Tanie loty na trasie Nowy Jork – Szczecin od 2 656 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 1.2
wt 8.2

Informacje o trasie Szczecin-Nowy Jork

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Nowy Jork-Szczecin
Najkrótszy czas lotu14h 50minNajszybszy lot Nowy Jork-Szczecin zajmuje 14h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Nowy Jork-Szczecin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Newark - Lotnisko Szczecin Goleniów, Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia - Lotnisko Szczecin Goleniów i Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Szczecin Goleniów.
Szczecin — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Nowy Jork - Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Nowy Jork – Szczecin są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Nowy Jork - Szczecin to Marzec. Najdroższa pora to Październik.

Kiedy loty Nowy Jork – Szczecin są najtańsze?

wieczorem

Loty Nowy Jork - Szczecin są około 0% droższe wieczorem niż wieczorem.

Która trasa podróży Nowy Jork – Szczecin jest najtańsza?

Newark - Szczecin Goleniów

Wybierz trasę Newark - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Nowy Jork - Szczecin.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Nowy Jork - Szczecin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Nowy Jork - Szczecin, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
30 maj
EWR13:35Newark
14h 50min
2 przesiadki
SZZ04:25Szczecin Goleniów
11 lip
SZZ17:05Szczecin Goleniów
22h 10min
2 przesiadki
EWR15:15Newark
2 656 zł
Znajdź podobne
LOT
30 maj
JFK18:05Nowy Jork-JFK
31h 35min
1 przesiadka
SZZ01:40Szczecin Goleniów
12 lip
SZZ17:05Szczecin Goleniów
29h 00min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
3 257 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
EWR13:35Newark
14h 50min
2 przesiadki
SZZ04:25Szczecin Goleniów
12 lip
SZZ10:55Szczecin Goleniów
28h 00min
2 przesiadki
EWR14:55Newark
2 802 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
EWR13:50Newark
20h 45min
2 przesiadki
SZZ10:35Szczecin Goleniów
11 lip
SZZ04:55Szczecin Goleniów
35h 00min
2 przesiadki
EWR15:55Newark
3 006 zł
Znajdź podobne
LOT
29 maj
JFK18:05Nowy Jork-JFK
10h 20min
1 przesiadka
SZZ04:25Szczecin Goleniów
13 lip
SZZ04:55Szczecin Goleniów
17h 10min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
3 322 zł
Znajdź podobne
LOT
30 maj
EWR15:45Newark
12h 40min
1 przesiadka
SZZ04:25Szczecin Goleniów
12 lip
SZZ04:55Szczecin Goleniów
18h 00min
1 przesiadka
EWR22:55Newark
3 404 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Nowy Jork – Szczecin

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Nowy Jork – Szczecin
LOT
30 maj
JFK18:05Nowy Jork-JFK
31h 35min
1 przesiadka
SZZ01:40Szczecin Goleniów
12 lip
SZZ17:05Szczecin Goleniów
29h 00min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
3 257 zł
Znajdź podobne
LOT
29 maj
JFK18:05Nowy Jork-JFK
10h 20min
1 przesiadka
SZZ04:25Szczecin Goleniów
13 lip
SZZ04:55Szczecin Goleniów
17h 10min
1 przesiadka
JFK22:05Nowy Jork-JFK
3 322 zł
Znajdź podobne
LOT
30 maj
EWR15:45Newark
12h 40min
1 przesiadka
SZZ04:25Szczecin Goleniów
12 lip
SZZ04:55Szczecin Goleniów
18h 00min
1 przesiadka
EWR22:55Newark
3 404 zł
Znajdź podobne

  • Nowy Jork – Szczecin Goleniów – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Nowy Jork – Szczecin Goleniów wynosi ok. 6400,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 10h 20min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Nowy Jork-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Warszawa
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena1 405 zł
Loty Nowy Jork - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena1 621 zł
Loty Nowy Jork - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena1 799 zł
Loty Nowy Jork - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena1 669 zł
Loty Nowy Jork - Wrocław
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena1 702 zł
Loty Nowy Jork - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena1 690 zł
Loty Nowy Jork - Katowice
Najkrótszy czas lotu13h 25min
Najniższa cena2 002 zł
Loty Syracuse - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 15min
Najniższa cena2 372 zł
Loty White Plains - Warszawa
Najkrótszy czas lotu37h 07min
Najniższa cena5 966 zł

Loty podobne do tych na trasie Nowy Jork – Szczecin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Nowy Jork – Szczecin