Cheap flights z Lotnisko Warszawa Modlin do Słowenii from 2 274 zł

1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 11.12
pon. 18.12

Informacje o trasie Słowenia-Lotnisko Warszawa Modlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Warszawa Modlin-Słowenia

Najkrótszy czas lotu

19h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Lotnisko Warszawa Modlin-Słowenia zajmuje 19h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Warszawa Modlin-Słowenia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Lublana Joze Pucnik.

 • loty z: Lotnisko Warszawa Modlin - Słowenia – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

  loty z: Lotnisko Warszawa Modlin - Słowenia – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

 • Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem z: Lotnisko Warszawa Modlin - Słowenia?

  Choć minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć własne ograniczenia wiekowe związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zalecane jest skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano wylot (Lotnisko Warszawa Modlin - Słowenia).

 • Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Słowenia?

  Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Słowenia) mogą się różnić w zależności od planów podróży i osobistych okoliczności. Co do zasady należy mieć przy sobie kilka dokumentów, w tym dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Słowenia). Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi lub inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Alternatywne trasy Lotnisko Warszawa Modlin-Słowenia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lublana
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena702 zł

 • Jak włączyć Alerty cenowe dla lotów Lotnisko Warszawa Modlin – Słowenia?

  Aby skorzystać z alertów cenowych momondo, wyszukaj loty Lotnisko Warszawa Modlin – Słowenia. Oferty lotów zostaną wyświetlone w czasie rzeczywistym – w tym miejscu możesz utworzyć alert cenowy, korzystając z dostępnego na stronie widgetu.

 • Jak mogę zaoszczędzić na lotach Lotnisko Warszawa Modlin – Słowenia z momondo?

  Dzięki prognozie cen dowiesz się, z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować dany lot oraz w który dzień tygodnia i o jakiej porze dnia cena biletu będzie najkorzystniejsza. Sprawdzając nasz kalendarz cenowy, poznasz daty, w których loty będą najtańsze. Jeśli podczas wyszukiwania utworzysz alert cenowy, otrzymasz powiadomienie o każdej zmianie cen, co umożliwi rezerwację w odpowiednim momencie. Z kolei funkcja Explore pomoże Ci znaleźć idealny kierunek podróży na Twoją kieszeń. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji, czy wskazówek o tym, jak zaoszczędzić, zacznij planowanie od funkcji Discover.

 • W jaki sposób momondo wyszukuje ceny lotów?

  momondo porównuje oferty ponad 700 dostawców na raz i funkcjonuje w ponad 30 krajach na całym świecie. Masz więc dostęp do szerokiego wachlarza opcji podróży, dostarczanych przez linie lotnicze i portale rezerwacyjne.


Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Warszawa Modlin – Słowenia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Warszawa Modlin – Słowenia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów na trasie Warszawa – Słowenia?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Warszawa – Słowenia według Twoich preferencji.

Czy znajdę loty Warszawa – Słowenia na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Tak. Wszystkie oferty lotów Warszawa – Słowenia na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty na trasie Warszawa – Słowenia?

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Warszawa – Słowenia.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu Warszawa – Słowenia. Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Warszawa – Słowenia.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Słowenia)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.