Tanie loty Oslo - Chicago

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Chicago-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Chicago
Najkrótszy czas lotu14h 50minNajszybszy lot Oslo-Chicago zajmuje 14h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Oslo-Chicago. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Lotnisko Chicago-O’Hare i Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Chicago-O’Hare.
Chicago — lotniska3 lotniskaSą 3 lotniska w pobliżu Chicago: Chicago-O’Hare (ORD), Chicago-Midway (MDW), Chicago Greater Rockford (RFD)

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - Chicago?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – Chicago są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Oslo - Chicago to Marzec. Najdroższa pora to Lipiec.

Która trasa podróży Oslo – Chicago jest najtańsza?

Oslo Sandefjord-Torp - Chicago-O’Hare

Wybierz trasę Oslo Sandefjord-Torp - Chicago-O’Hare, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - Chicago.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Oslo – Chicago?

41 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Chicago to 41 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - Chicago

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Chicago, zmieniając zakładki
KLM
11 lut
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
15h 35min
1 przesiadka
ORD16:55Chicago-O’Hare
17 lut
ORD07:55Chicago-O’Hare
17h 50min
2 przesiadki
TRF01:45Oslo Sandefjord-Torp
1 635 zł
Znajdź podobne
Delta
16 sty
TRF09:15Oslo Sandefjord-Torp
16h 26min
2 przesiadki
ORD01:41Chicago-O’Hare
30 sty
ORD08:45Chicago-O’Hare
17h 00min
2 przesiadki
TRF01:45Oslo Sandefjord-Torp
1 730 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
24 lis
OSL07:50Oslo-Gardermoen
14h 40min
1 przesiadka
ORD22:30Chicago-O’Hare
29 gru
ORD17:15Chicago-O’Hare
12h 40min
1 przesiadka
OSL05:55Oslo-Gardermoen
1 742 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 lis
OSL01:10Oslo-Gardermoen
15h 45min
2 przesiadki
ORD16:55Chicago-O’Hare
30 gru
ORD11:20Chicago-O’Hare
13h 20min
1 przesiadka
OSL00:40Oslo-Gardermoen
1 852 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 lis
OSL06:50Oslo-Gardermoen
13h 45min
1 przesiadka
ORD20:35Chicago-O’Hare
31 gru
ORD11:10Chicago-O’Hare
13h 15min
1 przesiadka
OSL00:25Oslo-Gardermoen
1 880 zł
Znajdź podobne
Icelandair
21 lis
OSL07:45Oslo-Gardermoen
11h 35min
1 przesiadka
ORD19:20Chicago-O’Hare
27 gru
ORD13:30Chicago-O’Hare
10h 00min
1 przesiadka
OSL23:30Oslo-Gardermoen
2 006 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oslo - Chicago w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oslo – Chicago w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta i KLM.
KLM
14 sty
TRF01:20Oslo Sandefjord-Torp
15h 35min
1 przesiadka
ORD16:55Chicago-O’Hare
1 939 zł
Znajdź podobne
KLM
14 sty
TRF09:15Oslo Sandefjord-Torp
14h 57min
2 przesiadki
ORD00:12Chicago-O’Hare
1 959 zł
Znajdź podobne
KLM
14 sty
OSL07:40Oslo-Gardermoen
16h 32min
2 przesiadki
ORD00:12Chicago-O’Hare
1 963 zł
Znajdź podobne

  • Oslo – Chicago – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Oslo i Chicago dzieli dystans 6495,3 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 11h 35min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Podobne loty: Oslo – Chicago

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Oslo – Chicago