Loty Europa Hiszpania Galicja Vigo Kraków - Vigo

Tanie loty Kraków - Vigo

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Vigo

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Vigo, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
KLM
KLM
01 lis
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
25h 55min
2 przesiad.
08:55
+1
VGO
Lotnisko Vigo
KLM
09 lis
VGO
09:45
Lotnisko Vigo
13h 45min
2 przesiad.
23:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 119 PLN
KLM
KLM
31 paź
KRK
12:40
Lotnisko Kraków Balice
20h 15min
2 przesiad.
08:55
+1
VGO
Lotnisko Vigo
KLM
09 lis
VGO
09:45
Lotnisko Vigo
13h 45min
2 przesiad.
23:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 229 PLN
KLM
KLM
02 lis
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
13h 55min
2 przesiad.
20:55
VGO
Lotnisko Vigo
KLM
09 lis
VGO
09:45
Lotnisko Vigo
13h 45min
2 przesiad.
23:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 229 PLN
KLM
KLM
02 lis
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
9h 55min
2 przesiad.
16:55
VGO
Lotnisko Vigo
KLM
10 lis
VGO
09:45
Lotnisko Vigo
7h 20min
2 przesiad.
17:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 374 PLN
KLM
KLM
02 lis
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
9h 55min
2 przesiad.
16:55
VGO
Lotnisko Vigo
KLM
08 lis
VGO
09:45
Lotnisko Vigo
13h 45min
2 przesiad.
23:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 841 PLN
KLM
KLM
02 lis
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
13h 55min
2 przesiad.
20:55
VGO
Lotnisko Vigo
KLM
09 lis
VGO
09:45
Lotnisko Vigo
13h 45min
2 przesiad.
23:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 229 PLN

Informacje o trasie Vigo-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Vigo
Najkrótszy czas lotu 25 godz. 55 min Najszybszy lot Kraków-Vigo zajmuje 25 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Vigo. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Vigo.
Lotniska - Vigo 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Vigo: Vigo (VGO)

Alternatywne trasy Kraków-Vigo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Santiago de Compostela
Najkrótszy czas lotu
14h 55min
Najniższa cena
1 036 PLN
Kraków - Santiago de Compostela
Najkrótszy czas lotu
9h 55min
Najniższa cena
1 394 PLN
Kraków - A Coruna
Najkrótszy czas lotu
9h 30min
Najniższa cena
1 515 PLN

Kraków - loty do:

Vigo - loty z:

*Ceny lotów do miasta Vigo to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Galicja Vigo Kraków - Vigo