Tanie loty na trasie Los Angeles – Warszawa od 1 124 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Warszawa-Los Angeles

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Los Angeles-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę6 313 złNajlepsza oferta na podróż Los Angeles – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 6 313 zł. Najlepsza cena lotu Los Angeles – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 124 zł.
Najkrótszy czas lotu13h 25minNajszybszy lot Los Angeles-Warszawa zajmuje 13h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Los Angeles-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Los Angeles - Lotnisko Warszawa Modlin i Lotnisko Los Angeles - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Los Angeles - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Los Angeles – Warszawa są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Los Angeles - Warszawa to Sierpień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Los Angeles – Warszawa są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Los Angeles – Warszawa są najtańsze?

w południe

Loty Los Angeles - Warszawa są około 33% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Los Angeles – Warszawa?

KLM

British Airways, KLM i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Los Angeles-Warszawa.

Która trasa podróży Los Angeles – Warszawa jest najtańsza?

Los Angeles - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Los Angeles - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Los Angeles - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Los Angeles – Warszawa?

16 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Los Angeles - Warszawa to 16 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Los Angeles - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Los Angeles - Warszawa, zmieniając zakładki
SAS
20 kwi
LAX09:35Los Angeles
19h 35min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 maj
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
25h 55min
1 przesiadka
LAX16:45Los Angeles
1 589 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 kwi
LAX09:35Los Angeles
19h 35min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
14 maj
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
27h 20min
1 przesiadka
LAX16:45Los Angeles
1 867 zł
Znajdź podobne
Finnair
1 mar
LAX13:20Los Angeles
15h 25min
1 przesiadka
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina
16 mar
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
LAX22:35Los Angeles
1 895 zł
Znajdź podobne
British Airways
9 mar
LAX13:00Los Angeles
18h 45min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
29 mar
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
17h 15min
1 przesiadka
LAX22:10Los Angeles
2 002 zł
Znajdź podobne
American Airlines
12 mar
LAX13:00Los Angeles
39h 45min
2 przesiadki
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
22 mar
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
33h 59min
2 przesiadki
LAX14:54Los Angeles
2 018 zł
Znajdź podobne
SWISS
9 mar
LAX15:00Los Angeles
14h 15min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
27 mar
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
29h 30min
1 przesiadka
LAX21:20Los Angeles
2 026 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Los Angeles - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Los Angeles – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez SAS i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
25 kwi
LAX19:50Los Angeles
38h 20min
3 przesiadki
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 124 zł
Znajdź podobne
SAS
24 kwi
LAX09:35Los Angeles
19h 35min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 386 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
16 lut
LAX13:25Los Angeles
38h 40min
1 przesiadka
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 756 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Los Angeles – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Los Angeles – Warszawa
Kilka linii lotniczych
24 sty
LAX07:20Los Angeles
20h 45min
2 przesiadki
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
33h 11min
2 przesiadki
LAX23:11Los Angeles
1 970 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 sty
LAX09:30Los Angeles
23h 05min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
7 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 25min
1 przesiadka
LAX19:25Los Angeles
1 994 zł
Znajdź podobne
SWISS
22 sty
LAX15:00Los Angeles
14h 20min
1 przesiadka
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 lut
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
15h 55min
1 przesiadka
LAX20:20Los Angeles
2 026 zł
Znajdź podobne
Delta
22 sty
LAX10:25Los Angeles
16h 00min
1 przesiadka
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
32h 05min
1 przesiadka
LAX15:50Los Angeles
2 050 zł
Znajdź podobne
British Airways
23 sty
LAX05:23Los Angeles
20h 02min
2 przesiadki
WAW01:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 lut
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
26h 55min
1 przesiadka
LAX17:40Los Angeles
2 229 zł
Znajdź podobne
Finnair
24 sty
LAX07:45Los Angeles
20h 50min
2 przesiadki
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
8 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 50min
2 przesiadki
LAX04:55Los Angeles
2 237 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Los Angeles – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Los Angeles – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 2 350 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
KLM
CenaOd 2 630 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
British Airways
CenaOd 2 900 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

Loty SAS: Los Angeles – Warszawa

Nasze najlepsze oferty SAS na lot Los Angeles – Warszawa
SAS
20 kwi
LAX09:35Los Angeles
19h 35min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 maj
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
25h 55min
1 przesiadka
LAX16:45Los Angeles
1 589 zł
Znajdź podobne
SAS
20 kwi
LAX09:35Los Angeles
19h 35min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 maj
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 15min
2 przesiadki
LAX16:45Los Angeles
1 633 zł
Znajdź podobne
SAS
8 mar
LAX06:10Los Angeles
21h 45min
1 przesiadka
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
23 mar
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina
29h 40min
1 przesiadka
LAX20:15Los Angeles
1 669 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Los Angeles – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Los Angeles – Warszawa
Finnair
1 mar
LAX13:20Los Angeles
15h 25min
1 przesiadka
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina
16 mar
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
LAX22:35Los Angeles
1 895 zł
Znajdź podobne
Finnair
16 lut
LAX08:30Los Angeles
20h 05min
2 przesiadki
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
22 lut
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
1 przesiadka
LAX21:35Los Angeles
1 935 zł
Znajdź podobne
Finnair
15 lut
LAX13:20Los Angeles
15h 15min
1 przesiadka
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
23 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
LAX21:35Los Angeles
1 939 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Los Angeles – Warszawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Los Angeles – Warszawa, takie jak LOT, British Airways i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Los Angeles – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Los Angeles – Warszawa wynosi ok. 9632,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 13h 15min.


Alternatywne trasy Los Angeles-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Santa Ana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena2 503 zł
Loty Ontario - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 29min
Najniższa cena2 129 zł
Loty Los Angeles - Kraków
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena1 736 zł
Loty Burbank - Warszawa
Najkrótszy czas lotu31h 11min
Najniższa cena5 296 zł
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 15min
Najniższa cena1 665 zł
Loty San Francisco - Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena2 002 zł
Loty Los Angeles - Wrocław
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena1 982 zł
Loty San Jose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena2 189 zł
Loty San Diego - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 05min
Najniższa cena2 324 zł
Loty Ontario - Kraków
Najkrótszy czas lotu15h 56min
Najniższa cena2 308 zł
Loty Santa Ana - Wrocław
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena2 697 zł
Loty San Jose - Kraków
Najkrótszy czas lotu22h 30min
Najniższa cena4 064 zł

Loty podobne do tych na trasie Los Angeles – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Los Angeles – Warszawa