Loty Europa Polska Poznań Oslo - Poznań

Tanie loty Oslo - Poznań

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Oslo - Poznań

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Poznań, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
22 lis
OSL
09:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
1h 40min
11:25
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Wizz Air
25 lis
POZ
11:55
Lotnisko Poznań Ławica
1h 45min
13:40
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
275 PLN
Wizz Air
Wizz Air
22 lis
TRF
09:45
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
1h 40min
11:25
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Wizz Air
25 lis
POZ
11:55
Lotnisko Poznań Ławica
1h 45min
13:40
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
275 PLN
Ryanair
Ryanair
23 lis
OSL
16:25
Lotnisko Oslo i inne lotniska
8h 05min
1 przesiadka
00:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
25 lis
POZ
08:00
Lotnisko Poznań Ławica
8h 00min
1 przesiadka
16:00
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
354 PLN
Wizz Air
Wizz Air
22 lis
OSL
09:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
1h 40min
11:25
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Wizz Air
25 lis
POZ
11:55
Lotnisko Poznań Ławica
1h 45min
13:40
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
275 PLN
Wizz Air
Wizz Air
22 lis
TRF
09:45
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
1h 40min
11:25
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Wizz Air
25 lis
POZ
11:55
Lotnisko Poznań Ławica
1h 45min
13:40
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
275 PLN
Ryanair
Ryanair
23 lis
TRF
12:15
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
8h 05min
1 przesiadka
20:20
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Ryanair
25 lis
POZ
11:55
Lotnisko Poznań Ławica
1h 45min
13:40
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
550 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo-Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Poznań?
rano
Loty Oslo - Poznań są około 65% droższe w południe niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Poznań najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Oslo-Poznań.
Które połączenie jest najtańsze?
Oslo Sandefjord-Torp - Poznań Ławica
Wybierz trasę Oslo Sandefjord-Torp - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - Poznań.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Poznań?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Poznań to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Poznań-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Poznań
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 35 min Najszybszy lot Oslo-Poznań zajmuje 1 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie Pn, Wt i Pt Bezpośrednie loty Oslo-Poznań – poniedziałek, wtorek i piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i Wizz Air..
Lotniska - Poznań 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Alternatywne trasy Oslo-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
75 PLN
Oslo - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
86 PLN
Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
145 PLN

Oslo - loty do:

  • Poznań Ławica
  • Polska
  • Europa

Poznań - loty z:

*Ceny lotów do miasta Poznań to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Poznań Oslo - Poznań