Tanie loty na trasie Polska – Innsbruck od 444 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Innsbruck-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Innsbruck

Najkrótszy czas lotu

3h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Innsbruck — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Innsbruck zajmuje 3h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Innsbruck. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Innsbruck Kranebitten, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Innsbruck Kranebitten i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Innsbruck Kranebitten.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Innsbruck: Innsbruck Kranebitten (INN)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Innsbruck?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Innsbruck?

Lufthansa

Austrian Airlines, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Innsbruck.

Która trasa podróży Polska – Innsbruck jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Innsbruck Kranebitten

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Innsbruck Kranebitten, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Innsbruck.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Innsbruck

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Innsbruck, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 wrz
KRK13:00Kraków Balice
22h 30min
1 przesiadka
INN11:30Innsbruck Kranebitten
1 paź
INN10:55Innsbruck Kranebitten
21h 10min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice
Lufthansa
22 lis
WAW04:20Warszawa Chopina
8h 40min
1 przesiadka
INN13:00Innsbruck Kranebitten
29 lis
INN01:35Innsbruck Kranebitten
7h 20min
1 przesiadka
WAW08:55Warszawa Chopina
Austrian Airlines
11 lip
WAW15:20Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
18 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
7h 30min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
26 wrz
KRK02:15Kraków Balice
33h 15min
2 przesiadki
INN11:30Innsbruck Kranebitten
1 paź
INN10:55Innsbruck Kranebitten
21h 10min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice
Duże linie lotnicze
15 sie
WRO07:05Wrocław-Strachowice
7h 45min
2 przesiadki
INN14:50Innsbruck Kranebitten
26 sie
INN06:35Innsbruck Kranebitten
8h 30min
2 przesiadki
WRO15:05Wrocław-Strachowice
1 591 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
31 sie
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
7h 35min
1 przesiadka
INN18:10Innsbruck Kranebitten
6 wrz
INN02:35Innsbruck Kranebitten
7h 10min
1 przesiadka
GDN09:45Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Innsbruck w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Innsbruck w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Duże linie lotnicze.
Kilka linii lotniczych
26 wrz
WAW08:10Warszawa Chopina
27h 20min
2 przesiadki
INN11:30Innsbruck Kranebitten
Kilka linii lotniczych
26 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
22h 20min
3 przesiadki
INN11:30Innsbruck Kranebitten
Kilka linii lotniczych
26 wrz
WAW13:20Warszawa Chopina
5h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Innsbruck

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Innsbruck
Austrian Airlines
11 lip
WAW15:20Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
18 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
7h 30min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
11 lip
WAW15:20Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
18 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
11h 05min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Chopina
1 255 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
9h 00min
1 przesiadka
INN11:30Innsbruck Kranebitten
11 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
36h 40min
3 przesiadki
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
2 124 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 lip
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
7h 25min
1 przesiadka
INN09:50Innsbruck Kranebitten
11 lip
INN02:35Innsbruck Kranebitten
7h 40min
1 przesiadka
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
4 723 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
9h 00min
1 przesiadka
INN11:30Innsbruck Kranebitten
11 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
14h 50min
2 przesiadki
KTW21:55Katowice-Pyrzowice
2 191 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
26h 20min
2 przesiadki
INN18:50Innsbruck Kranebitten
11 lip
INN02:30Innsbruck Kranebitten
41h 15min
3 przesiadki
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
2 456 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Innsbruck

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Innsbruck z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 561 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Austrian AirlinesCenaOd 697 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines
KLMCenaOd 757 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM

Loty Lufthansa: Polska – Innsbruck

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Innsbruck
Lufthansa
22 lis
WAW04:20Warszawa Chopina
8h 40min
1 przesiadka
INN13:00Innsbruck Kranebitten
29 lis
INN01:35Innsbruck Kranebitten
7h 20min
1 przesiadka
WAW08:55Warszawa Chopina
Lufthansa
31 sie
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
7h 35min
1 przesiadka
INN18:10Innsbruck Kranebitten
6 wrz
INN02:35Innsbruck Kranebitten
7h 10min
1 przesiadka
GDN09:45Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
16 wrz
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
7h 05min
1 przesiadka
INN09:50Innsbruck Kranebitten
25 wrz
INN06:40Innsbruck Kranebitten
11h 30min
1 przesiadka
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo

Loty Austrian Airlines: Polska – Innsbruck

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Polska – Innsbruck
Austrian Airlines
11 lip
WAW15:20Warszawa Chopina
3h 30min
1 przesiadka
INN18:50Innsbruck Kranebitten
18 lip
INN07:05Innsbruck Kranebitten
7h 30min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
Austrian Airlines
22 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
INN06:30Innsbruck Kranebitten
29 sie
INN07:05Innsbruck Kranebitten
7h 30min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
Austrian Airlines
22 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
INN06:30Innsbruck Kranebitten
29 sie
INN07:05Innsbruck Kranebitten
7h 30min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Innsbruck Kranebitten oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Innsbruck Kranebitten, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Austrian Airlines, Lufthansa, i KLM.



Alternatywne trasy Polska-Innsbruck

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena58 zł
Loty Kraków - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena40 zł
Loty Gdańsk - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena67 zł
Loty Katowice - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena238 zł
Loty Wrocław - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena314 zł
Loty Poznań - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena269 zł
Loty Rzeszów - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena542 zł
Loty Warszawa - Salzburg
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena914 zł
Loty Warszawa - Graz
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena914 zł
Loty Warszawa - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena825 zł
Loty Bydgoszcz - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena457 zł
Loty Kraków - Salzburg
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena1 067 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Innsbruck

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Innsbruck

Loty do innych miast: Austria

Innsbruck to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Innsbruck jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Innsbruck i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Innsbruck z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Innsbruck, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Innsbruck, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.