Tanie loty na trasie Polska – Bandżul od 1 540 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 7.7
czw 14.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bandżul-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Bandżul

Najkrótszy czas lotu

11h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Bandżul — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Bandżul zajmuje 11h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Bandżul. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Bandżul Yundum Intl.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Bandżul: Bandżul Yundum Intl (BJL)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Bandżul?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Bandżul?

Enter Air

Air France i Enter Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Bandżul.

Która trasa podróży Polska – Bandżul jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Bandżul Yundum Intl

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Bandżul Yundum Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Bandżul.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Bandżul

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Bandżul, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW01:55Warszawa Chopina
21h 35min
3 przesiadki
BJL23:30Bandżul Yundum Intl
8 lis
BJL21:40Bandżul Yundum Intl
19h 00min
2 przesiadki
WAW16:40Warszawa Chopina
1 540 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
18 lis
WAW14:00Warszawa Chopina
31h 05min
1 przesiadka
BJL21:05Bandżul Yundum Intl
24 lis
BJL21:05Bandżul Yundum Intl
15h 00min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Chopina
2 945 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 wrz
WAW12:10Warszawa Chopina
35h 20min
3 przesiadki
BJL23:30Bandżul Yundum Intl
27 wrz
BJL22:30Bandżul Yundum Intl
41h 40min
3 przesiadki
WAW16:10Warszawa Chopina
1 765 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW14:30Warszawa Chopina
26h 30min
2 przesiadki
BJL17:00Bandżul Yundum Intl
7 lis
BJL16:00Bandżul Yundum Intl
25h 10min
2 przesiadki
WAW17:10Warszawa Chopina
1 814 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
21h 30min
3 przesiadki
BJL23:30Bandżul Yundum Intl
8 lis
BJL21:40Bandżul Yundum Intl
36h 30min
3 przesiadki
WAW10:10Warszawa Chopina
1 859 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW12:00Warszawa Chopina
29h 00min
1 przesiadka
BJL17:00Bandżul Yundum Intl
7 lis
BJL16:00Bandżul Yundum Intl
25h 10min
2 przesiadki
WAW17:10Warszawa Chopina
1 959 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Bandżul w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Bandżul w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
31 paź
WAW05:20Warszawa Chopina
11h 35min
1 przesiadka
BJL16:55Bandżul Yundum Intl
1 553 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
14 lip
WAW08:55Warszawa Chopina
13h 10min
1 przesiadka
BJL22:05Bandżul Yundum Intl
2 692 zł
Znajdź podobne
Air France
19 lip
WAW12:00Warszawa Chopina
28h 15min
1 przesiadka
BJL16:15Bandżul Yundum Intl
2 927 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bandżul

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bandżul z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Enter AirCenaOd 1 165 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Enter Air
Air FranceCenaOd 3 795 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Air France

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Bandżul Yundum Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Bandżul Yundum Intl, takie jak Enter Air, Air France i TAP AIR PORTUGAL, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Bandżul

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bandżul
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena2 053 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Bandżul

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Bandżul

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Bandżul. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Bandżul na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Bandżul. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Bandżul, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.