Tanie loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Warszawa Lotnisko Chopina

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Warszawa Lotnisko Chopina-Lotnisko Rzym-Fiumicino

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Rzym-Fiumicino-Warszawa Lotnisko Chopina
Znaleziono najlepszą cenę898 złNajlepsza cena za lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 898 zł
Najkrótszy czas lotu2h 20minNajszybszy lot Lotnisko Rzym-Fiumicino-Warszawa Lotnisko Chopina zajmuje 2h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino-Warszawa Lotnisko Chopina. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Rzym-Fiumicino - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Warszawa Lotnisko Chopina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino - Warszawa Lotnisko Chopina to Sierpień. Najdroższa pora to Wrzesień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina?

Wizz Air

Alitalia i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino-Warszawa Lotnisko Chopina.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina?

42 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Warszawa Lotnisko Chopina to 42 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino - Warszawa Lotnisko Chopina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Warszawa Lotnisko Chopina, zmieniając zakładki
Wizz Air
1 gru
FCO15:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 gru
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO15:10Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
3 gru
FCO15:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
FCO06:50Rzym-Fiumicino
Wizz Air
3 gru
FCO15:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
6 gru
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO15:10Rzym-Fiumicino
Wizz Air
10 lis
FCO03:15Rzym-Fiumicino
12h 30min
1 przesiadka
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
17 lis
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO15:10Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
1 gru
FCO15:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 gru
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
23h 25min
1 przesiadka
FCO05:15Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
3 gru
FCO15:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 gru
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
24h 25min
2 przesiadki
FCO02:40Rzym-Fiumicino

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Warszawa Lotnisko Chopina w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
24 lis
FCO15:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
17 lis
FCO05:45Rzym-Fiumicino
12h 25min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
13 sty
FCO15:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
25 paź
FCO15:20Rzym-Fiumicino
27h 35min
1 przesiadka
WAW18:55Warszawa Lotnisko Chopina
29 paź
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
1 przesiadka
FCO05:30Rzym-Fiumicino
Wizz Air
26 paź
FCO09:15Rzym-Fiumicino
9h 30min
1 przesiadka
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
31 paź
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO16:10Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
27 paź
FCO04:15Rzym-Fiumicino
22h 25min
2 przesiadki
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
30 paź
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
36h 40min
2 przesiadki
FCO14:35Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
25 paź
FCO02:10Rzym-Fiumicino
4h 50min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO15:55Rzym-Fiumicino
Wizz Air
25 paź
FCO11:45Rzym-Fiumicino
31h 00min
2 przesiadki
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO15:55Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
26 paź
FCO09:15Rzym-Fiumicino
9h 30min
1 przesiadka
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
31 paź
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
1 przesiadka
FCO08:20Rzym-Fiumicino

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 253 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Alitalia
CenaOd 427 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina, takie jak Wizz Air i Alitalia, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1326,3 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 25min.


Alternatywne trasy Lotnisko Rzym-Fiumicino-Warszawa Lotnisko Chopina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Warszawa Lotnisko Chopina
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena181 zł
Loty Rzym - Lotnisko Warszawa Modlin
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena181 zł

Podobne loty: Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Rzym-Fiumicino – Warszawa Lotnisko Chopina

Polska - loty na inne lotniska

Polska - sprawdź loty na inne lotniska