Tanie loty Katowice - Werona od 196 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 1.12
śr 8.12

Informacje o trasie Werona-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Werona
Znaleziono najlepszą cenę1 754 złNajlepsza cena za lot Katowice – Werona znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 754 zł
Najkrótszy czas lotu9h 50minNajszybszy lot Katowice-Werona zajmuje 9h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Werona. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Werona.
Werona — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Werona: Werona (VRN)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Werona?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Werona są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Werona to Lipiec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Werona są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Katowice – Werona są najtańsze?

w południe

Loty Katowice - Werona są około 10% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Werona?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katowice-Werona.

Która trasa podróży Katowice – Werona jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Werona

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Werona, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Werona.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Werona

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Werona, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 mar
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
25h 30min
1 przesiadka
VRN11:55Werona
7 kwi
VRN13:40Werona
5h 50min
1 przesiadka
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
29 mar
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
9h 50min
1 przesiadka
VRN18:45Werona
2 kwi
VRN03:10Werona
8h 45min
1 przesiadka
KTW11:55Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
5 mar
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
25h 30min
1 przesiadka
VRN11:55Werona
7 kwi
VRN13:40Werona
6h 45min
1 przesiadka
KTW20:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
5 mar
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
25h 30min
1 przesiadka
VRN11:55Werona
7 kwi
VRN07:55Werona
35h 55min
2 przesiadki
KTW19:50Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
5 mar
KTW14:45Katowice-Pyrzowice
21h 20min
3 przesiadki
VRN12:05Werona
7 kwi
VRN13:40Werona
5h 50min
1 przesiadka
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
6 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
10h 30min
2 przesiadki
VRN11:55Werona
7 kwi
VRN03:10Werona
5h 05min
1 przesiadka
KTW08:15Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotu last-minute Katowice – Werona

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Katowice – Werona
Kilka linii lotniczych
4 gru
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
10h 05min
1 przesiadka
VRN16:30Werona
6 gru
VRN07:55Werona
25h 50min
2 przesiadki
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
4 gru
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
10h 05min
1 przesiadka
VRN16:30Werona
6 gru
VRN15:55Werona
17h 50min
1 przesiadka
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
3 gru
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
38h 30min
2 przesiadki
VRN16:30Werona
10 gru
VRN17:00Werona
24h 30min
2 przesiadki
KTW17:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
4 gru
KTW01:10Katowice-Pyrzowice
15h 20min
2 przesiadki
VRN16:30Werona
6 gru
VRN03:15Werona
30h 30min
2 przesiadki
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
3 gru
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
38h 30min
2 przesiadki
VRN16:30Werona
10 gru
VRN12:55Werona
18h 05min
1 przesiadka
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
3 gru
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
7h 20min
1 przesiadka
VRN16:40Werona
10 gru
VRN04:30Werona
14h 00min
1 przesiadka
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
1 192 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Werona

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Werona z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 417 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Werona oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Werona, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Katowice-Pyrzowice – Werona – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Katowice-Pyrzowice i Werona dzieli dystans 804,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 9h 50min.


Alternatywne trasy Katowice-Werona

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena38 zł
Loty Kraków - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena75 zł
Loty Łódź - Wenecja
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena275 zł
Loty Warszawa - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena129 zł
Loty Gdańsk - Wenecja
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena183 zł
Loty Rzeszów - Wenecja
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena217 zł
Loty Wrocław - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena167 zł
Loty Katowice - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena171 zł
Loty Warszawa - Werona
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena371 zł
Loty Kraków - Werona
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena379 zł
Loty Gdańsk - Werona
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena379 zł
Loty Lublin - Wenecja
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena321 zł

Podobne loty: Katowice – Werona

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Katowice – Werona