Cheap flights z San Francisco do Gdańsk from 1 444 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 3.12
sob. 10.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Gdańsk-San Francisco

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń San Francisco-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

1 444 zł

Najkrótszy czas lotu

12h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot San Francisco - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 444 zł. Najlepsza oferta na lot San Francisco - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 8 617 zł.
Najszybszy lot San Francisco-Gdańsk zajmuje 12h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów San Francisco-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko San Francisco - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty San Francisco - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty San Francisco – Gdańsk są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot San Francisco - Gdańsk to Marzec. Najdroższa pora to Listopad.

W który dzień tygodnia loty San Francisco – Gdańsk są najtańsze?

czwartek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty San Francisco – Gdańsk są najtańsze?

po południu. Loty San Francisco - Gdańsk są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów San Francisco – Gdańsk?

Scandinavian Airlines. Scandinavian Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie San Francisco-Gdańsk.

Która trasa podróży San Francisco – Gdańsk jest najtańsza?

San Francisco - Gdańsk Rębiechowo. Wybierz trasę San Francisco - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami San Francisco - Gdańsk.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot San Francisco – Gdańsk?

16 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów San Francisco - Gdańsk to 16 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie San Francisco - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty San Francisco - Gdańsk, zmieniając zakładki
Lufthansa
18 sty
SFO03:30San Francisco
19h 05min
2 przesiadki
GDN22:35Gdańsk Rębiechowo
31 sty
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
14h 35min
1 przesiadka
SFO22:45San Francisco
1 902 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sty
SFO14:05San Francisco
19h 30min
1 przesiadka
GDN09:35Gdańsk Rębiechowo
1 lut
GDN13:05Gdańsk Rębiechowo
32h 00min
1 przesiadka
SFO21:05San Francisco
2 006 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
10 sty
SFO15:10San Francisco
18h 45min
1 przesiadka
GDN09:55Gdańsk Rębiechowo
27 sty
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
21h 05min
1 przesiadka
SFO22:05San Francisco
2 064 zł
Znajdź podobne
Air Canada
21 sty
SFO05:50San Francisco
17h 45min
2 przesiadki
GDN23:35Gdańsk Rębiechowo
31 sty
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
31h 51min
3 przesiadki
SFO17:11San Francisco
2 334 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 sty
SFO17:57San Francisco
29h 38min
2 przesiadki
GDN23:35Gdańsk Rębiechowo
31 sty
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
31h 51min
3 przesiadki
SFO17:11San Francisco
2 357 zł
Znajdź podobne
United Airlines
14 sty
SFO03:43San Francisco
19h 52min
2 przesiadki
GDN23:35Gdańsk Rębiechowo
22 sty
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
42h 44min
2 przesiadki
SFO03:59San Francisco
2 465 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów San Francisco - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów San Francisco – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa, SWISS i Scandinavian Airlines.
Scandinavian Airlines
26 kwi
SFO12:25San Francisco
22h 30min
1 przesiadka
GDN10:55Gdańsk Rębiechowo
1 444 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 mar
SFO03:00San Francisco
28h 20min
2 przesiadki
GDN07:20Gdańsk Rębiechowo
1 534 zł
Znajdź podobne
SWISS
3 maj
SFO12:00San Francisco
18h 05min
2 przesiadki
GDN06:05Gdańsk Rębiechowo
1 916 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie San Francisco – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony San Francisco – Gdańsk
Lufthansa
7 gru
SFO15:35San Francisco
16h 20min
1 przesiadka
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
12 gru
GDN08:20Gdańsk Rębiechowo
14h 25min
1 przesiadka
SFO22:45San Francisco
3 724 zł
Znajdź podobne
Air France
7 gru
SFO14:05San Francisco
19h 30min
1 przesiadka
GDN09:35Gdańsk Rębiechowo
12 gru
GDN13:05Gdańsk Rębiechowo
52h 10min
2 przesiadki
SFO17:15San Francisco
3 760 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
SFO15:35San Francisco
16h 20min
1 przesiadka
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
31 gru
GDN09:50Gdańsk Rębiechowo
26h 32min
2 przesiadki
SFO12:22San Francisco
6 013 zł
Znajdź podobne
Air France
7 gru
SFO06:09San Francisco
27h 26min
2 przesiadki
GDN09:35Gdańsk Rębiechowo
12 gru
GDN13:05Gdańsk Rębiechowo
52h 10min
2 przesiadki
SFO17:15San Francisco
3 782 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 gru
SFO15:35San Francisco
16h 20min
1 przesiadka
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
31 gru
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
16h 05min
1 przesiadka
SFO18:55San Francisco
5 950 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
SFO05:30San Francisco
20h 55min
2 przesiadki
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
31 gru
GDN06:55Gdańsk Rębiechowo
31h 55min
2 przesiadki
SFO14:50San Francisco
6 076 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę San Francisco – Gdańsk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę San Francisco – Gdańsk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Scandinavian AirlinesCenaOd 2 094 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Scandinavian Airlines

Loty Lufthansa: San Francisco – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot San Francisco – Gdańsk
Lufthansa
18 sty
SFO03:30San Francisco
19h 05min
2 przesiadki
GDN22:35Gdańsk Rębiechowo
31 sty
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
14h 35min
1 przesiadka
SFO22:45San Francisco
1 902 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sty
SFO03:30San Francisco
19h 05min
2 przesiadki
GDN22:35Gdańsk Rębiechowo
1 lut
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
14h 35min
1 przesiadka
SFO22:45San Francisco
1 907 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sty
SFO15:35San Francisco
15h 20min
1 przesiadka
GDN06:55Gdańsk Rębiechowo
1 lut
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
14h 35min
1 przesiadka
SFO22:45San Francisco
1 943 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: San Francisco – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty KLM na lot San Francisco – Gdańsk
KLM
18 sty
SFO14:05San Francisco
19h 30min
1 przesiadka
GDN09:35Gdańsk Rębiechowo
1 lut
GDN13:05Gdańsk Rębiechowo
32h 00min
1 przesiadka
SFO21:05San Francisco
2 006 zł
Znajdź podobne
KLM
19 sty
SFO08:31San Francisco
18h 59min
2 przesiadki
GDN03:30Gdańsk Rębiechowo
31 sty
GDN13:05Gdańsk Rębiechowo
32h 00min
1 przesiadka
SFO21:05San Francisco
2 024 zł
Znajdź podobne
KLM
17 sty
SFO14:05San Francisco
13h 25min
1 przesiadka
GDN03:30Gdańsk Rębiechowo
30 sty
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
18h 52min
2 przesiadki
SFO19:52San Francisco
2 051 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty San Francisco – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty San Francisco – Gdańsk Rębiechowo, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Scandinavian Airlines.

  • San Francisco – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i San Francisco są od siebie oddalone o 9108,1 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 13h 15min.


Alternatywne trasy San Francisco-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena1 952 zł
Loty Los Angeles - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena1 781 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 25min
Najniższa cena2 078 zł
Loty Santa Ana - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 10min
Najniższa cena2 982 zł
Loty Ontario - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena2 109 zł
Loty Santa Ana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 49min
Najniższa cena2 172 zł
Loty Los Angeles - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena1 907 zł
Loty San Jose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 50min
Najniższa cena1 952 zł
Loty San Francisco - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 10min
Najniższa cena3 697 zł
Loty Los Angeles - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena1 952 zł
Loty Los Angeles - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena2 190 zł
Loty Burbank - Warszawa
Najkrótszy czas lotu24h 55min
Najniższa cena3 301 zł

Loty podobne do tych na trasie San Francisco – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy San Francisco – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu San Francisco – Gdańsk.

Loty na trasie San Francisco – Gdańsk z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu San Francisco – Gdańsk.

Ceny lotów San Francisco – Gdańsk można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.