Cheap flights z Lotnisko Oslo-Gardermoen do Longyearbyen from 359 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 11.10
wt. 18.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Longyearbyen-Lotnisko Oslo-Gardermoen

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Oslo-Gardermoen-Longyearbyen

Najkrótszy czas lotu

2h 55min

Loty bezpośrednie

pon., śr., czw., pt. i sob.

Longyearbyen — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Lotnisko Oslo-Gardermoen-Longyearbyen zajmuje 2h 55min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Oslo-Gardermoen-Longyearbyen – poniedziałek, środa, czwartek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Norwegian.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Longyearbyen: Longyearbyen Svalbard (LYR)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - Longyearbyen?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen są najtańsze?

Wrzesień. Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen - Longyearbyen to Wrzesień. Najdroższa pora to Sierpień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen?

Scandinavian Airlines. Norwegian i Scandinavian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen-Longyearbyen.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen?

56 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Oslo-Gardermoen - Longyearbyen to 56 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen - Longyearbyen

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - Longyearbyen, zmieniając zakładki
Norwegian
2 lis
OSL06:10Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR10:20Longyearbyen Svalbard
9 lis
LYR10:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL14:25Oslo-Gardermoen
Norwegian
25 sty
OSL05:10Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR09:20Longyearbyen Svalbard
1 lut
LYR10:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL14:25Oslo-Gardermoen
Scandinavian Airlines
3 mar
OSL04:25Oslo-Gardermoen
3h 00min
LYR07:25Longyearbyen Svalbard
16 mar
LYR10:45Longyearbyen Svalbard
4h 20min
1 przesiadka
OSL15:05Oslo-Gardermoen
1 930 zł
Znajdź podobne
Norwegian
16 paź
OSL03:45Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR08:10Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL15:25Oslo-Gardermoen
Norwegian
6 lis
OSL02:20Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR06:30Longyearbyen Svalbard
9 lis
LYR10:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL14:25Oslo-Gardermoen
1 098 zł
Znajdź podobne
Norwegian
16 paź
OSL03:45Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR08:10Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
5h 20min
1 przesiadka
OSL16:25Oslo-Gardermoen
1 137 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen - Longyearbyen w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian.
Norwegian
7 lis
OSL06:20Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR10:30Longyearbyen Svalbard
Norwegian
21 lis
OSL06:20Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR10:30Longyearbyen Svalbard
Norwegian
6 lis
OSL02:20Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR06:30Longyearbyen Svalbard

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen
Norwegian
16 paź
OSL03:45Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR08:10Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL15:25Oslo-Gardermoen
Norwegian
16 paź
OSL03:45Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR08:10Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
5h 20min
1 przesiadka
OSL16:25Oslo-Gardermoen
1 137 zł
Znajdź podobne
Norwegian
12 paź
OSL05:15Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR09:40Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL15:25Oslo-Gardermoen
1 314 zł
Znajdź podobne
Norwegian
12 paź
OSL05:15Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR09:40Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL15:25Oslo-Gardermoen
1 383 zł
Znajdź podobne
Norwegian
12 paź
OSL04:10Oslo-Gardermoen
5h 30min
1 przesiadka
LYR09:40Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL15:25Oslo-Gardermoen
1 432 zł
Znajdź podobne
Norwegian
12 paź
OSL04:10Oslo-Gardermoen
5h 30min
1 przesiadka
LYR09:40Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL15:25Oslo-Gardermoen
1 452 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Scandinavian AirlinesCenaOd 662 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Scandinavian Airlines
NorwegianCenaOd 752 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian
  • Loty Scandinavian Airlines Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen

    Oferty lotów Scandinavian Airlines na połączenia Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen zaczynają się od 135 zł w obie strony. Scandinavian Airlines obsługuje średnio 3 loty na tej trasie w tygodniu, a średnia cena za bilet w obie strony wynosi 228 zł. Niektórzy osoby znalazły jednak na momondo znacznie lepsze ceny.

  • Loty Norwegian Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen

    Inne popularne linie obsługujące trasę Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen to Norwegian (6,4/10, 75 opinii). Norwegian oferuje średnio 2 połączenia Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen w tygodniu, zaczynających się już od 153 zł za bilet w obie strony. Średnia cena wynosi natomiast 271 zł.


Loty Norwegian: Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen
Norwegian
2 lis
OSL06:10Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR10:20Longyearbyen Svalbard
9 lis
LYR10:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL14:25Oslo-Gardermoen
Norwegian
25 sty
OSL05:10Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR09:20Longyearbyen Svalbard
1 lut
LYR10:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL14:25Oslo-Gardermoen
Norwegian
16 paź
OSL03:45Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR08:10Longyearbyen Svalbard
2 lis
LYR11:05Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL15:25Oslo-Gardermoen

Loty Scandinavian Airlines: Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen
Scandinavian Airlines
3 mar
OSL04:25Oslo-Gardermoen
3h 00min
LYR07:25Longyearbyen Svalbard
16 mar
LYR10:45Longyearbyen Svalbard
4h 20min
1 przesiadka
OSL15:05Oslo-Gardermoen
1 930 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
3 mar
OSL04:25Oslo-Gardermoen
3h 00min
LYR07:25Longyearbyen Svalbard
17 mar
LYR09:10Longyearbyen Svalbard
7h 55min
1 przesiadka
OSL17:05Oslo-Gardermoen
2 033 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
20 paź
OSL05:40Oslo-Gardermoen
4h 05min
1 przesiadka
LYR09:45Longyearbyen Svalbard
27 paź
LYR10:30Longyearbyen Svalbard
4h 25min
1 przesiadka
OSL14:55Oslo-Gardermoen
2 412 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Oslo-Gardermoen – Longyearbyen Svalbard oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Oslo-Gardermoen – Longyearbyen Svalbard, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Scandinavian Airlines i Norwegian.

  • Oslo-Gardermoen – Longyearbyen Svalbard – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Oslo-Gardermoen – Longyearbyen Svalbard wynosi 2009,9 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 3h 00min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lotnisko Oslo-Gardermoen-Longyearbyen

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Longyearbyen
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena1 546 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Oslo-Gardermoen – Longyearbyen

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Oslo – Longyearbyen. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Oslo – Longyearbyen, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Oslo – Longyearbyen.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Oslo – Longyearbyen, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.