Tanie loty Waszyngton - Kraków

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Kraków-Waszyngton

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Waszyngton-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę7 393 złNajlepsza cena za lot Waszyngton – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 7 393 zł
Najkrótszy czas lotu10h 10minNajszybszy lot Waszyngton-Kraków zajmuje 10h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Waszyngton-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Baltimore/Washington - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Waszyngton Dulles Intl - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Waszyngton - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Waszyngton – Kraków są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Waszyngton - Kraków to Luty. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Waszyngton – Kraków są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Waszyngton – Kraków są najtańsze?

wieczorem

Loty Waszyngton - Kraków są około 32% droższe po południu niż wieczorem.

Która trasa podróży Waszyngton – Kraków jest najtańsza?

Waszyngton Dulles Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Waszyngton Dulles Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Waszyngton - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Waszyngton - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Waszyngton - Kraków, zmieniając zakładki
SAS
10 mar
IAD12:15Waszyngton Dulles Intl
10h 10min
1 przesiadka
KRK22:25Kraków Balice
14 mar
KRK09:15Kraków Balice
32h 00min
1 przesiadka
IAD17:15Waszyngton Dulles Intl
1 868 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 gru
DCA15:15Waszyngton R Reagan Nat
39h 40min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
11 gru
KRK13:45Kraków Balice
32h 45min
2 przesiadki
DCA22:30Waszyngton R Reagan Nat
2 157 zł
Znajdź podobne
Finnair
29 lis
DCA16:05Waszyngton R Reagan Nat
14h 50min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
8 gru
KRK06:35Kraków Balice
15h 55min
2 przesiadki
DCA22:30Waszyngton R Reagan Nat
2 161 zł
Znajdź podobne
American Airlines
3 gru
BWI14:46Baltimore/Washington
16h 09min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
8 gru
KRK06:35Kraków Balice
26h 05min
2 przesiadki
BWI08:40Baltimore/Washington
2 161 zł
Znajdź podobne
Delta
28 paź
IAD14:25Waszyngton Dulles Intl
11h 15min
1 przesiadka
KRK01:40Kraków Balice
6 lis
KRK02:00Kraków Balice
15h 50min
1 przesiadka
IAD17:50Waszyngton Dulles Intl
2 220 zł
Znajdź podobne
KLM
28 paź
IAD09:01Waszyngton Dulles Intl
16h 39min
2 przesiadki
KRK01:40Kraków Balice
2 lis
KRK12:50Kraków Balice
29h 00min
1 przesiadka
IAD17:50Waszyngton Dulles Intl
2 236 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Waszyngton – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Waszyngton – Kraków
Emirates
21 paź
IAD06:55Waszyngton Dulles Intl
21h 20min
1 przesiadka
KRK04:15Kraków Balice
5 lis
KRK08:00Kraków Balice
26h 00min
1 przesiadka
IAD10:00Waszyngton Dulles Intl
3 874 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
IAD08:30Waszyngton Dulles Intl
28h 55min
3 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
15 gru
KRK15:25Kraków Balice
23h 45min
2 przesiadki
IAD15:10Waszyngton Dulles Intl
4 005 zł
Znajdź podobne
KLM
24 paź
BWI09:25Baltimore/Washington
16h 15min
2 przesiadki
KRK01:40Kraków Balice
5 lis
KRK02:00Kraków Balice
16h 30min
2 przesiadki
BWI18:30Baltimore/Washington
4 967 zł
Znajdź podobne
Delta
24 paź
BWI11:11Baltimore/Washington
14h 04min
2 przesiadki
KRK01:15Kraków Balice
3 lis
KRK02:00Kraków Balice
20h 18min
2 przesiadki
BWI22:18Baltimore/Washington
4 991 zł
Znajdź podobne
Air France
24 paź
IAD14:25Waszyngton Dulles Intl
11h 15min
1 przesiadka
KRK01:40Kraków Balice
7 lis
KRK11:50Kraków Balice
29h 00min
1 przesiadka
IAD16:50Waszyngton Dulles Intl
5 113 zł
Znajdź podobne
Air Canada
23 paź
IAD12:55Waszyngton Dulles Intl
38h 45min
2 przesiadki
KRK03:40Kraków Balice
3 lis
KRK02:25Kraków Balice
18h 36min
2 przesiadki
IAD21:01Waszyngton Dulles Intl
5 165 zł
Znajdź podobne

  • Waszyngton – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Waszyngton – Kraków Balice wynosi 7234,6 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 10h 10min.


Alternatywne trasy Waszyngton-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Waszyngton - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu15h 25min
Najniższa cena1 868 zł
Loty Waszyngton - Wrocław
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena2 189 zł
Loty Waszyngton - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena2 327 zł
Loty Waszyngton - Poznań
Najkrótszy czas lotu16h 00min
Najniższa cena2 351 zł
Loty Waszyngton - Lublin
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena2 477 zł
Loty Waszyngton - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena2 644 zł
Loty Waszyngton - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu20h 20min
Najniższa cena4 713 zł
Loty Waszyngton - Szczecin
Najkrótszy czas lotu19h 30min
Najniższa cena5 628 zł

Podobne loty: Waszyngton – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Waszyngton – Kraków