Loty Europa Francja Korsyka Figari Kraków - Figari

Loty Kraków-Figari

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Figari

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Figari, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SWISS
SWISS
17 sie
KRK
15:50
Lotnisko Kraków Balice
4h 35min
1 przesiadka
20:25
FSC
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
SWISS
24 sie
FSC
21:05
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
23h 35min
1 przesiadka
20:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
980 PLN
SWISS
SWISS
13 sie
KRK
18:35
Lotnisko Kraków Balice
44h 40min
2 przesiad.
15:15
+2
FSC
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
SWISS
22 sie
FSC
15:55
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
22h 35min
2 przesiad.
14:30
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 002 PLN
SWISS
SWISS
15 sie
KRK
18:35
Lotnisko Kraków Balice
49h 50min
2 przesiad.
20:25
+2
FSC
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
SWISS
24 sie
FSC
21:05
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
23h 35min
1 przesiadka
20:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 052 PLN
Ryanair
Ryanair
16 lip
KRK
09:30
Lotnisko Kraków Balice
6h 20min
1 przesiadka
15:50
FSC
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
Ryanair
28 lip
FSC
14:45
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
6h 50min
1 przesiadka
21:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 812 PLN
easyJet
easyJet
16 lip
KRK
22:45
Lotnisko Kraków Balice
11h 15min
1 przesiadka
10:00
+1
FSC
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
easyJet
27 lip
FSC
16:15
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
5h 10min
1 przesiadka
21:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 297 PLN
Ryanair
Ryanair
27 sie
KRK
09:30
Lotnisko Kraków Balice
6h 20min
1 przesiadka
15:50
FSC
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
Ryanair
06 wrz
FSC
11:45
Lotnisko Figari-Korsyka Południowa
11h 05min
2 przesiad.
22:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 294 PLN

Informacje o trasie Figari-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Figari
Najkrótszy czas lotu
4 godz. 35 min
Najszybszy lot Kraków-Figari zajmuje 4 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Figari. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Figari-Korsyka Południowa.
Lotniska - Figari
1 lotnisko
W pobliżu miasta Figari znajduje się 1 lotnisko: Figari-Korsyka Południowa (FSC).

Alternatywne trasy Kraków-Figari

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Bastia
Najkrótszy czas lotu
3h 40min
Najniższa cena
821 PLN
Kraków - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu
7h 05min
Najniższa cena
1 233 PLN
Katowice - Bastia
Najkrótszy czas lotu
9h 00min
Najniższa cena
1 082 PLN
Katowice - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu
11h 40min
Najniższa cena
1 521 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Figari - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Figari to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Francja Korsyka Figari Kraków - Figari