Tanie loty Polska - Izmir

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Izmir-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Izmir
Najkrótszy czas lotu8h 20minNajszybszy lot Polska-Izmir zajmuje 8h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Izmir. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Izmir Adnan Menderes Arpt, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Izmir Adnan Menderes Arpt i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Izmir Adnan Menderes Arpt.
Izmir — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Izmir: Izmir Adnan Menderes Arpt (ADB)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Izmir?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Izmir?

Ukraine International Airlines

Lufthansa, Turkish Airlines i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Izmir.

Która trasa podróży Polska – Izmir jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Izmir Adnan Menderes Arpt

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Izmir Adnan Menderes Arpt, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Izmir.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Izmir

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Izmir, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 lis
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
16h 00min
1 przesiadka
ADB00:15Izmir Adnan Menderes Arpt
27 lis
ADB13:45Izmir Adnan Menderes Arpt
17h 20min
2 przesiadki
KTW07:05Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
17 lis
KRK01:25Kraków Balice
10h 05min
1 przesiadka
ADB11:30Izmir Adnan Menderes Arpt
30 lis
ADB06:50Izmir Adnan Menderes Arpt
13h 25min
1 przesiadka
KRK20:15Kraków Balice
1 003 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
8 lis
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
9h 50min
1 przesiadka
ADB14:05Izmir Adnan Menderes Arpt
10 lis
ADB17:35Izmir Adnan Menderes Arpt
11h 40min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 355 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lis
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
9h 45min
2 przesiadki
ADB11:30Izmir Adnan Menderes Arpt
14 lis
ADB03:30Izmir Adnan Menderes Arpt
38h 50min
2 przesiadki
KTW18:20Katowice-Pyrzowice
LOT
18 lis
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
13h 35min
2 przesiadki
ADB14:05Izmir Adnan Menderes Arpt
26 lis
ADB10:55Izmir Adnan Menderes Arpt
22h 15min
2 przesiadki
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
1 505 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lis
KRK01:10Kraków Balice
26h 05min
2 przesiadki
ADB03:15Izmir Adnan Menderes Arpt
20 lis
ADB18:50Izmir Adnan Menderes Arpt
26h 00min
2 przesiadki
KRK20:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Izmir w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Izmir w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i SunExpress.
Kilka linii lotniczych
13 lis
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
16h 00min
1 przesiadka
ADB00:15Izmir Adnan Menderes Arpt
SunExpress
8 sty
KTW04:00Katowice-Pyrzowice
10h 25min
1 przesiadka
ADB14:25Izmir Adnan Menderes Arpt
Kilka linii lotniczych
9 lis
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
22h 25min
2 przesiadki
ADB00:10Izmir Adnan Menderes Arpt

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Izmir

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Izmir
Kilka linii lotniczych
1 lis
WMI02:35Warszawa Modlin
11h 30min
2 przesiadki
ADB14:05Izmir Adnan Menderes Arpt
5 lis
ADB06:05Izmir Adnan Menderes Arpt
11h 55min
2 przesiadki
WMI18:00Warszawa Modlin
Lufthansa
2 lis
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 30min
1 przesiadka
ADB12:30Izmir Adnan Menderes Arpt
18 lis
ADB06:50Izmir Adnan Menderes Arpt
12h 50min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 023 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 lis
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 05min
1 przesiadka
ADB21:05Izmir Adnan Menderes Arpt
17 lis
ADB23:40Izmir Adnan Menderes Arpt
5h 35min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 256 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 20min
3 przesiadki
ADB15:50Izmir Adnan Menderes Arpt
5 lis
ADB02:50Izmir Adnan Menderes Arpt
42h 20min
3 przesiadki
WAW21:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 003 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 paź
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
13h 40min
1 przesiadka
ADB01:40Izmir Adnan Menderes Arpt
2 lis
ADB02:50Izmir Adnan Menderes Arpt
29h 50min
2 przesiadki
KTW08:40Katowice-Pyrzowice
1 011 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lis
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
11h 15min
2 przesiadki
ADB13:15Izmir Adnan Menderes Arpt
18 lis
ADB06:50Izmir Adnan Menderes Arpt
12h 50min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 173 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Izmir

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Izmir z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ukraine International Airlines
CenaOd 603 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Lufthansa
CenaOd 1 074 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Turkish Airlines
CenaOd 1 236 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Izmir oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Izmir, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ukraine International Airlines, Turkish Airlines, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Polska-Izmir

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Stambuł
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena474 zł
Loty Katowice - Antalya
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena478 zł
Loty Kraków - Antalya
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena541 zł
Loty Kraków - Stambuł
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena541 zł
Loty Kraków - Ankara
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena541 zł
Loty Gdańsk - Stambuł
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena581 zł
Loty Katowice - Stambuł
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena588 zł
Loty Poznań - Antalya
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena620 zł
Loty Wrocław - Stambuł
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena632 zł

Podobne loty: Polska – Izmir

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Izmir