Tanie loty na trasie Mediolan – Rzym od 147 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Rzym-Mediolan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Mediolan-Rzym

Najkrótszy czas lotu

1h 10min

Loty bezpośrednie

pon, wt, pt, sob i ndz

Rzym — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Mediolan-Rzym zajmuje 1h 10min.
Bezpośrednie loty Mediolan-Rzym – poniedziałek, wtorek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to ITA Airways.
Są 2 lotniska w pobliżu Rzym: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA)

Jak znaleźć najtańsze loty Mediolan - Rzym?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Mediolan – Rzym są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Mediolan - Rzym to Luty. Najdroższa pora to Lipiec.

Kiedy loty Mediolan – Rzym są najtańsze?

rano

Loty Mediolan - Rzym są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Mediolan – Rzym jest najtańsza?

Mediolan-Linate - Rzym-Fiumicino

Wybierz trasę Mediolan-Linate - Rzym-Fiumicino, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Mediolan - Rzym.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Mediolan – Rzym?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Mediolan - Rzym to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Mediolan - Rzym

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Mediolan - Rzym, zmieniając zakładki
ITA Airways
15 paź
LIN14:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO15:10Rzym-Fiumicino
22 paź
FCO15:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN16:10Mediolan-Linate
British Airways
25 lis
LIN09:15Mediolan-Linate
6h 45min
1 przesiadka
FCO16:00Rzym-Fiumicino
27 lis
FCO01:10Rzym-Fiumicino
6h 15min
1 przesiadka
LIN07:25Mediolan-Linate
1 031 zł
Znajdź podobne
ITA Airways
23 paź
LIN04:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO05:10Rzym-Fiumicino
25 paź
FCO18:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN19:10Mediolan-Linate
ITA Airways
17 lip
LIN11:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO12:10Rzym-Fiumicino
24 lip
FCO05:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN06:10Mediolan-Linate
ITA Airways
12 lip
LIN12:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO13:10Rzym-Fiumicino
19 lip
FCO18:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN19:10Mediolan-Linate
ITA Airways
11 lip
LIN13:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO14:10Rzym-Fiumicino
13 lip
FCO18:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN19:10Mediolan-Linate

Znajdź najtańsze oferty lotów Mediolan - Rzym w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Mediolan – Rzym w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways i ITA Airways.
Kilka linii lotniczych
24 sie
LIN17:35Mediolan-Linate
23h 15min
1 przesiadka
FCO16:50Rzym-Fiumicino
ITA Airways
27 lip
LIN10:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO11:10Rzym-Fiumicino
British Airways
19 lis
LIN08:15Mediolan-Linate
8h 40min
1 przesiadka
FCO16:55Rzym-Fiumicino

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Mediolan – Rzym

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Mediolan – Rzym
ITA Airways
6 lip
LIN17:55Mediolan-Linate
9h 40min
1 przesiadka
FCO03:35Rzym-Fiumicino
8 lip
FCO03:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN04:10Mediolan-Linate
KLM
7 lip
LIN06:50Mediolan-Linate
13h 00min
1 przesiadka
FCO19:50Rzym-Fiumicino
14 lip
FCO02:30Rzym-Fiumicino
27h 35min
1 przesiadka
LIN06:05Mediolan-Linate
1 803 zł
Znajdź podobne
KLM
8 lip
LIN06:50Mediolan-Linate
8h 00min
1 przesiadka
FCO14:50Rzym-Fiumicino
10 lip
FCO13:25Rzym-Fiumicino
16h 40min
1 przesiadka
LIN06:05Mediolan-Linate
2 508 zł
Znajdź podobne
British Airways
9 lip
LIN03:25Mediolan-Linate
10h 25min
1 przesiadka
FCO13:50Rzym-Fiumicino
14 lip
FCO07:30Rzym-Fiumicino
10h 05min
1 przesiadka
LIN17:35Mediolan-Linate
5 144 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
7 lip
LIN09:00Mediolan-Linate
22h 05min
1 przesiadka
FCO07:05Rzym-Fiumicino
14 lip
FCO08:25Rzym-Fiumicino
23h 40min
2 przesiadki
LIN08:05Mediolan-Linate
12 658 zł
Znajdź podobne
British Airways
5 lip
LIN07:05Mediolan-Linate
8h 15min
1 przesiadka
FCO15:20Rzym-Fiumicino
6 lip
FCO04:05Rzym-Fiumicino
10h 20min
1 przesiadka
LIN14:25Mediolan-Linate
11 583 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Mediolan – Rzym

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Mediolan – Rzym
British Airways
25 lis
LIN09:15Mediolan-Linate
6h 45min
1 przesiadka
FCO16:00Rzym-Fiumicino
27 lis
FCO01:10Rzym-Fiumicino
6h 15min
1 przesiadka
LIN07:25Mediolan-Linate
1 031 zł
Znajdź podobne
British Airways
7 gru
LIN10:30Mediolan-Linate
6h 25min
1 przesiadka
FCO16:55Rzym-Fiumicino
11 gru
FCO01:10Rzym-Fiumicino
6h 15min
1 przesiadka
LIN07:25Mediolan-Linate
1 066 zł
Znajdź podobne
British Airways
18 sie
LIN10:20Mediolan-Linate
8h 20min
1 przesiadka
FCO18:40Rzym-Fiumicino
25 sie
FCO07:30Rzym-Fiumicino
6h 55min
1 przesiadka
LIN14:25Mediolan-Linate
2 958 zł
Znajdź podobne

Loty ITA Airways: Mediolan – Rzym

Nasze najlepsze oferty ITA Airways na lot Mediolan – Rzym
ITA Airways
15 paź
LIN14:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO15:10Rzym-Fiumicino
22 paź
FCO15:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN16:10Mediolan-Linate
ITA Airways
23 paź
LIN04:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO05:10Rzym-Fiumicino
25 paź
FCO18:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN19:10Mediolan-Linate
ITA Airways
17 lip
LIN11:00Mediolan-Linate
1h 10min
FCO12:10Rzym-Fiumicino
24 lip
FCO05:00Rzym-Fiumicino
1h 10min
LIN06:10Mediolan-Linate

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Mediolan – Rzym.


  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Mediolan – Rzym?

    Jeżeli zależy Ci na czasie, najszybszym środkiem transportu na trasie Mediolan – Rzym są loty oferowane przez ITA Airways. Czas na pokładzie ITA Airways wynosi ok. 1h 10min, czyli mniej niż w przypadku pociągu z miasta Mediolan do miasta Rzym oraz autobusu (Mediolan – Rzym).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Mediolan – Rzym?

    Najtańszą opcją jest przejazd autobusowy na trasie Mediolan – Rzym, który można kupić już za 125 zł. Lot na trasie Mediolan – Rzym jest droższy niż autobus i może kosztować od 522 zł. Pociąg z miasta Mediolan do miasta Rzym kosztuje natomiast ok. 245 zł.

  • Mediolan – Rzym – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Mediolan – Rzym – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 476,0 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 10min.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Mediolan – Rzym. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów Mediolan – Rzym na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Mediolan – Rzym momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Mediolan – Rzym. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.