Tanie loty na trasie Miasto Kos – Kraków od 303 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 26.5
czw 2.6

Informacje o trasie Kraków-Miasto Kos

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Miasto Kos-Kraków

Najkrótszy czas lotu

10h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Miasto Kos-Kraków zajmuje 10h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Miasto Kos-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Miasto Kos - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Miasto Kos - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Miasto Kos – Kraków jest najtańsza?

Miasto Kos - Kraków Balice

Wybierz trasę Miasto Kos - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Miasto Kos - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Miasto Kos - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Miasto Kos - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 cze
KGS06:45Miasto Kos
10h 35min
1 przesiadka
KRK17:20Kraków Balice
3 cze
KRK01:30Kraków Balice
15h 45min
2 przesiadki
KGS17:15Miasto Kos
1 026 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KGS06:45Miasto Kos
10h 35min
1 przesiadka
KRK17:20Kraków Balice
3 cze
KRK03:10Kraków Balice
10h 15min
1 przesiadka
KGS13:25Miasto Kos
1 438 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KGS15:15Miasto Kos
20h 05min
2 przesiadki
KRK11:20Kraków Balice
3 cze
KRK17:25Kraków Balice
19h 40min
2 przesiadki
KGS13:05Miasto Kos
2 078 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Miasto Kos - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Miasto Kos – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
16 wrz
KGS18:50Miasto Kos
17h 25min
2 przesiadki
KRK12:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 wrz
KGS07:15Miasto Kos
13h 05min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
16 wrz
KGS18:50Miasto Kos
26h 40min
3 przesiadki
KRK21:30Kraków Balice

  • Miasto Kos – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Miasto Kos – Kraków Balice wynosi ok. 1576,8 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 10h 35min.



Alternatywne trasy Miasto Kos-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rodos - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena377 zł
Loty Rodos - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena460 zł
Loty Rodos - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena316 zł
Loty Rodos - Poznań
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena1 469 zł

Loty podobne do tych na trasie Miasto Kos – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Miasto Kos – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Miasto Kos – Kraków z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Miasto Kos – Kraków tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Miasto Kos – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Miasto Kos – Kraków, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.