Loty Europa Hiszpania Andaluzja Sewilla Katowice - Sewilla

Loty Katowice-Sewilla

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Sewilla

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Sewilla, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
04 lis
KTW
19:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
17h 35min
1 przesiadka
13:20
+1
SVQ
Lotnisko Sewilla-San Pablo
Lufthansa
09 lis
SVQ
14:25
Lotnisko Sewilla-San Pablo
10h 05min
1 przesiadka
00:30
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 045 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 sie
KTW
08:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 10min
1 przesiadka
14:25
SVQ
Lotnisko Sewilla-San Pablo
Lufthansa
10 sie
SVQ
15:05
Lotnisko Sewilla-San Pablo
10h 20min
1 przesiadka
01:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 064 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 sie
KTW
08:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 55min
1 przesiadka
14:10
SVQ
Lotnisko Sewilla-San Pablo
Lufthansa
10 sie
SVQ
15:05
Lotnisko Sewilla-San Pablo
10h 20min
1 przesiadka
01:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 064 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 sie
KTW
08:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 55min
1 przesiadka
14:10
SVQ
Lotnisko Sewilla-San Pablo
Lufthansa
12 sie
SVQ
17:10
Lotnisko Sewilla-San Pablo
8h 10min
2 przesiad.
01:20
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 258 PLN
Lufthansa
Lufthansa
20 sie
KTW
08:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 55min
1 przesiadka
14:10
SVQ
Lotnisko Sewilla-San Pablo
Lufthansa
26 sie
SVQ
17:10
Lotnisko Sewilla-San Pablo
8h 10min
2 przesiad.
01:20
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 258 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 sie
KTW
08:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 10min
1 przesiadka
14:25
SVQ
Lotnisko Sewilla-San Pablo
Lufthansa
12 sie
SVQ
17:10
Lotnisko Sewilla-San Pablo
8h 10min
2 przesiad.
01:20
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 258 PLN

Informacje o trasie Sewilla-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Sewilla
Najkrótszy czas lotu
5 godz. 45 min
Najszybszy lot Katowice-Sewilla zajmuje 5 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Sewilla. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Sewilla-San Pablo.
Lotniska - Sewilla
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Sewilla: Sewilla-San Pablo (SVQ)

Alternatywne trasy Katowice-Sewilla

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Sewilla
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
327 PLN
Kraków - Malaga
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
410 PLN
Wrocław - Sewilla
Najkrótszy czas lotu
5h 45min
Najniższa cena
422 PLN
Wrocław - Malaga
Najkrótszy czas lotu
3h 35min
Najniższa cena
357 PLN
Katowice - Malaga
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
475 PLN
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Sewilla - loty z:

  • Katowice-Pyrzowice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Sewilla to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Andaluzja Sewilla Katowice - Sewilla