Tanie loty Polska - Luleå

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Luleå-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Luleå
Najkrótszy czas lotu8h 05minNajszybszy lot Polska-Luleå zajmuje 8h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Luleå. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Luleå Kallax, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Luleå Kallax i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Luleå Kallax.
Luleå — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Luleå: Luleå Kallax (LLA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Luleå?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Luleå?

SAS

Norwegian i SAS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Luleå.

Która trasa podróży Polska – Luleå jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Luleå Kallax

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Luleå Kallax, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Luleå.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Luleå

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Luleå, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
33h 35min
2 przesiadki
LLA17:05Luleå Kallax
7 gru
LLA01:45Luleå Kallax
12h 35min
2 przesiadki
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
8 gru
KRK01:25Kraków Balice
8h 50min
2 przesiadki
LLA10:15Luleå Kallax
12 gru
LLA02:20Luleå Kallax
29h 25min
2 przesiadki
KRK07:45Kraków Balice
1 279 zł
Znajdź podobne
SAS
5 gru
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
18h 15min
2 przesiadki
LLA07:50Luleå Kallax
7 gru
LLA06:05Luleå Kallax
6h 50min
2 przesiadki
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 464 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
33h 35min
3 przesiadki
LLA17:05Luleå Kallax
7 gru
LLA01:45Luleå Kallax
12h 35min
2 przesiadki
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 016 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
21h 30min
2 przesiadki
LLA05:00Luleå Kallax
7 gru
LLA01:45Luleå Kallax
5h 20min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 142 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 lis
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
31h 15min
2 przesiadki
LLA08:40Luleå Kallax
28 lis
LLA04:35Luleå Kallax
28h 10min
2 przesiadki
KTW08:45Katowice-Pyrzowice
1 339 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Luleå w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
3 lis
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
40h 40min
2 przesiadki
LLA18:45Luleå Kallax
Kilka linii lotniczych
3 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 00min
3 przesiadki
LLA11:30Luleå Kallax
Kilka linii lotniczych
3 lis
WAW16:40Warszawa Lotnisko Chopina
13h 20min
1 przesiadka
LLA06:00Luleå Kallax

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Luleå

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Luleå z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Norwegian
CenaOd 602 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
SAS
CenaOd 626 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Luleå Kallax oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Luleå Kallax, takie jak Norwegian i SAS, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Luleå

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Goteburg
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena51 zł
Loty Gdańsk - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena59 zł
Loty Kraków - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena71 zł
Loty Gdańsk - Malmö
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena110 zł
Loty Katowice - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena236 zł
Loty Kraków - Goteburg
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena252 zł
Loty Wrocław - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu25h 45min
Najniższa cena276 zł
Loty Poznań - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena299 zł

Podobne loty: Polska – Luleå

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Luleå

Loty do innych miast: Szwecja

Luleå to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju