Tanie loty na trasie Santiago de Chile – Warszawa od 2 121 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Warszawa-Santiago de Chile

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Santiago de Chile-Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 40minNajszybszy lot Santiago de Chile-Warszawa zajmuje 20h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Santiago de Chile-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Santiago de Chile - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Santiago de Chile - Lotnisko Warszawa Modlin.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Santiago de Chile - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Santiago de Chile – Warszawa są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Santiago de Chile - Warszawa to Marzec. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Santiago de Chile – Warszawa są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Santiago de Chile – Warszawa są najtańsze?

wieczorem

Loty Santiago de Chile - Warszawa są około 27% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Santiago de Chile – Warszawa?

British Airways

Air France i British Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Santiago de Chile-Warszawa.

Która trasa podróży Santiago de Chile – Warszawa jest najtańsza?

Santiago de Chile - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Santiago de Chile - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Santiago de Chile - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Santiago de Chile – Warszawa?

0 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Santiago de Chile - Warszawa to 0 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Santiago de Chile - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Santiago de Chile - Warszawa, zmieniając zakładki
United Airlines
7 kwi
SCL16:55Santiago de Chile
33h 40min
2 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 kwi
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
49h 05min
2 przesiadki
SCL10:20Santiago de Chile
2 739 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
SCL16:55Santiago de Chile
37h 25min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
16 kwi
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
45h 35min
2 przesiadki
SCL10:20Santiago de Chile
3 185 zł
Znajdź podobne
Air France
1 maj
SCL08:05Santiago de Chile
17h 40min
1 przesiadka
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
19 maj
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
18h 20min
1 przesiadka
SCL10:10Santiago de Chile
4 680 zł
Znajdź podobne
British Airways
8 kwi
SCL10:55Santiago de Chile
24h 40min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
16 kwi
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
25h 40min
1 przesiadka
SCL09:30Santiago de Chile
4 931 zł
Znajdź podobne
United Airlines
8 kwi
SCL16:55Santiago de Chile
33h 40min
2 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
16 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
32h 20min
3 przesiadki
SCL10:20Santiago de Chile
2 743 zł
Znajdź podobne
KLM
2 lut
SCL06:20Santiago de Chile
24h 50min
1 przesiadka
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
11 mar
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
22h 40min
1 przesiadka
SCL06:25Santiago de Chile
5 593 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Santiago de Chile - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Santiago de Chile – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways i United Airlines.
Kilka linii lotniczych
25 maj
SCL03:55Santiago de Chile
45h 40min
3 przesiadki
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 121 zł
Znajdź podobne
British Airways
1 mar
SCL08:35Santiago de Chile
25h 15min
1 przesiadka
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 926 zł
Znajdź podobne
United Airlines
1 mar
SCL17:45Santiago de Chile
39h 30min
2 przesiadki
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 066 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Santiago de Chile – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Santiago de Chile – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
British Airways
CenaOd 3 614 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Air France
CenaOd 4 119 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty United Airlines: Santiago de Chile – Warszawa

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Santiago de Chile – Warszawa
United Airlines
7 kwi
SCL16:55Santiago de Chile
33h 40min
2 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 kwi
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
49h 05min
2 przesiadki
SCL10:20Santiago de Chile
2 739 zł
Znajdź podobne
United Airlines
8 kwi
SCL16:55Santiago de Chile
33h 40min
2 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
16 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
32h 20min
3 przesiadki
SCL10:20Santiago de Chile
2 743 zł
Znajdź podobne
United Airlines
7 kwi
SCL16:55Santiago de Chile
33h 40min
2 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 kwi
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
49h 05min
2 przesiadki
SCL10:20Santiago de Chile
2 759 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Santiago de Chile – Warszawa

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Santiago de Chile – Warszawa
American Airlines
2 lut
SCL18:30Santiago de Chile
32h 05min
3 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
11 mar
WAW02:45Warszawa Lotnisko Chopina
30h 16min
3 przesiadki
SCL09:01Santiago de Chile
5 689 zł
Znajdź podobne
American Airlines
7 kwi
SCL18:22Santiago de Chile
30h 38min
3 przesiadki
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
17 kwi
WAW04:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
3 przesiadki
SCL08:45Santiago de Chile
6 972 zł
Znajdź podobne
American Airlines
1 lip
SCL17:45Santiago de Chile
31h 15min
2 przesiadki
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
14 sie
WAW04:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
3 przesiadki
SCL08:45Santiago de Chile
8 746 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Santiago de Chile – Warszawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Santiago de Chile – Warszawa, takie jak British Airways i Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Santiago de Chile – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Santiago de Chile – Warszawa wynosi 12976,1 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 17h 40min.


Alternatywne trasy Santiago de Chile-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Santiago de Chile - Kraków
Najkrótszy czas lotu34h 45min
Najniższa cena5 122 zł

Loty podobne do tych na trasie Santiago de Chile – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Santiago de Chile – Warszawa