Tanie loty na trasie Poznań – Houston od 1 422 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Houston-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Houston
Znaleziono najlepszą cenę10 477 złNajlepsza oferta na podróż Poznań – Houston w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 10 477 zł. Najlepsza cena lotu Poznań – Houston w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 422 zł.
Najkrótszy czas lotu14h 25minNajszybszy lot Poznań-Houston zajmuje 14h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Houston. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Houston George Bush Intcntl.
Houston — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Houston: Houston George Bush Intcntl (IAH), Houston Hobby (HOU)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Houston?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Poznań – Houston są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Poznań – Houston są najtańsze?

rano

Loty Poznań - Houston są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Houston?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Houston.

Która trasa podróży Poznań – Houston jest najtańsza?

Poznań Ławica - Houston George Bush Intcntl

Wybierz trasę Poznań Ławica - Houston George Bush Intcntl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Houston.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Houston

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Houston, zmieniając zakładki
Lufthansa
10 mar
POZ01:20Poznań Ławica
14h 50min
1 przesiadka
IAH16:10Houston George Bush Intcntl
31 mar
IAH11:45Houston George Bush Intcntl
15h 30min
1 przesiadka
POZ03:15Poznań Ławica
2 563 zł
Znajdź podobne
KLM
29 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
29h 55min
1 przesiadka
IAH16:10Houston George Bush Intcntl
14 maj
IAH11:00Houston George Bush Intcntl
15h 45min
1 przesiadka
POZ02:45Poznań Ławica
2 759 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 kwi
POZ02:20Poznań Ławica
14h 25min
1 przesiadka
IAH16:45Houston George Bush Intcntl
13 maj
IAH12:45Houston George Bush Intcntl
23h 55min
1 przesiadka
POZ12:40Poznań Ławica
2 808 zł
Znajdź podobne
Delta
28 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
32h 02min
2 przesiadki
IAH18:17Houston George Bush Intcntl
14 maj
IAH05:15Houston George Bush Intcntl
21h 30min
2 przesiadki
POZ02:45Poznań Ławica
2 853 zł
Znajdź podobne
Air France
28 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
30h 30min
2 przesiadki
IAH16:45Houston George Bush Intcntl
13 maj
IAH11:45Houston George Bush Intcntl
15h 00min
2 przesiadki
POZ02:45Poznań Ławica
3 413 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 kwi
POZ02:20Poznań Ławica
14h 25min
1 przesiadka
IAH16:45Houston George Bush Intcntl
13 maj
IAH16:20Houston George Bush Intcntl
20h 20min
2 przesiadki
POZ12:40Poznań Ławica
2 608 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Houston w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Houston w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, Delta i KLM.
Kilka linii lotniczych
13 lut
POZ12:30Poznań Ławica
50h 36min
3 przesiadki
IAH15:06Houston George Bush Intcntl
1 422 zł
Znajdź podobne
KLM
13 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
29h 55min
1 przesiadka
IAH16:10Houston George Bush Intcntl
2 649 zł
Znajdź podobne
Air France
13 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
34h 04min
2 przesiadki
IAH20:19Houston George Bush Intcntl
2 657 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Houston

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Houston z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 2 329 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty KLM: Poznań – Houston

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Poznań – Houston
KLM
29 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
29h 55min
1 przesiadka
IAH16:10Houston George Bush Intcntl
14 maj
IAH11:00Houston George Bush Intcntl
15h 45min
1 przesiadka
POZ02:45Poznań Ławica
2 759 zł
Znajdź podobne
KLM
28 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
15h 56min
2 przesiadki
HOU02:11Houston Hobby
14 maj
HOU08:27Houston Hobby
18h 18min
2 przesiadki
POZ02:45Poznań Ławica
2 780 zł
Znajdź podobne
KLM
29 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
17h 36min
2 przesiadki
IAH03:51Houston George Bush Intcntl
14 maj
IAH11:00Houston George Bush Intcntl
15h 45min
1 przesiadka
POZ02:45Poznań Ławica
2 784 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Poznań – Houston

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Poznań – Houston
Lufthansa
10 mar
POZ01:20Poznań Ławica
14h 50min
1 przesiadka
IAH16:10Houston George Bush Intcntl
31 mar
IAH11:45Houston George Bush Intcntl
15h 30min
1 przesiadka
POZ03:15Poznań Ławica
2 563 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 kwi
POZ02:20Poznań Ławica
14h 25min
1 przesiadka
IAH16:45Houston George Bush Intcntl
13 maj
IAH16:20Houston George Bush Intcntl
20h 20min
2 przesiadki
POZ12:40Poznań Ławica
2 608 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 mar
POZ01:10Poznań Ławica
19h 00min
2 przesiadki
IAH20:10Houston George Bush Intcntl
31 mar
IAH11:45Houston George Bush Intcntl
15h 30min
1 przesiadka
POZ03:15Poznań Ławica
2 637 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Houston oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Houston, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Poznań Ławica – Houston – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Poznań Ławica i Houston dzieli dystans 8768,4 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 14h 25min.


Alternatywne trasy Poznań-Houston

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Houston
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena2 567 zł
Loty Warszawa - Austin
Najkrótszy czas lotu18h 03min
Najniższa cena2 608 zł
Loty Gdańsk - Houston
Najkrótszy czas lotu18h 10min
Najniższa cena2 559 zł
Loty Warszawa - Dallas
Najkrótszy czas lotu14h 15min
Najniższa cena2 412 zł
Loty Kraków - Dallas
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena2 453 zł
Loty Wrocław - Dallas
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena2 530 zł
Loty Gdańsk - Dallas
Najkrótszy czas lotu14h 15min
Najniższa cena2 493 zł
Loty Warszawa - El Paso
Najkrótszy czas lotu32h 23min
Najniższa cena3 197 zł
Loty Poznań - Dallas
Najkrótszy czas lotu21h 56min
Najniższa cena2 571 zł
Loty Wrocław - Austin
Najkrótszy czas lotu28h 34min
Najniższa cena2 686 zł
Loty Kraków - Austin
Najkrótszy czas lotu16h 26min
Najniższa cena2 583 zł
Loty Katowice - Houston
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena2 649 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Houston

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Houston