Tanie loty na trasie Islandia – Kraków od 163 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Informacje o trasie Kraków-Islandia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Islandia-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

163 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 05min

Loty bezpośrednie

czw i ndz

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Islandia - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 163 zł. Najlepsza oferta na lot Islandia - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 179 zł.
Najszybszy lot Islandia-Kraków zajmuje 4h 05min.
Bezpośrednie loty Islandia-Kraków – czwartek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Islandia - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Islandia – Kraków jest najtańsza?

Reykjavik Keflavik Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Reykjavik Keflavik Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Islandia - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Islandia - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Islandia - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 cze
KEF15:05Reykjavik Keflavik Intl
21h 20min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
28 cze
KRK17:55Kraków Balice
4h 25min
KEF22:20Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
12 lip
KEF15:45Reykjavik Keflavik Intl
21h 50min
1 przesiadka
KRK13:35Kraków Balice
19 lip
KRK17:55Kraków Balice
4h 25min
KEF22:20Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
24 cze
KEF15:05Reykjavik Keflavik Intl
21h 20min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
28 cze
KRK06:45Kraków Balice
12h 30min
1 przesiadka
KEF19:15Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
24 cze
KEF15:05Reykjavik Keflavik Intl
21h 20min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
28 cze
KRK06:45Kraków Balice
35h 30min
2 przesiadki
KEF18:15Reykjavik Keflavik Intl
Lufthansa
25 cze
KEF21:05Reykjavik Keflavik Intl
9h 35min
1 przesiadka
KRK06:40Kraków Balice
3 lip
KRK02:00Kraków Balice
19h 30min
2 przesiadki
KEF21:30Reykjavik Keflavik Intl
2 239 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lip
KEF15:45Reykjavik Keflavik Intl
16h 45min
2 przesiadki
KRK08:30Kraków Balice
19 lip
KRK17:55Kraków Balice
4h 25min
KEF22:20Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Islandia - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Islandia – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
7 cze
KEF21:00Reykjavik Keflavik Intl
4h 05min
KRK01:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
31 maj
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
14h 15min
2 przesiadki
KRK07:15Kraków Balice
Wizz Air
7 cze
KEF21:00Reykjavik Keflavik Intl
4h 05min
KRK01:05Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Islandia – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Islandia – Kraków
Wizz Air
29 maj
KEF11:05Reykjavik Keflavik Intl
4h 05min
KRK15:10Kraków Balice
7 cze
KRK17:55Kraków Balice
4h 25min
KEF22:20Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
29 maj
KEF11:05Reykjavik Keflavik Intl
4h 05min
KRK15:10Kraków Balice
8 cze
KRK17:00Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
KEF18:35Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
29 maj
KEF11:05Reykjavik Keflavik Intl
4h 05min
KRK15:10Kraków Balice
8 cze
KRK17:45Kraków Balice
24h 50min
1 przesiadka
KEF18:35Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
29 maj
KEF11:05Reykjavik Keflavik Intl
4h 05min
KRK15:10Kraków Balice
7 cze
KRK09:20Kraków Balice
7h 45min
1 przesiadka
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
29 maj
KEF11:05Reykjavik Keflavik Intl
4h 05min
KRK15:10Kraków Balice
7 cze
KRK09:20Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
KEF12:45Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
29 maj
KEF11:05Reykjavik Keflavik Intl
4h 05min
KRK15:10Kraków Balice
8 cze
KRK18:35Kraków Balice
24h 00min
3 przesiadki
KEF18:35Reykjavik Keflavik Intl

Loty Lufthansa: Islandia – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Islandia – Kraków
Lufthansa
25 cze
KEF21:05Reykjavik Keflavik Intl
9h 35min
1 przesiadka
KRK06:40Kraków Balice
3 lip
KRK02:00Kraków Balice
19h 30min
2 przesiadki
KEF21:30Reykjavik Keflavik Intl
2 239 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 cze
KEF21:05Reykjavik Keflavik Intl
20h 40min
2 przesiadki
KRK17:45Kraków Balice
28 cze
KRK02:00Kraków Balice
8h 50min
2 przesiadki
KEF10:50Reykjavik Keflavik Intl
2 527 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Islandia – Kraków

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Islandia – Kraków
Finnair
6 lip
KEF05:25Reykjavik Keflavik Intl
21h 05min
1 przesiadka
KRK02:30Kraków Balice
10 lip
KRK14:05Kraków Balice
16h 30min
1 przesiadka
KEF06:35Reykjavik Keflavik Intl
2 634 zł
Znajdź podobne
Finnair
6 lip
KEF05:25Reykjavik Keflavik Intl
21h 05min
1 przesiadka
KRK02:30Kraków Balice
10 lip
KRK14:05Kraków Balice
16h 30min
1 przesiadka
KEF06:35Reykjavik Keflavik Intl
2 638 zł
Znajdź podobne
Finnair
6 lip
KEF05:25Reykjavik Keflavik Intl
21h 05min
1 przesiadka
KRK02:30Kraków Balice
10 lip
KRK14:05Kraków Balice
16h 30min
1 przesiadka
KEF06:35Reykjavik Keflavik Intl
2 763 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Islandia – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Islandia – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Lufthansa.



Alternatywne trasy Islandia-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Reykjavik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena1 323 zł
Loty Reykjavik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena743 zł
Loty Reykjavik - Kraków
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena632 zł
Loty Reykjavik - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 00min
Najniższa cena825 zł
Loty Reykjavik - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena627 zł

Loty podobne do tych na trasie Islandia – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Islandia – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Islandia – Kraków. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. Wszystkie oferty lotów Islandia – Kraków na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Islandia – Kraków. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Islandia – Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.