
12 mar
VCE13:10Wenecja-Marco Polo
9h 10min
2 przesiadki
POZ22:20Poznań Ławica
15 mar
POZ15:20Poznań Ławica
7h 30min
2 przesiadki
VCE22:50Wenecja-Marco Polo
1 132 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Wenecja - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wenecja – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty dostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
6 mar
VCE06:00Wenecja-Marco Polo
9h 45min
2 przesiadki
POZ15:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
6 mar
VCE08:50Wenecja-Marco Polo
29h 15min
1 przesiadka
POZ14:05Poznań Ławica
Lufthansa
28 cze
VCE19:30Wenecja-Marco Polo
14h 35min
1 przesiadka
POZ10:05Poznań Ławica

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wenecja – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wenecja – Poznań
Austrian Airlines
26 lut
VCE19:15Wenecja-Marco Polo
28h 15min
2 przesiadki
POZ23:30Poznań Ławica
1 mar
POZ13:00Poznań Ławica
29h 35min
2 przesiadki
VCE18:35Wenecja-Marco Polo
1 663 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 lut
VCE15:00Wenecja-Marco Polo
18h 50min
1 przesiadka
POZ09:50Poznań Ławica
1 mar
POZ13:00Poznań Ławica
9h 50min
1 przesiadka
VCE22:50Wenecja-Marco Polo
1 834 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 lut
VCE15:00Wenecja-Marco Polo
18h 50min
1 przesiadka
POZ09:50Poznań Ławica
1 mar
POZ13:00Poznań Ławica
29h 35min
2 przesiadki
VCE18:35Wenecja-Marco Polo
1 874 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 lut
VCE12:20Wenecja-Marco Polo
25h 25min
1 przesiadka
POZ13:45Poznań Ławica
1 mar
POZ14:50Poznań Ławica
3h 35min
1 przesiadka
VCE18:25Wenecja-Marco Polo
2 037 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Wenecja – Poznań

Nasze najlepsze oferty linii Austrian Airlines na lot Wenecja – Poznań
Austrian Airlines
13 mar
VCE19:15Wenecja-Marco Polo
41h 05min
2 przesiadki
POZ12:20Poznań Ławica
16 mar
POZ06:05Poznań Ławica
12h 30min
2 przesiadki
VCE18:35Wenecja-Marco Polo
1 021 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
26 lut
VCE19:15Wenecja-Marco Polo
28h 15min
2 przesiadki
POZ23:30Poznań Ławica
1 mar
POZ13:00Poznań Ławica
29h 35min
2 przesiadki
VCE18:35Wenecja-Marco Polo
1 663 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
12 mar
VCE11:00Wenecja-Marco Polo
12h 30min
2 przesiadki
POZ23:30Poznań Ławica
15 mar
POZ06:05Poznań Ławica
12h 30min
2 przesiadki
VCE18:35Wenecja-Marco Polo
2 221 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Wenecja – Poznań

Nasze najlepsze oferty linii Lufthansa na lot Wenecja – Poznań
Lufthansa
12 mar
VCE06:30Wenecja-Marco Polo
5h 50min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica
15 mar
POZ15:20Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
VCE22:50Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
13 mar
VCE06:30Wenecja-Marco Polo
8h 20min
2 przesiadki
POZ14:50Poznań Ławica
16 mar
POZ06:05Poznań Ławica
13h 10min
1 przesiadka
VCE19:15Wenecja-Marco Polo
Lufthansa
12 mar
VCE16:55Wenecja-Marco Polo
5h 25min
2 przesiadki
POZ22:20Poznań Ławica
15 mar
POZ15:20Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
VCE22:50Wenecja-Marco Polo

  • Wenecja – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Poznań Ławica i Wenecja są od siebie oddalone o 843,7 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 5h 25min.

  • loty z: Wenecja - Lotnisko Poznań Ławica – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    loty z: Wenecja - Lotnisko Poznań Ławica – ceny są odświeżane codziennie.

  • Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem z: Wenecja - Lotnisko Poznań Ławica?

    Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze, które oferują usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano wylot (Wenecja - Lotnisko Poznań Ławica).

  • Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Poznań Ławica?

    Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Poznań Ławica) mogą się różnić w zależności od planów podróży i osobistych okoliczności. Zasadniczo należy mieć ze sobą kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu. Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi lub inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Alternatywne trasy Wenecja-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wenecja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena231 zł
Loty Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena319 zł
Loty Wenecja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena606 zł
Loty Werona - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena662 zł
Loty Wenecja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena570 zł
Loty Werona - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena403 zł
Loty Werona - Wrocław
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena662 zł
Loty Werona - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena686 zł

Loty podobne do tych na trasie Wenecja – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wenecja – Poznań

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów na trasie Wenecja – Poznań?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Wenecja – Poznań. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Czy znajdę loty Wenecja – Poznań na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Wenecja – Poznań z takimi zasadami.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty na trasie Wenecja – Poznań?

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Wenecja – Poznań.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu Wenecja – Poznań. Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Wenecja – Poznań, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Poznań)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
Lot do Wenecji
1 dorosły
wt. 27.2
wt. 5.3
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.