Tanie loty na trasie Dar es Salaam – Warszawa od 1 531 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Warszawa-Dar es Salaam

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Dar es Salaam-Warszawa
Najkrótszy czas lotu28h 25minNajszybszy lot Dar es Salaam-Warszawa zajmuje 28h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Dar es Salaam-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Dar es Salaam - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Dar es Salaam - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Dar es Salaam – Warszawa są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Dar es Salaam - Warszawa to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Dar es Salaam – Warszawa są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Dar es Salaam – Warszawa są najtańsze?

wieczorem

Loty Dar es Salaam - Warszawa są około 0% droższe wieczorem niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Dar es Salaam – Warszawa?

Turkish Airlines

Turkish Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Dar es Salaam-Warszawa.

Która trasa podróży Dar es Salaam – Warszawa jest najtańsza?

Dar es Salaam - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Dar es Salaam - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Dar es Salaam - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Dar es Salaam - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Dar es Salaam - Warszawa, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
31 maj
DAR23:25Dar es Salaam
15h 35min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
20 cze
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
14h 40min
1 przesiadka
DAR21:00Dar es Salaam
3 043 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
DAR01:20Dar es Salaam
28h 25min
3 przesiadki
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
20 cze
WAW16:10Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
2 przesiadki
DAR23:20Dar es Salaam
3 130 zł
Znajdź podobne
flydubai
1 cze
DAR15:40Dar es Salaam
25h 25min
2 przesiadki
WAW17:05Warszawa Lotnisko Chopina
20 cze
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
2 przesiadki
DAR12:50Dar es Salaam
3 451 zł
Znajdź podobne
KLM
21 lut
DAR18:59Dar es Salaam
14h 01min
1 przesiadka
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
12 gru
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
28h 00min
2 przesiadki
DAR15:50Dar es Salaam
3 808 zł
Znajdź podobne
Emirates
1 cze
DAR11:25Dar es Salaam
29h 05min
1 przesiadka
WAW16:30Warszawa Lotnisko Chopina
20 cze
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
DAR08:55Dar es Salaam
3 812 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
31 maj
DAR21:15Dar es Salaam
12h 55min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
20 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
2 przesiadki
DAR04:50Dar es Salaam
3 999 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Dar es Salaam - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Dar es Salaam – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates, Qatar Airways i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
9 lut
DAR20:15Dar es Salaam
23h 55min
2 przesiadki
WAW20:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 531 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
19 lut
DAR23:05Dar es Salaam
16h 00min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 059 zł
Znajdź podobne
Emirates
20 lut
DAR10:25Dar es Salaam
21h 55min
1 przesiadka
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 245 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Dar es Salaam – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Dar es Salaam – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Turkish Airlines
CenaOd 2 947 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2

Loty flydubai: Dar es Salaam – Warszawa

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Dar es Salaam – Warszawa
flydubai
1 cze
DAR15:40Dar es Salaam
25h 25min
2 przesiadki
WAW17:05Warszawa Lotnisko Chopina
20 cze
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
2 przesiadki
DAR12:50Dar es Salaam
3 451 zł
Znajdź podobne
flydubai
21 lut
DAR15:40Dar es Salaam
25h 15min
2 przesiadki
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina
12 gru
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
33h 20min
2 przesiadki
DAR02:10Dar es Salaam
3 773 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Dar es Salaam – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Dar es Salaam – Warszawa
Qatar Airways
31 maj
DAR21:15Dar es Salaam
12h 55min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
20 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
2 przesiadki
DAR04:50Dar es Salaam
3 999 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
21 lut
DAR06:15Dar es Salaam
26h 00min
1 przesiadka
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
12 gru
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 50min
1 przesiadka
DAR06:35Dar es Salaam
4 312 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
20 lut
DAR20:15Dar es Salaam
12h 50min
1 przesiadka
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
12 gru
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
16h 15min
2 przesiadki
DAR03:00Dar es Salaam
4 602 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Dar es Salaam – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Dar es Salaam – Warszawa, takie jak Turkish Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Dar es Salaam – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Dar es Salaam – Warszawa wynosi ok. 6786,9 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 12h 50min.


Loty podobne do tych na trasie Dar es Salaam – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Dar es Salaam – Warszawa