Tanie loty na trasie Polska – Dhaka od 1 389 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 27.5
pt 3.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Dhaka-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Dhaka

Najkrótszy czas lotu

18h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Dhaka — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Dhaka zajmuje 18h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Dhaka. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Dhaka Zia Intl i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Dhaka Zia Intl.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Dhaka: Dhaka Zia Intl (DAC)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Dhaka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Dhaka?

British Airways

British Airways, Emirates i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Dhaka.

Która trasa podróży Polska – Dhaka jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Dhaka Zia Intl

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Dhaka Zia Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Dhaka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Dhaka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Dhaka, zmieniając zakładki
flydubai
4 sie
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
14h 40min
1 przesiadka
DAC08:05Dhaka Zia Intl
18 lis
DAC03:55Dhaka Zia Intl
16h 25min
1 przesiadka
WAW20:20Warszawa Lotnisko Chopina
4 000 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 cze
WAW03:15Warszawa Lotnisko Chopina
24h 15min
3 przesiadki
DAC03:30Dhaka Zia Intl
26 cze
DAC12:35Dhaka Zia Intl
24h 40min
3 przesiadki
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 066 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
19 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 35min
1 przesiadka
DAC09:15Dhaka Zia Intl
26 cze
DAC00:20Dhaka Zia Intl
12h 55min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 200 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
19 cze
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
24h 40min
2 przesiadki
DAC04:00Dhaka Zia Intl
26 cze
DAC02:35Dhaka Zia Intl
31h 00min
1 przesiadka
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 380 zł
Znajdź podobne
Emirates
4 sie
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
15h 55min
1 przesiadka
DAC09:20Dhaka Zia Intl
17 lis
DAC20:00Dhaka Zia Intl
15h 20min
1 przesiadka
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
5 818 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 cze
WAW03:15Warszawa Lotnisko Chopina
24h 15min
3 przesiadki
DAC03:30Dhaka Zia Intl
26 cze
DAC05:40Dhaka Zia Intl
28h 20min
2 przesiadki
WAW10:00Warszawa Lotnisko Chopina
4 228 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Dhaka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Dhaka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Qatar Airways i flydubai.
Kilka linii lotniczych
9 cze
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
46h 10min
3 przesiadki
DAC01:15Dhaka Zia Intl
1 389 zł
Znajdź podobne
flydubai
8 lip
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
19h 25min
1 przesiadka
DAC12:50Dhaka Zia Intl
1 726 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
4 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
11h 15min
1 przesiadka
DAC00:55Dhaka Zia Intl
2 637 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Dhaka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Dhaka
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
37h 50min
2 przesiadki
DAC03:30Dhaka Zia Intl
27 lip
DAC10:30Dhaka Zia Intl
26h 45min
2 przesiadki
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 701 zł
Znajdź podobne
Emirates
29 maj
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
17h 30min
1 przesiadka
DAC08:20Dhaka Zia Intl
27 lip
DAC06:15Dhaka Zia Intl
30h 00min
1 przesiadka
WAW12:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 297 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
28 maj
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 05min
1 przesiadka
DAC08:45Dhaka Zia Intl
27 lip
DAC00:20Dhaka Zia Intl
12h 55min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 367 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 maj
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
2 przesiadki
DAC08:30Dhaka Zia Intl
27 lip
DAC14:05Dhaka Zia Intl
22h 15min
2 przesiadki
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
4 815 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
28 maj
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 05min
1 przesiadka
DAC08:45Dhaka Zia Intl
26 lip
DAC23:20Dhaka Zia Intl
13h 55min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 468 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
19h 20min
1 przesiadka
DAC09:45Dhaka Zia Intl
27 lip
DAC10:45Dhaka Zia Intl
26h 25min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 157 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Dhaka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Dhaka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
British AirwaysCenaOd 2 773 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów British Airways
flydubaiCenaOd 2 870 złBezpłatne odwołanieOcena
5,4
Szukaj lotów flydubai
Turkish AirlinesCenaOd 4 121 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
Szukaj lotów Turkish Airlines
EmiratesCenaOd 4 946 złBezpłatne odwołanieOcena
8,6
Szukaj lotów Emirates
Qatar AirwaysCenaOd 5 106 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty Qatar Airways: Polska – Dhaka

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Dhaka
Qatar Airways
19 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 35min
1 przesiadka
DAC09:15Dhaka Zia Intl
26 cze
DAC00:20Dhaka Zia Intl
12h 55min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 200 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
28 maj
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 05min
1 przesiadka
DAC08:45Dhaka Zia Intl
27 lip
DAC00:20Dhaka Zia Intl
12h 55min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 367 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
28 maj
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 05min
1 przesiadka
DAC08:45Dhaka Zia Intl
26 lip
DAC23:20Dhaka Zia Intl
13h 55min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 468 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Polska – Dhaka

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Polska – Dhaka
Emirates
29 maj
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
17h 30min
1 przesiadka
DAC08:20Dhaka Zia Intl
27 lip
DAC06:15Dhaka Zia Intl
30h 00min
1 przesiadka
WAW12:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 297 zł
Znajdź podobne
Emirates
4 sie
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
15h 55min
1 przesiadka
DAC09:20Dhaka Zia Intl
17 lis
DAC20:00Dhaka Zia Intl
15h 20min
1 przesiadka
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
5 818 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Dhaka Zia Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Dhaka Zia Intl, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Turkish Airlines, flydubai, i Qatar Airways.



Alternatywne trasy Polska-Dhaka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dhaka
Najkrótszy czas lotu19h 35min
Najniższa cena3 522 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Dhaka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Dhaka

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Dhaka. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Polska – Dhaka z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Dhaka.

Ceny lotów Polska – Dhaka można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.