Tanie loty na trasie Seattle – Kraków od 2 547 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 26.5
czw 2.6

Informacje o trasie Kraków-Seattle

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Seattle-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

2 547 zł

Najkrótszy czas lotu

15h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Seattle - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 547 zł. Najlepsza oferta na lot Seattle - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 15 034 zł.
Najszybszy lot Seattle-Kraków zajmuje 15h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Seattle-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Seattle-Tacoma - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Seattle - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Seattle – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Seattle - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Seattle – Kraków są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Seattle – Kraków są najtańsze?

w południe

Loty Seattle - Kraków są około 0% droższe w południe niż w południe.

Która trasa podróży Seattle – Kraków jest najtańsza?

Seattle-Tacoma - Kraków Balice

Wybierz trasę Seattle-Tacoma - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Seattle - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Seattle – Kraków?

40 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Seattle - Kraków to 40 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Seattle - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Seattle - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 wrz
SEA02:00Seattle-Tacoma
20h 20min
2 przesiadki
KRK22:20Kraków Balice
7 paź
KRK08:05Kraków Balice
20h 54min
1 przesiadka
SEA04:59Seattle-Tacoma
3 323 zł
Znajdź podobne
Finnair
5 wrz
SEA15:20Seattle-Tacoma
31h 20min
1 przesiadka
KRK22:40Kraków Balice
17 paź
KRK14:05Kraków Balice
37h 10min
2 przesiadki
SEA03:15Seattle-Tacoma
3 429 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 wrz
SEA11:05Seattle-Tacoma
15h 50min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
7 paź
KRK09:20Kraków Balice
15h 08min
2 przesiadki
SEA00:28Seattle-Tacoma
3 569 zł
Znajdź podobne
Air France
27 wrz
SEA09:05Seattle-Tacoma
13h 30min
1 przesiadka
KRK22:35Kraków Balice
7 paź
KRK02:40Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
SEA16:40Seattle-Tacoma
3 591 zł
Znajdź podobne
Air Canada
25 wrz
SEA02:00Seattle-Tacoma
24h 55min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
10 paź
KRK10:25Kraków Balice
35h 33min
2 przesiadki
SEA21:58Seattle-Tacoma
3 657 zł
Znajdź podobne
KLM
27 wrz
SEA09:05Seattle-Tacoma
13h 30min
1 przesiadka
KRK22:35Kraków Balice
8 paź
KRK02:40Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
SEA20:55Seattle-Tacoma
3 810 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Seattle - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Seattle – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
15 wrz
SEA02:00Seattle-Tacoma
26h 45min
3 przesiadki
KRK04:45Kraków Balice
2 547 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 wrz
SEA11:05Seattle-Tacoma
15h 50min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
2 780 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 cze
SEA11:50Seattle-Tacoma
58h 45min
3 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
2 653 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Seattle – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Seattle – Kraków
Kilka linii lotniczych
31 maj
SEA13:35Seattle-Tacoma
15h 50min
1 przesiadka
KRK05:25Kraków Balice
19 cze
KRK02:00Kraków Balice
19h 25min
1 przesiadka
SEA21:25Seattle-Tacoma
5 178 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
SEA17:45Seattle-Tacoma
28h 35min
2 przesiadki
KRK22:20Kraków Balice
19 cze
KRK11:00Kraków Balice
17h 59min
2 przesiadki
SEA04:59Seattle-Tacoma
6 116 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
SEA15:37Seattle-Tacoma
43h 08min
2 przesiadki
KRK10:45Kraków Balice
19 cze
KRK02:00Kraków Balice
19h 25min
1 przesiadka
SEA21:25Seattle-Tacoma
6 366 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
SEA04:15Seattle-Tacoma
20h 20min
2 przesiadki
KRK00:35Kraków Balice
5 cze
KRK06:50Kraków Balice
14h 35min
1 przesiadka
SEA21:25Seattle-Tacoma
20 563 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
SEA10:50Seattle-Tacoma
23h 55min
2 przesiadki
KRK10:45Kraków Balice
5 cze
KRK10:25Kraków Balice
38h 49min
2 przesiadki
SEA01:14Seattle-Tacoma
21 269 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
SEA03:26Seattle-Tacoma
24h 54min
3 przesiadki
KRK04:20Kraków Balice
19 cze
KRK10:45Kraków Balice
38h 23min
2 przesiadki
SEA01:08Seattle-Tacoma
21 689 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Seattle – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Seattle – Kraków
Lufthansa
25 wrz
SEA11:05Seattle-Tacoma
15h 50min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
7 paź
KRK09:20Kraków Balice
15h 08min
2 przesiadki
SEA00:28Seattle-Tacoma
3 569 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 wrz
SEA11:05Seattle-Tacoma
15h 50min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
11 paź
KRK02:00Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
SEA17:30Seattle-Tacoma
3 639 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 wrz
SEA11:05Seattle-Tacoma
15h 50min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
24 wrz
KRK02:05Kraków Balice
19h 53min
2 przesiadki
SEA21:58Seattle-Tacoma
3 674 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Seattle – Kraków

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Seattle – Kraków
Air France
27 wrz
SEA09:05Seattle-Tacoma
13h 30min
1 przesiadka
KRK22:35Kraków Balice
7 paź
KRK02:40Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
SEA16:40Seattle-Tacoma
3 591 zł
Znajdź podobne
Air France
27 wrz
SEA03:35Seattle-Tacoma
19h 00min
2 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
7 paź
KRK02:40Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
SEA16:40Seattle-Tacoma
3 608 zł
Znajdź podobne
Air France
28 wrz
SEA09:55Seattle-Tacoma
23h 30min
1 przesiadka
KRK09:25Kraków Balice
7 paź
KRK02:40Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
SEA16:40Seattle-Tacoma
3 621 zł
Znajdź podobne

  • Seattle-Tacoma – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Seattle-Tacoma – Kraków Balice wynosi 8562,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 13h 30min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Seattle-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Seattle - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 00min
Najniższa cena3 350 zł
Loty Seattle - Wrocław
Najkrótszy czas lotu22h 45min
Najniższa cena5 502 zł
Loty Seattle - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena3 775 zł
Loty Seattle - Katowice
Najkrótszy czas lotu18h 13min
Najniższa cena3 915 zł
Loty Seattle - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu20h 25min
Najniższa cena3 236 zł
Loty Pasco - Poznań
Najkrótszy czas lotu22h 50min
Najniższa cena3 196 zł
Loty Spokane - Warszawa
Najkrótszy czas lotu22h 45min
Najniższa cena4 748 zł

Loty podobne do tych na trasie Seattle – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Seattle – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Seattle – Kraków. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów Seattle – Kraków na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Seattle – Kraków momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Seattle – Kraków, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.