Tanie loty na trasie Polska – Santander od 90 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Santander-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Santander

Najkrótszy czas lotu

7h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Santander — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Santander zajmuje 7h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Santander. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Santander, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Santander i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Santander.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Santander: Santander (SDR)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Santander?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Santander?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Santander.

Która trasa podróży Polska – Santander jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Santander

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Santander, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Santander.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Santander

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Santander, zmieniając zakładki
Ryanair
17 cze
KRK12:10Kraków Balice
5h 35min
1 przesiadka
SDR17:45Santander
22 cze
SDR09:30Santander
5h 10min
1 przesiadka
KRK14:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 cze
KRK08:00Kraków Balice
21h 50min
1 przesiadka
SDR05:50Santander
22 cze
SDR09:30Santander
27h 45min
1 przesiadka
KRK13:15Kraków Balice
Ryanair
9 cze
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
SDR04:15Santander
17 cze
SDR18:15Santander
19h 25min
1 przesiadka
KTW13:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
17 cze
KRK02:20Kraków Balice
15h 25min
1 przesiadka
SDR17:45Santander
22 cze
SDR11:25Santander
28h 45min
2 przesiadki
KRK16:10Kraków Balice
Ryanair
15 cze
WMI02:30Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
SDR18:00Santander
22 cze
SDR11:25Santander
16h 55min
1 przesiadka
WMI04:20Warszawa Modlin
Ryanair
11 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
13h 15min
1 przesiadka
SDR17:25Santander
17 cze
SDR04:40Santander
9h 00min
1 przesiadka
WRO13:40Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Santander w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Santander w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
24 maj
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
17h 10min
1 przesiadka
SDR09:05Santander
Kilka linii lotniczych
29 cze
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
34h 40min
2 przesiadki
SDR12:55Santander
Ryanair
14 cze
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
17h 10min
1 przesiadka
SDR09:05Santander

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Santander

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Santander
Ryanair
24 maj
WMI18:55Warszawa Modlin
14h 10min
1 przesiadka
SDR09:05Santander
25 maj
SDR18:30Santander
13h 00min
1 przesiadka
WMI07:30Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
24 maj
WAW04:50Warszawa Lotnisko Chopina
28h 15min
2 przesiadki
SDR09:05Santander
25 maj
SDR18:30Santander
13h 35min
1 przesiadka
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
23 maj
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
18h 00min
2 przesiadki
SDR10:05Santander
10 cze
SDR04:40Santander
15h 10min
1 przesiadka
KTW19:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
23 maj
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
23h 05min
1 przesiadka
SDR17:45Santander
10 cze
SDR04:40Santander
15h 10min
1 przesiadka
KTW19:50Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
23 maj
KRK02:10Kraków Balice
15h 20min
2 przesiadki
SDR17:30Santander
10 cze
SDR18:15Santander
25h 10min
2 przesiadki
KRK19:25Kraków Balice
Ryanair
24 maj
WMI03:05Warszawa Modlin
14h 40min
1 przesiadka
SDR17:45Santander
25 maj
SDR09:30Santander
21h 00min
2 przesiadki
WMI06:30Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Santander

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Santander z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 153 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty Ryanair: Polska – Santander

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Santander
Ryanair
17 cze
KRK12:10Kraków Balice
5h 35min
1 przesiadka
SDR17:45Santander
22 cze
SDR09:30Santander
5h 10min
1 przesiadka
KRK14:40Kraków Balice
Ryanair
9 cze
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
SDR04:15Santander
17 cze
SDR18:15Santander
19h 25min
1 przesiadka
KTW13:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
15 cze
WMI02:30Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
SDR18:00Santander
22 cze
SDR11:25Santander
16h 55min
1 przesiadka
WMI04:20Warszawa Modlin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Santander oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Santander, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, British Airways i Brussels Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Santander

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Santander
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena434 zł
Loty Wrocław - Santander
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena399 zł
Loty Katowice - Santander
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena305 zł
Loty Warszawa - Santander
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena394 zł
Loty Poznań - Santander
Najkrótszy czas lotu25h 45min
Najniższa cena658 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Santander

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Santander

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Santander. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Santander na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Santander.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Santander, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Santander) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.