Tanie loty na trasie Stambuł – Biszkek od 1 272 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Biszkek-Stambuł

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Stambuł-Biszkek
Najkrótszy czas lotu17h 30minNajszybszy lot Stambuł-Biszkek zajmuje 17h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Stambuł-Biszkek. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Stambuł - Lotnisko Biszkek Manas Intl.
Biszkek — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Biszkek: Biszkek Manas Intl (FRU)

Jak znaleźć najtańsze loty Stambuł - Biszkek?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Stambuł – Biszkek są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Stambuł - Biszkek to Luty. Najdroższa pora to Sierpień.

Która trasa podróży Stambuł – Biszkek jest najtańsza?

Stambuł - Biszkek Manas Intl

Wybierz trasę Stambuł - Biszkek Manas Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Stambuł - Biszkek.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Stambuł – Biszkek?

50 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Stambuł - Biszkek to 50 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Stambuł - Biszkek

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Stambuł - Biszkek, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
22 lut
IST20:35Stambuł
5h 15min
FRU01:50Biszkek Manas Intl
8 mar
FRU22:50Biszkek Manas Intl
5h 50min
IST04:40Stambuł
1 272 zł
Znajdź podobne
Air Astana
28 lut
IST17:05Stambuł
8h 10min
1 przesiadka
FRU01:15Biszkek Manas Intl
8 mar
FRU05:15Biszkek Manas Intl
38h 10min
2 przesiadki
IST19:25Stambuł
1 539 zł
Znajdź podobne
Air Astana
28 lut
IST17:05Stambuł
8h 10min
1 przesiadka
FRU01:15Biszkek Manas Intl
9 mar
FRU06:05Biszkek Manas Intl
13h 20min
1 przesiadka
IST19:25Stambuł
1 555 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
24 cze
IST21:10Stambuł
4h 55min
FRU02:05Biszkek Manas Intl
9 lip
FRU22:25Biszkek Manas Intl
5h 50min
IST04:15Stambuł
1 654 zł
Znajdź podobne
Air Astana
27 lut
IST17:05Stambuł
18h 10min
1 przesiadka
FRU11:15Biszkek Manas Intl
6 mar
FRU15:15Biszkek Manas Intl
28h 10min
2 przesiadki
IST19:25Stambuł
1 599 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
23 cze
IST21:10Stambuł
4h 55min
FRU02:05Biszkek Manas Intl
7 lip
FRU22:25Biszkek Manas Intl
5h 50min
IST04:15Stambuł
1 666 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Stambuł - Biszkek w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Stambuł – Biszkek w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i flydubai.
flydubai
8 lut
IST20:40Stambuł
24h 00min
1 przesiadka
FRU20:40Biszkek Manas Intl
1 866 zł
Znajdź podobne
KLM
9 mar
IST12:55Stambuł
31h 25min
2 przesiadki
FRU20:20Biszkek Manas Intl
1 957 zł
Znajdź podobne
flydubai
6 lut
IST20:40Stambuł
24h 00min
1 przesiadka
FRU20:40Biszkek Manas Intl
1 949 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Stambuł – Biszkek

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Stambuł – Biszkek
Turkish Airlines
22 lut
IST20:35Stambuł
5h 15min
FRU01:50Biszkek Manas Intl
8 mar
FRU22:50Biszkek Manas Intl
5h 50min
IST04:40Stambuł
1 272 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
24 cze
IST21:10Stambuł
4h 55min
FRU02:05Biszkek Manas Intl
9 lip
FRU22:25Biszkek Manas Intl
5h 50min
IST04:15Stambuł
1 654 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
23 cze
IST21:10Stambuł
4h 55min
FRU02:05Biszkek Manas Intl
7 lip
FRU22:25Biszkek Manas Intl
5h 50min
IST04:15Stambuł
1 666 zł
Znajdź podobne

Loty Air Astana: Stambuł – Biszkek

Nasze najlepsze oferty Air Astana na lot Stambuł – Biszkek
Air Astana
28 lut
IST17:05Stambuł
8h 10min
1 przesiadka
FRU01:15Biszkek Manas Intl
8 mar
FRU05:15Biszkek Manas Intl
38h 10min
2 przesiadki
IST19:25Stambuł
1 539 zł
Znajdź podobne
Air Astana
28 lut
IST17:05Stambuł
8h 10min
1 przesiadka
FRU01:15Biszkek Manas Intl
9 mar
FRU06:05Biszkek Manas Intl
13h 20min
1 przesiadka
IST19:25Stambuł
1 555 zł
Znajdź podobne
Air Astana
27 lut
IST17:05Stambuł
18h 10min
1 przesiadka
FRU11:15Biszkek Manas Intl
6 mar
FRU15:15Biszkek Manas Intl
28h 10min
2 przesiadki
IST19:25Stambuł
1 599 zł
Znajdź podobne

  • Stambuł – Biszkek Manas Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Stambuł – Biszkek Manas Intl – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 3728,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 55min.


Loty do innych miast: Kirgistan

Biszkek to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju