Loty Europa Włochy Sardynia Cagliari Gdańsk - Cagliari

Loty Gdańsk-Cagliari

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Cagliari

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Cagliari, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
KLM
KLM
19 paź
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
9h 55min
1 przesiadka
18:20
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
KLM
26 paź
CAG
19:00
Lotnisko Cagliari Elmas
5h 30min
1 przesiadka
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 412 PLN
Lufthansa
Lufthansa
14 wrz
GDN
08:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
10h 30min
1 przesiadka
18:50
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
Lufthansa
29 wrz
CAG
19:35
Lotnisko Cagliari Elmas
5h 00min
1 przesiadka
00:35
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2 118 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
13 wrz
GDN
14:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
29h 10min
2 przesiad.
19:15
+1
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
Austrian Airlines
29 wrz
CAG
12:15
Lotnisko Cagliari Elmas
25h 20min
2 przesiad.
13:35
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2 396 PLN
Lufthansa
Lufthansa
15 wrz
GDN
15:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
4h 20min
1 przesiadka
19:25
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
Lufthansa
29 wrz
CAG
19:35
Lotnisko Cagliari Elmas
5h 00min
1 przesiadka
00:35
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2 514 PLN
KLM
KLM
19 paź
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
9h 55min
1 przesiadka
18:20
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
KLM
26 paź
CAG
19:00
Lotnisko Cagliari Elmas
5h 30min
1 przesiadka
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 412 PLN
Lufthansa
Lufthansa
14 wrz
GDN
08:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
10h 30min
1 przesiadka
18:50
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
Lufthansa
29 wrz
CAG
19:35
Lotnisko Cagliari Elmas
5h 00min
1 przesiadka
00:35
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2 118 PLN

Informacje o trasie Cagliari-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Cagliari
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 25 min Najszybszy lot Gdańsk-Cagliari zajmuje 5 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Cagliari. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Cagliari Elmas.
Lotniska - Cagliari 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Cagliari: Cagliari Elmas (CAG)

Alternatywne trasy Gdańsk-Cagliari

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Alghero
Najkrótszy czas lotu
14h 35min
Najniższa cena
592 PLN
Gdańsk - Olbia
Najkrótszy czas lotu
6h 55min
Najniższa cena
980 PLN

Gdańsk - loty do:

Cagliari - loty z:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Cagliari to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Sardynia Cagliari Gdańsk - Cagliari