Tanie loty na trasie Santander – Kraków od 92 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Kraków-Santander

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Santander-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 240 złNajlepsza oferta na podróż Santander – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 240 zł. Najlepsza cena lotu Santander – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 92 zł.
Najkrótszy czas lotu12h 40minNajszybszy lot Santander-Kraków zajmuje 12h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Santander-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Santander - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Santander - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Santander – Kraków są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Santander - Kraków to Listopad. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Santander – Kraków są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Która trasa podróży Santander – Kraków jest najtańsza?

Santander - Kraków Balice

Wybierz trasę Santander - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Santander - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Santander - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Santander - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
22 mar
SDR07:05Santander
12h 40min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
31 mar
KRK08:05Kraków Balice
20h 10min
1 przesiadka
SDR04:15Santander
Ryanair
12 lut
SDR14:30Santander
16h 30min
1 przesiadka
KRK07:00Kraków Balice
21 lut
KRK01:30Kraków Balice
5h 55min
1 przesiadka
SDR07:25Santander
Kilka linii lotniczych
22 mar
SDR07:05Santander
35h 00min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
31 mar
KRK08:05Kraków Balice
20h 10min
1 przesiadka
SDR04:15Santander
Ryanair
25 lut
SDR05:35Santander
12h 40min
1 przesiadka
KRK18:15Kraków Balice
28 lut
KRK07:15Kraków Balice
5h 40min
1 przesiadka
SDR12:55Santander
Ryanair
9 lut
SDR04:25Santander
13h 40min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
21 lut
KRK01:30Kraków Balice
5h 55min
1 przesiadka
SDR07:25Santander
Kilka linii lotniczych
2 lut
SDR12:45Santander
22h 25min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice
9 lut
KRK04:30Kraków Balice
47h 45min
2 przesiadki
SDR04:15Santander

Znajdź najtańsze oferty lotów Santander - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Santander – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
15 mar
SDR07:05Santander
12h 40min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
Ryanair
28 sty
SDR12:25Santander
21h 10min
1 przesiadka
KRK09:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 mar
SDR07:05Santander
35h 00min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice

Loty Ryanair: Santander – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Santander – Kraków
Ryanair
12 lut
SDR14:30Santander
16h 30min
1 przesiadka
KRK07:00Kraków Balice
21 lut
KRK01:30Kraków Balice
5h 55min
1 przesiadka
SDR07:25Santander
Ryanair
25 lut
SDR05:35Santander
12h 40min
1 przesiadka
KRK18:15Kraków Balice
28 lut
KRK07:15Kraków Balice
5h 40min
1 przesiadka
SDR12:55Santander
Ryanair
9 lut
SDR04:25Santander
13h 40min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
21 lut
KRK01:30Kraków Balice
5h 55min
1 przesiadka
SDR07:25Santander

  • Santander – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Santander – Kraków Balice wynosi ok. 1940,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 5h 50min.


Alternatywne trasy Santander-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Santander - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena291 zł
Loty Santander - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena295 zł

Loty podobne do tych na trasie Santander – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Santander – Kraków