Tanie loty na trasie Tokio – Kraków od 3 117 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Kraków-Tokio

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Tokio-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę14 112 złNajlepsza cena za lot Tokio – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 14 112 zł
Najkrótszy czas lotu16h 50minNajszybszy lot Tokio-Kraków zajmuje 16h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Tokio-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Tokio Narita - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Tokio-Haneda - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Tokio - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Tokio – Kraków są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Tokio - Kraków to Październik. Najdroższa pora to Marzec.

W który dzień tygodnia loty Tokio – Kraków są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Tokio – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Tokio - Kraków są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Tokio – Kraków jest najtańsza?

Tokio Narita - Kraków Balice

Wybierz trasę Tokio Narita - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Tokio - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Tokio - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Tokio - Kraków, zmieniając zakładki
Emirates
28 cze
HND20:05Tokio-Haneda
18h 30min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
6 lip
KRK08:35Kraków Balice
27h 00min
1 przesiadka
HND11:35Tokio-Haneda
3 117 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 cze
HND20:05Tokio-Haneda
27h 30min
2 przesiadki
KRK23:35Kraków Balice
7 lip
KRK08:15Kraków Balice
27h 20min
2 przesiadki
HND11:35Tokio-Haneda
3 157 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
30 cze
NRT13:45Tokio Narita
29h 10min
2 przesiadki
KRK18:55Kraków Balice
7 lip
KRK02:05Kraków Balice
23h 50min
2 przesiadki
NRT01:55Tokio Narita
3 540 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
29 cze
HND18:50Tokio-Haneda
19h 45min
2 przesiadki
KRK14:35Kraków Balice
6 lip
KRK10:55Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
HND08:20Tokio-Haneda
4 126 zł
Znajdź podobne
LOT
30 cze
NRT06:15Tokio Narita
14h 20min
1 przesiadka
KRK20:35Kraków Balice
7 lip
KRK08:15Kraków Balice
13h 20min
1 przesiadka
NRT21:35Tokio Narita
4 612 zł
Znajdź podobne
KLM
29 cze
NRT06:25Tokio Narita
19h 00min
1 przesiadka
KRK01:25Kraków Balice
7 lip
KRK02:35Kraków Balice
19h 05min
1 przesiadka
NRT21:40Tokio Narita
4 903 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Tokio – Kraków

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Tokio – Kraków
Emirates
28 cze
HND20:05Tokio-Haneda
18h 30min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
6 lip
KRK08:35Kraków Balice
27h 00min
1 przesiadka
HND11:35Tokio-Haneda
3 117 zł
Znajdź podobne
Emirates
30 cze
NRT18:30Tokio Narita
20h 05min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
5 lip
KRK08:35Kraków Balice
22h 00min
1 przesiadka
NRT06:35Tokio Narita
3 958 zł
Znajdź podobne
Emirates
27 cze
NRT18:30Tokio Narita
20h 05min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
9 lip
KRK08:35Kraków Balice
22h 00min
1 przesiadka
NRT06:35Tokio Narita
4 130 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Tokio – Kraków

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Tokio – Kraków
Turkish Airlines
29 cze
HND18:50Tokio-Haneda
19h 45min
2 przesiadki
KRK14:35Kraków Balice
6 lip
KRK10:55Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
HND08:20Tokio-Haneda
4 126 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 lip
HND18:50Tokio-Haneda
19h 45min
2 przesiadki
KRK14:35Kraków Balice
5 lip
KRK10:55Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
HND08:20Tokio-Haneda
4 473 zł
Znajdź podobne

  • Tokio – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Tokio są od siebie oddalone o 8797,7 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 13h 55min.


Alternatywne trasy Tokio-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Tokio - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 45min
Najniższa cena2 631 zł
Loty Tokio - Wrocław
Najkrótszy czas lotu46h 00min
Najniższa cena3 927 zł
Loty Tokio - Poznań
Najkrótszy czas lotu32h 20min
Najniższa cena3 950 zł

Loty podobne do tych na trasie Tokio – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Tokio – Kraków