Tanie loty Kraków - Biarritz

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Biarritz-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Biarritz
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 45 min Najszybszy lot Kraków-Biarritz zajmuje 5 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Biarritz. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Biarritz Parme.
Lotniska - Biarritz 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Biarritz: Biarritz Parme (BIQ)

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Biarritz

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Biarritz, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
13 cze
11:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
BIQ
19:00
Lotnisko Biarritz Parme
Ryanair
27 cze
15:15
BIQ
Lotnisko Biarritz Parme
6h 45min
1 przesiadka
KRK
22:00
Lotnisko Kraków Balice
749 zł
easyJet
easyJet
07 maj
17:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
BIQ
22:55
Lotnisko Biarritz Parme
easyJet
09 maj
14:50
BIQ
Lotnisko Biarritz Parme
20h 20min
1 przesiadka
KRK
11:10
+1
Lotnisko Kraków Balice
1 257 zł
Ryanair
Ryanair
13 cze
11:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
7h 15min
1 przesiadka
BIQ
19:00
Lotnisko Biarritz Parme
Ryanair
27 cze
15:15
BIQ
Lotnisko Biarritz Parme
6h 45min
1 przesiadka
KRK
22:00
Lotnisko Kraków Balice
749 zł
easyJet
easyJet
07 maj
17:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
BIQ
22:55
Lotnisko Biarritz Parme
easyJet
09 maj
14:50
BIQ
Lotnisko Biarritz Parme
20h 20min
1 przesiadka
KRK
11:10
+1
Lotnisko Kraków Balice
1 257 zł

Alternatywne trasy Kraków-Biarritz

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Lourdes
Najkrótszy czas lotu
2h 45min
Najniższa cena
328 zł
Kraków - Pau
Najkrótszy czas lotu
8h 35min
Najniższa cena
1 272 zł

Kraków - loty do:

Biarritz - loty z:

*Ceny lotów do: Biarritz to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.