Tanie loty na trasie Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare od 1 577 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Chicago-O’Hare-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Lotnisko Chicago-O’Hare

Znaleziono najlepszą cenę

1 577 zł

Najkrótszy czas lotu

11h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Katowice - Lotnisko Chicago-O’Hare w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 577 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Lotnisko Chicago-O’Hare w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 10 845 zł.
Najszybszy lot Katowice-Lotnisko Chicago-O’Hare zajmuje 11h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Lotnisko Chicago-O’Hare. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Chicago-O’Hare.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Lotnisko Chicago-O’Hare?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Lotnisko Chicago-O’Hare to Maj. Najdroższa pora to Listopad.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Lotnisko Chicago-O’Hare.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Lotnisko Chicago-O’Hare

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Lotnisko Chicago-O’Hare, zmieniając zakładki
Lufthansa
20 gru
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
ORD21:05Chicago-O’Hare
10 sty
ORD17:05Chicago-O’Hare
13h 00min
1 przesiadka
KTW06:05Katowice-Pyrzowice
2 420 zł
Znajdź podobne
Air Canada
5 lis
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
35h 35min
2 przesiadki
ORD20:55Chicago-O’Hare
18 lis
ORD13:45Chicago-O’Hare
36h 00min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 460 zł
Znajdź podobne
LOT
14 wrz
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
34h 30min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
25 wrz
ORD17:30Chicago-O’Hare
19h 00min
1 przesiadka
KTW12:30Katowice-Pyrzowice
2 465 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lis
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
31h 42min
2 przesiadki
ORD17:02Chicago-O’Hare
18 lis
ORD17:05Chicago-O’Hare
18h 25min
1 przesiadka
KTW11:30Katowice-Pyrzowice
2 631 zł
Znajdź podobne
United Airlines
18 lis
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
20h 57min
2 przesiadki
ORD22:22Chicago-O’Hare
25 lis
ORD09:50Chicago-O’Hare
15h 55min
1 przesiadka
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 752 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 lis
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
20h 57min
2 przesiadki
ORD23:22Chicago-O’Hare
19 lis
ORD02:30Chicago-O’Hare
23h 15min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 469 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Lotnisko Chicago-O’Hare w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
24 sie
KTW14:40Katowice-Pyrzowice
36h 34min
3 przesiadki
ORD03:14Chicago-O’Hare
1 577 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 sie
KTW14:40Katowice-Pyrzowice
44h 54min
2 przesiadki
ORD11:34Chicago-O’Hare
1 658 zł
Znajdź podobne
LOT
29 lip
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
16h 30min
2 przesiadki
ORD18:15Chicago-O’Hare
3 469 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare
Lufthansa
11 lip
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
31h 10min
1 przesiadka
ORD18:05Chicago-O’Hare
17 lip
ORD14:20Chicago-O’Hare
21h 40min
1 przesiadka
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
4 580 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW14:20Katowice-Pyrzowice
30h 50min
2 przesiadki
ORD21:10Chicago-O’Hare
17 lip
ORD10:35Chicago-O’Hare
27h 00min
2 przesiadki
KTW13:35Katowice-Pyrzowice
5 355 zł
Znajdź podobne
LOT
9 lip
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
16h 30min
2 przesiadki
ORD18:15Chicago-O’Hare
10 lip
ORD17:30Chicago-O’Hare
33h 50min
1 przesiadka
KTW03:20Katowice-Pyrzowice
7 502 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 lip
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
30h 10min
2 przesiadki
ORD17:05Chicago-O’Hare
17 lip
ORD14:20Chicago-O’Hare
21h 40min
1 przesiadka
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
4 647 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
55h 21min
3 przesiadki
ORD02:01Chicago-O’Hare
17 lip
ORD11:45Chicago-O’Hare
24h 15min
2 przesiadki
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
5 750 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW10:50Katowice-Pyrzowice
58h 30min
3 przesiadki
ORD21:20Chicago-O’Hare
17 lip
ORD13:35Chicago-O’Hare
40h 55min
3 przesiadki
KTW06:30Katowice-Pyrzowice
5 987 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 2 235 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
LOTCenaOd 2 515 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare
LOT
14 wrz
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
34h 30min
1 przesiadka
ORD18:20Chicago-O’Hare
25 wrz
ORD17:30Chicago-O’Hare
19h 00min
1 przesiadka
KTW12:30Katowice-Pyrzowice
2 465 zł
Znajdź podobne
LOT
12 wrz
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
16h 30min
2 przesiadki
ORD18:15Chicago-O’Hare
25 wrz
ORD17:30Chicago-O’Hare
19h 00min
1 przesiadka
KTW12:30Katowice-Pyrzowice
2 536 zł
Znajdź podobne
LOT
10 wrz
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
16h 30min
2 przesiadki
ORD18:15Chicago-O’Hare
1 paź
ORD17:30Chicago-O’Hare
19h 00min
1 przesiadka
KTW12:30Katowice-Pyrzowice
2 572 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare
Air Canada
5 lis
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
35h 35min
2 przesiadki
ORD20:55Chicago-O’Hare
18 lis
ORD13:45Chicago-O’Hare
36h 00min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 460 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 lis
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
20h 57min
2 przesiadki
ORD23:22Chicago-O’Hare
19 lis
ORD02:30Chicago-O’Hare
23h 15min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 469 zł
Znajdź podobne
Air Canada
7 lis
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
25h 29min
2 przesiadki
ORD10:49Chicago-O’Hare
15 lis
ORD02:30Chicago-O’Hare
23h 15min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 492 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Chicago-O’Hare oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Chicago-O’Hare, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Katowice-Pyrzowice – Chicago-O’Hare – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Chicago-O’Hare i Katowice-Pyrzowice są od siebie oddalone o 7547,1 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 11h 45min.



Alternatywne trasy Katowice-Lotnisko Chicago-O’Hare

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Chicago-O’Hare
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena1 214 zł
Loty Kraków - Lotnisko Chicago-O’Hare
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena1 819 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Chicago-Midway
Najkrótszy czas lotu16h 48min
Najniższa cena2 604 zł
Loty Kraków - Lotnisko Chicago-Midway
Najkrótszy czas lotu17h 17min
Najniższa cena2 604 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Chicago-O’Hare
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena1 680 zł
Loty Rzeszów - Lotnisko Chicago-O’Hare
Najkrótszy czas lotu16h 30min
Najniższa cena3 007 zł
Loty Poznań - Lotnisko Chicago-O’Hare
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena2 021 zł
Loty Lublin - Lotnisko Chicago-O’Hare
Najkrótszy czas lotu37h 35min
Najniższa cena8 013 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Lotnisko Chicago-O’Hare

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Katowice – Chicago według Twoich preferencji.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Katowice – Chicago, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Katowice – Chicago.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Katowice – Chicago. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.