Cheap flights z Polski do Amsterdam from 198 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 3.12
sob. 10.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Amsterdam-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Amsterdam

Najkrótszy czas lotu

1h 45min

Loty bezpośrednie

Codziennie

Amsterdam — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Amsterdam zajmuje 1h 45min.
Bezpośrednie loty Polska-Amsterdam każdego dnia.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Amsterdam: Amsterdam-Schiphol (AMS)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Amsterdam?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Amsterdam?

Wizz Air. KLM, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Amsterdam.

Która trasa podróży Polska – Amsterdam jest najtańsza?

Kraków Balice - Amsterdam-Schiphol. Wybierz trasę Kraków Balice - Amsterdam-Schiphol, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Amsterdam.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Amsterdam

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Amsterdam, zmieniając zakładki
LOT
26 sty
KRK00:40Kraków Balice
4h 00min
1 przesiadka
AMS04:40Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS14:45Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
KRK18:35Kraków Balice
Ryanair
17 gru
WMI02:25Warszawa Modlin
13h 55min
1 przesiadka
AMS16:20Amsterdam-Schiphol
10 sty
AMS16:35Amsterdam-Schiphol
14h 55min
1 przesiadka
WMI07:30Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
21 sty
WMI02:25Warszawa Modlin
10h 30min
1 przesiadka
AMS12:55Amsterdam-Schiphol
25 sty
AMS09:40Amsterdam-Schiphol
9h 10min
2 przesiadki
WMI18:50Warszawa Modlin
KLM
21 lut
WAW14:40Warszawa Chopina
2h 05min
AMS16:45Amsterdam-Schiphol
28 lut
AMS12:00Amsterdam-Schiphol
1h 55min
WAW13:55Warszawa Chopina
Lufthansa
19 gru
WRO01:00Wrocław-Strachowice
4h 20min
1 przesiadka
AMS05:20Amsterdam-Schiphol
25 gru
AMS06:00Amsterdam-Schiphol
9h 55min
1 przesiadka
WRO15:55Wrocław-Strachowice
LOT
27 sty
KRK00:40Kraków Balice
7h 00min
1 przesiadka
AMS07:40Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS05:30Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Amsterdam w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Amsterdam w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines, LOT i Ryanair.
Ryanair
21 gru
WRO15:10Wrocław-Strachowice
12h 45min
1 przesiadka
AMS03:55Amsterdam-Schiphol
Kilka linii lotniczych
13 mar
WAW08:45Warszawa Chopina
8h 35min
1 przesiadka
AMS17:20Amsterdam-Schiphol
Aegean Airlines
15 gru
WAW12:40Warszawa Chopina
22h 30min
1 przesiadka
AMS11:10Amsterdam-Schiphol

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Amsterdam

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Amsterdam
Ryanair
5 gru
WRO12:35Wrocław-Strachowice
15h 35min
1 przesiadka
AMS04:10Amsterdam-Schiphol
7 gru
AMS07:35Amsterdam-Schiphol
7h 10min
1 przesiadka
WRO14:45Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
5 gru
WMI05:15Warszawa Modlin
22h 55min
2 przesiadki
AMS04:10Amsterdam-Schiphol
7 gru
AMS07:35Amsterdam-Schiphol
11h 15min
2 przesiadki
WMI18:50Warszawa Modlin
KLM
8 gru
WRO08:10Wrocław-Strachowice
1h 55min
AMS10:05Amsterdam-Schiphol
11 gru
AMS06:00Amsterdam-Schiphol
1h 40min
WRO07:40Wrocław-Strachowice
LOT
4 gru
WAW02:20Warszawa Chopina
2h 20min
AMS04:40Amsterdam-Schiphol
2 maj
AMS06:25Amsterdam-Schiphol
2h 00min
WAW08:25Warszawa Chopina
Lufthansa
7 gru
KRK01:00Kraków Balice
10h 15min
1 przesiadka
AMS11:15Amsterdam-Schiphol
14 gru
AMS09:35Amsterdam-Schiphol
9h 00min
1 przesiadka
KRK18:35Kraków Balice
Aegean Airlines
7 gru
WAW06:25Warszawa Chopina
24h 00min
1 przesiadka
AMS06:25Amsterdam-Schiphol
12 gru
AMS07:25Amsterdam-Schiphol
28h 30min
1 przesiadka
WAW11:55Warszawa Chopina
1 019 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Amsterdam

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Amsterdam z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 162 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Lot opozniony 4 godziny. The flight was delayed 4 hours

1 / 9
Szukaj lotów Wizz Air
RyanairCenaOd 282 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Tragedia! Jeszcze przed wylotem było czuć spaliny w samolocie. Podczas lotu klima nie działała. Było bardzo gorąco. Żeby nie być całkowicie złośliwym to można pochwalić pilota za bespieczne lądowanie!

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LOTCenaOd 421 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,8

Załoga

6,6

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

punktualność

1 / 10
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 499 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Lufthansa
KLMCenaOd 511 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,6

Komfort

8,2

Załoga

6,7

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

1 / 1
Szukaj lotów KLM
Scandinavian AirlinesCenaOd 678 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Scandinavian Airlines
Austrian AirlinesCenaOd 823 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty Ryanair: Polska – Amsterdam

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Amsterdam
Ryanair
17 gru
WMI02:25Warszawa Modlin
13h 55min
1 przesiadka
AMS16:20Amsterdam-Schiphol
10 sty
AMS16:35Amsterdam-Schiphol
14h 55min
1 przesiadka
WMI07:30Warszawa Modlin
Ryanair
16 sty
POZ17:00Poznań Ławica
16h 00min
2 przesiadki
AMS09:00Amsterdam-Schiphol
20 sty
AMS09:10Amsterdam-Schiphol
8h 50min
1 przesiadka
POZ18:00Poznań Ławica
Ryanair
21 sty
WMI02:25Warszawa Modlin
10h 30min
1 przesiadka
AMS12:55Amsterdam-Schiphol
25 sty
AMS13:35Amsterdam-Schiphol
15h 20min
1 przesiadka
WMI04:55Warszawa Modlin

Loty LOT: Polska – Amsterdam

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Amsterdam
LOT
26 sty
KRK00:40Kraków Balice
4h 00min
1 przesiadka
AMS04:40Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS14:45Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
KRK18:35Kraków Balice
LOT
27 sty
KRK00:40Kraków Balice
7h 00min
1 przesiadka
AMS07:40Amsterdam-Schiphol
30 sty
AMS05:30Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice
LOT
27 sty
KRK07:05Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
AMS13:55Amsterdam-Schiphol
29 sty
AMS05:30Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Amsterdam-Schiphol oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Amsterdam-Schiphol, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, KLM, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Polska-Amsterdam

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena500 zł
Loty Kraków - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena491 zł
Loty Katowice - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena545 zł
Loty Wrocław - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena532 zł
Loty Gdańsk - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena568 zł
Loty Poznań - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena496 zł
Loty Rzeszów - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena1 023 zł
Loty Lublin - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena865 zł
Loty Szczecin - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena757 zł
Loty Bydgoszcz - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena518 zł
Loty Łódź - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena893 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Amsterdam

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Amsterdam

Loty do innych miast: Holandia

Amsterdam to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Amsterdam. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Amsterdam tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Amsterdam dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Amsterdam, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.