Tanie loty na trasie Katowice – Litwa od 79 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Litwa-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Litwa
Znaleziono najlepszą cenę2 519 złNajlepsza oferta na podróż Katowice – Litwa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 519 zł. Najlepsza cena lotu Katowice – Litwa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 79 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 55minNajszybszy lot Katowice-Litwa zajmuje 2h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Litwa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Wilno.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Litwa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Litwa?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katowice-Litwa.

Która trasa podróży Katowice – Litwa jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Wilno

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Wilno, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Litwa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Litwa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Litwa, zmieniając zakładki
LOT
5 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 55min
1 przesiadka
VNO08:25Wilno
6 lut
VNO14:15Wilno
23h 10min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
22 kwi
KTW02:10Katowice-Pyrzowice
7h 35min
1 przesiadka
VNO09:45Wilno
24 kwi
VNO02:10Wilno
18h 25min
1 przesiadka
KTW20:35Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
5 lut
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
26h 00min
2 przesiadki
VNO08:25Wilno
6 lut
VNO12:30Wilno
23h 00min
1 przesiadka
KTW11:30Katowice-Pyrzowice
LOT
13 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 45min
1 przesiadka
VNO08:15Wilno
15 lut
VNO10:05Wilno
3h 20min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
LOT
12 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 55min
1 przesiadka
VNO08:25Wilno
15 lut
VNO10:05Wilno
3h 20min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
5 lut
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
23h 55min
2 przesiadki
VNO10:20Wilno
6 lut
VNO15:20Wilno
26h 00min
2 przesiadki
KTW17:20Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Litwa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Litwa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
23 sty
KTW12:40Katowice-Pyrzowice
17h 45min
1 przesiadka
VNO06:25Wilno
Kilka linii lotniczych
23 sty
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
22h 10min
2 przesiadki
VNO04:05Wilno
LOT
28 sty
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 45min
1 przesiadka
VNO08:15Wilno

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Litwa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Litwa
LOT
28 sty
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
VNO12:35Wilno
30 sty
VNO10:00Wilno
3h 25min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
28 sty
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
8h 25min
2 przesiadki
VNO17:45Wilno
30 sty
VNO01:45Wilno
8h 00min
1 przesiadka
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
1 115 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Litwa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Litwa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 427 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Katowice – Litwa

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Katowice – Litwa
LOT
5 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 55min
1 przesiadka
VNO08:25Wilno
6 lut
VNO14:15Wilno
23h 10min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
LOT
13 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 45min
1 przesiadka
VNO08:15Wilno
15 lut
VNO10:05Wilno
3h 20min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
LOT
12 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 55min
1 przesiadka
VNO08:25Wilno
15 lut
VNO10:05Wilno
3h 20min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Litwa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Litwa, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Katowice-Litwa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Wilno
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena210 zł
Loty Katowice - Wilno
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena290 zł
Loty Wrocław - Wilno
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena262 zł
Loty Kraków - Wilno
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena159 zł
Loty Poznań - Wilno
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena278 zł
Loty Gdańsk - Wilno
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena202 zł
Loty Kraków - Połąga
Najkrótszy czas lotu34h 30min
Najniższa cena1 575 zł
Loty Kraków - Kowno
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena186 zł
Loty Warszawa - Połąga
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena563 zł
Loty Warszawa - Kowno
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena186 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Litwa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Litwa

Loty do innych miast: Litwa

Litwa to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju