Biszkek – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Biszkek

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Biszkek
Warszawa Lotnisko Chopina
Biszkek

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Biszkek

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Biszkek (FRU)

Ceny lotów Warszawa - Biszkek są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Biszkek Manas Intl. Średnia cena wynosi 2 185 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BISZKEKListopad9% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Biszkek kosztują średnio 1 994 zł w miesiącu Listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BISZKEKLipiec13% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Biszkek to 2 467 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - BISZKEKLipiec522% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Biszkek w miesiącu Lipiec

Biszkek — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W którym miesiącu polecę do miasta Biszkek najtaniej?

    Zazwyczaj Listopad to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Biszkek. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 1 994 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Listopad, Grudzień to także dobry moment na lot Polska - Biszkek. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 2 102 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Biszkek są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Biszkek. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 2 138 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Biszkek to sobota. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 2 324 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Biszkek są najtańsze?

    W południe to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Biszkek. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 2 085 zł. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, po południu to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 2 451 zł. Ceny lotów Biszkek – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.


Biszkek — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Biszkek znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
14 lut
KRK02:20Kraków Balice
16h 15min
2 przesiadki
FRU18:35Biszkek Manas Intl
21 lut
FRU01:05Biszkek Manas Intl
16h 20min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
1 498 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
18h 20min
2 przesiadki
FRU18:50Biszkek Manas Intl
20 lut
FRU05:20Biszkek Manas Intl
12h 20min
2 przesiadki
WRO17:40Wrocław-Strachowice
1 498 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 maj
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
12h 45min
1 przesiadka
FRU19:20Biszkek Manas Intl
30 maj
FRU12:25Biszkek Manas Intl
9h 30min
1 przesiadka
WAW21:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 510 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
14h 35min
1 przesiadka
FRU18:50Biszkek Manas Intl
20 lut
FRU05:20Biszkek Manas Intl
9h 20min
1 przesiadka
WAW14:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 518 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
12 maj
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
11h 40min
1 przesiadka
FRU20:20Biszkek Manas Intl
19 maj
FRU00:35Biszkek Manas Intl
11h 05min
1 przesiadka
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 613 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 kwi
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
12h 45min
1 przesiadka
FRU19:20Biszkek Manas Intl
19 kwi
FRU12:25Biszkek Manas Intl
9h 30min
1 przesiadka
WAW21:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 641 zł
Znajdź podobne

Biszkek – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Biszkek w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
9 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
30h 45min
2 przesiadki
FRU19:30Biszkek Manas Intl
Kilka linii lotniczych
9 lut
WMI13:50Warszawa Modlin
29h 40min
2 przesiadki
FRU19:30Biszkek Manas Intl
Kilka linii lotniczych
17 cze
WMI16:40Warszawa Modlin
32h 25min
3 przesiadki
FRU01:05Biszkek Manas Intl

Które linie latają do miasta Biszkek?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Biszkek
  • Które linie latają do miasta Biszkek?

    Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Biszkek najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: Aeroflot, Turkish Airlines, Emirates lub flydubai. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.


Biszkek — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Berlin - Biszkek
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena2 197 zł
Loty Warszawa - Biszkek
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena1 553 zł
Loty Gdańsk - Biszkek
Najkrótszy czas lotu17h 50min
Najniższa cena1 871 zł
Loty Kraków - Biszkek
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena1 498 zł
Loty Stambuł - Biszkek
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena1 430 zł
Loty Wrocław - Biszkek
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena1 498 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Biszkek


Loty do innych miast: Kirgistan

Biszkek to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju