Tanie loty Kraków - Phuket

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Phuket-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Phuket
Znaleziono najlepszą cenę19 691 złNajlepsza cena za lot Kraków – Phuket znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 19 691 zł
Najkrótszy czas lotu16h 20minNajszybszy lot Kraków-Phuket zajmuje 16h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Phuket. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Phuket.
Phuket — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Phuket: Phuket (HKT)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Phuket?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Phuket są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Phuket to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Phuket są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Phuket są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Phuket są około 23% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Phuket?

Emirates

Austrian Airlines, Emirates i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Phuket.

Która trasa podróży Kraków – Phuket jest najtańsza?

Kraków Balice - Phuket

Wybierz trasę Kraków Balice - Phuket, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Phuket.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Phuket?

20 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Phuket to 20 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Phuket

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Phuket, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 lis
KRK01:00Kraków Balice
23h 50min
3 przesiadki
HKT00:50Phuket
16 lis
HKT02:20Phuket
21h 35min
2 przesiadki
KRK23:55Kraków Balice
1 997 zł
Znajdź podobne
Emirates
3 lis
KRK08:00Kraków Balice
18h 05min
1 przesiadka
HKT02:05Phuket
16 lis
HKT19:10Phuket
16h 55min
1 przesiadka
KRK12:05Kraków Balice
2 727 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lis
KRK01:00Kraków Balice
29h 40min
3 przesiadki
HKT06:40Phuket
16 lis
HKT02:20Phuket
22h 30min
3 przesiadki
KRK00:50Kraków Balice
2 044 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lis
KRK03:00Kraków Balice
32h 30min
3 przesiadki
HKT11:30Phuket
16 lis
HKT02:20Phuket
22h 30min
3 przesiadki
KRK00:50Kraków Balice
2 080 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lis
KRK06:35Kraków Balice
21h 20min
2 przesiadki
HKT03:55Phuket
16 lis
HKT02:20Phuket
21h 35min
2 przesiadki
KRK23:55Kraków Balice
2 198 zł
Znajdź podobne
Emirates
3 lis
KRK08:00Kraków Balice
18h 05min
1 przesiadka
HKT02:05Phuket
16 lis
HKT19:10Phuket
16h 55min
1 przesiadka
KRK12:05Kraków Balice
2 858 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Phuket

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Phuket
Emirates
27 paź
KRK11:15Kraków Balice
16h 15min
1 przesiadka
HKT03:30Phuket
9 lis
HKT19:10Phuket
16h 55min
1 przesiadka
KRK12:05Kraków Balice
2 850 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 paź
KRK15:00Kraków Balice
44h 00min
3 przesiadki
HKT11:00Phuket
12 lis
HKT04:00Phuket
32h 10min
2 przesiadki
KRK12:10Kraków Balice
3 110 zł
Znajdź podobne
KLM
31 paź
KRK02:00Kraków Balice
50h 15min
2 przesiadki
HKT04:15Phuket
24 lis
HKT10:05Phuket
31h 05min
2 przesiadki
KRK17:10Kraków Balice
3 367 zł
Znajdź podobne
Emirates
27 paź
KRK11:15Kraków Balice
16h 15min
1 przesiadka
HKT03:30Phuket
11 lis
HKT19:10Phuket
16h 55min
1 przesiadka
KRK12:05Kraków Balice
2 948 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 paź
KRK15:00Kraków Balice
44h 00min
3 przesiadki
HKT11:00Phuket
11 lis
HKT19:10Phuket
25h 00min
2 przesiadki
KRK20:10Kraków Balice
3 355 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 paź
KRK08:00Kraków Balice
18h 05min
1 przesiadka
HKT02:05Phuket
11 lis
HKT19:10Phuket
16h 55min
1 przesiadka
KRK12:05Kraków Balice
3 051 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Phuket

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Phuket z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Emirates
CenaOd 1 995 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,7
KLM
CenaOd 2 205 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Lufthansa
CenaOd 3 591 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Austrian Airlines
CenaOd 3 672 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Phuket oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Phuket, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Emirates, KLM, i Austrian Airlines.

  • Które linie lotnicze, obsługujące loty Kraków Balice – Phuket, wdrożyły zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19?

    Linie takie jak Etihad Airways podjęły dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas podróży. Instalacja filtrów HEPA, regularna dezynfekcja i dokładne czyszczenie samolotów, testy wykonywane przed lotem i obowiązek noszenia maseczek to niektóre ze środków zastosowanych przez linie lotnicze, w celu zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom podczas lotów Kraków Balice – Phuket. Należy pamiętać, że zasady te różnią się w zależności od linii.

  • Kraków Balice – Phuket – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Phuket zajmuje ok. 8507,3 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 16h 20min.


Alternatywne trasy Kraków-Phuket

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Phuket
Najkrótszy czas lotu17h 50min
Najniższa cena2 096 zł
Loty Katowice - Phuket
Najkrótszy czas lotu24h 20min
Najniższa cena2 613 zł
Loty Poznań - Phuket
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena2 656 zł
Loty Wrocław - Phuket
Najkrótszy czas lotu21h 50min
Najniższa cena2 763 zł
Loty Szczecin - Phuket
Najkrótszy czas lotu21h 25min
Najniższa cena3 584 zł

Podobne loty: Kraków – Phuket

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Phuket