Tanie loty na trasie Polska – Stambuł od 217 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Stambuł-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Stambuł
Najkrótszy czas lotu2h 25minNajszybszy lot Polska-Stambuł zajmuje 2h 25min.
Loty bezpośredniept i ndzBezpośrednie loty Polska-Stambuł – piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Turkish Airlines.
Stambuł — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Stambuł: Stambuł-Sabiha Gökçen (SAW), Stambuł (IST)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Stambuł?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Stambuł?

Aegean Airlines

Aegean Airlines, KLM i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Stambuł.

Która trasa podróży Polska – Stambuł jest najtańsza?

Poznań Ławica - Stambuł

Wybierz trasę Poznań Ławica - Stambuł, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Stambuł.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Stambuł

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Stambuł, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
21 lut
WMI01:35Warszawa Modlin
8h 30min
1 przesiadka
SAW10:05Stambuł-Sabiha Gökçen
28 lut
SAW07:00Stambuł-Sabiha Gökçen
13h 20min
1 przesiadka
WMI20:20Warszawa Modlin
LOT
2 kwi
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
10h 25min
1 przesiadka
IST18:30Stambuł
9 kwi
IST13:30Stambuł
25h 00min
1 przesiadka
GDN14:30Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
21 maj
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
13h 25min
1 przesiadka
IST16:15Stambuł
28 maj
IST10:00Stambuł
9h 10min
1 przesiadka
GDN19:10Gdańsk Rębiechowo
Ukraine International Airlines
1 cze
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
5h 15min
1 przesiadka
IST20:55Stambuł
10 cze
IST00:40Stambuł
13h 20min
1 przesiadka
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
Aegean Airlines
25 maj
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
IST15:00Stambuł
31 maj
IST16:50Stambuł
13h 55min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
KLM
5 mar
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
8h 25min
1 przesiadka
IST09:55Stambuł
16 mar
IST13:55Stambuł
25h 25min
1 przesiadka
GDN15:20Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Stambuł w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Stambuł w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Lufthansa i Ukraine International Airlines.
Kilka linii lotniczych
26 lut
WMI01:20Warszawa Modlin
8h 45min
1 przesiadka
SAW10:05Stambuł-Sabiha Gökçen
Ukraine International Airlines
11 cze
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
21h 45min
1 przesiadka
IST05:10Stambuł
LOT
14 mar
KRK01:45Kraków Balice
10h 05min
1 przesiadka
IST11:50Stambuł

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Stambuł

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Stambuł
Kilka linii lotniczych
1 lut
KRK16:45Kraków Balice
16h 45min
2 przesiadki
SAW09:30Stambuł-Sabiha Gökçen
10 lut
SAW05:40Stambuł-Sabiha Gökçen
7h 30min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
LOT
1 lut
KRK02:20Kraków Balice
8h 30min
1 przesiadka
IST10:50Stambuł
6 lut
IST13:40Stambuł
7h 15min
1 przesiadka
KRK20:55Kraków Balice
Lufthansa
3 lut
WRO05:50Wrocław-Strachowice
5h 15min
1 przesiadka
IST11:05Stambuł
6 lut
IST01:55Stambuł
8h 45min
1 przesiadka
WRO10:40Wrocław-Strachowice
KLM
31 sty
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
26h 10min
1 przesiadka
IST09:55Stambuł
5 lut
IST12:55Stambuł
20h 05min
1 przesiadka
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
Air France
4 lut
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
8h 50min
1 przesiadka
IST21:10Stambuł
13 mar
IST00:05Stambuł
9h 00min
1 przesiadka
WAW10:05Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
4 lut
KRK01:55Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
SAW12:30Stambuł-Sabiha Gökçen
13 mar
SAW08:00Stambuł-Sabiha Gökçen
7h 00min
1 przesiadka
KRK15:00Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Stambuł

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Stambuł z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Aegean Airlines
CenaOd 437 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
LOT
CenaOd 576 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Ukraine International Airlines
CenaOd 592 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Turkish Airlines
CenaOd 654 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Lufthansa
CenaOd 682 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 737 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty Lufthansa: Polska – Stambuł

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Stambuł
Lufthansa
21 maj
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
13h 25min
1 przesiadka
IST16:15Stambuł
28 maj
IST10:00Stambuł
9h 10min
1 przesiadka
GDN19:10Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
3 maj
KRK10:25Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
IST16:15Stambuł
13 maj
IST10:00Stambuł
10h 45min
1 przesiadka
KRK20:45Kraków Balice
Lufthansa
16 mar
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
6h 45min
1 przesiadka
IST12:05Stambuł
30 mar
IST10:00Stambuł
5h 25min
1 przesiadka
WAW15:25Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Air France: Polska – Stambuł

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Stambuł
Air France
23 lut
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
IST21:10Stambuł
2 mar
IST00:05Stambuł
19h 05min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
Air France
11 mar
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
19h 35min
1 przesiadka
IST21:10Stambuł
25 mar
IST01:05Stambuł
9h 00min
1 przesiadka
WAW10:05Warszawa Lotnisko Chopina
Air France
4 lut
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
8h 50min
1 przesiadka
IST21:10Stambuł
13 mar
IST00:05Stambuł
9h 00min
1 przesiadka
WAW10:05Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Stambuł oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Stambuł, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Ukraine International Airlines, i Turkish Airlines.


Alternatywne trasy Polska-Stambuł

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Stambuł
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena374 zł
Loty Warszawa - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena474 zł
Loty Kraków - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena482 zł
Loty Katowice - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena410 zł
Loty Katowice - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena414 zł
Loty Wrocław - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena434 zł
Loty Gdańsk - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena498 zł
Loty Kraków - Antalya
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena639 zł
Loty Wrocław - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena566 zł
Loty Warszawa - Izmir
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena707 zł
Loty Warszawa - Kayseri
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena711 zł
Loty Poznań - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena446 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Stambuł

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Stambuł