Tanie loty na trasie Cork – Gdańsk od 195 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Gdańsk-Cork

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cork-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

195 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Cork - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 195 zł. Najlepsza oferta na lot Cork - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 258 zł.
Najszybszy lot Cork-Gdańsk zajmuje 2h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Cork-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Cork - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Cork - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Cork – Gdańsk są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Cork – Gdańsk są najtańsze?

rano

Loty Cork - Gdańsk są około 30% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Cork – Gdańsk?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Cork-Gdańsk.

Która trasa podróży Cork – Gdańsk jest najtańsza?

Cork - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Cork - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cork - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cork - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cork - Gdańsk, zmieniając zakładki
Ryanair
24 paź
ORK02:35Cork
3h 10min
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
27 paź
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
3h 00min
ORK05:00Cork
Kilka linii lotniczych
7 wrz
ORK04:05Cork
5h 05min
1 przesiadka
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
13 wrz
GDN11:40Gdańsk Rębiechowo
17h 00min
2 przesiadki
ORK04:40Cork
KLM
4 lis
ORK09:15Cork
27h 10min
1 przesiadka
GDN12:25Gdańsk Rębiechowo
7 lis
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
7h 15min
1 przesiadka
ORK08:45Cork
Kilka linii lotniczych
7 wrz
ORK04:05Cork
5h 05min
1 przesiadka
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
13 wrz
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
14h 55min
1 przesiadka
ORK05:30Cork
Kilka linii lotniczych
7 wrz
ORK03:00Cork
15h 00min
2 przesiadki
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo
13 wrz
GDN11:40Gdańsk Rębiechowo
17h 00min
2 przesiadki
ORK04:40Cork
Ryanair
4 lis
ORK04:35Cork
2h 45min
GDN07:20Gdańsk Rębiechowo
7 lis
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
3h 10min
ORK04:40Cork

Znajdź najtańsze oferty lotów Cork - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Cork – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Ryanair.
Ryanair
6 lip
ORK03:00Cork
15h 00min
2 przesiadki
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
15 sie
ORK17:20Cork
24h 35min
2 przesiadki
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
KLM
11 sie
ORK02:10Cork
4h 30min
1 przesiadka
GDN06:40Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Cork – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Cork – Gdańsk
Kilka linii lotniczych
6 lip
ORK03:00Cork
8h 25min
2 przesiadki
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
25h 55min
1 przesiadka
ORK04:40Cork
Kilka linii lotniczych
6 lip
ORK05:20Cork
13h 25min
1 przesiadka
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
25h 55min
1 przesiadka
ORK04:40Cork
Kilka linii lotniczych
6 lip
ORK03:00Cork
8h 25min
2 przesiadki
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN04:40Gdańsk Rębiechowo
24h 00min
2 przesiadki
ORK04:40Cork
Kilka linii lotniczych
6 lip
ORK03:00Cork
8h 25min
2 przesiadki
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN11:05Gdańsk Rębiechowo
33h 40min
3 przesiadki
ORK20:45Cork
Kilka linii lotniczych
6 lip
ORK03:15Cork
6h 45min
2 przesiadki
GDN10:00Gdańsk Rębiechowo
6 lip
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
41h 35min
2 przesiadki
ORK07:40Cork
7 684 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Cork – Gdańsk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Cork – Gdańsk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 175 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Cork – Gdańsk

    Ryanair oferuje około 1 połączenia Cork – Gdańsk w tygodniu. Użytkownicy momondo oceniają te linie średnio na 7,1/10 (na podstawie 744 opinii). Najtańsza oferta Ryanair dla trasy Cork – Gdańsk znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin wynosiła 39 zł za bilet w obie strony, średnia cena to natomiast 156 zł.


Loty Ryanair: Cork – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Cork – Gdańsk
Ryanair
24 paź
ORK02:35Cork
3h 10min
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
27 paź
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
3h 00min
ORK05:00Cork
Ryanair
4 lis
ORK04:35Cork
2h 45min
GDN07:20Gdańsk Rębiechowo
7 lis
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
3h 10min
ORK04:40Cork
Ryanair
21 lip
ORK04:50Cork
14h 15min
1 przesiadka
GDN19:05Gdańsk Rębiechowo
22 lip
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
24h 35min
1 przesiadka
ORK04:30Cork

Loty KLM: Cork – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Cork – Gdańsk
KLM
4 lis
ORK09:15Cork
27h 10min
1 przesiadka
GDN12:25Gdańsk Rębiechowo
7 lis
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
7h 15min
1 przesiadka
ORK08:45Cork
KLM
24 paź
ORK13:15Cork
4h 40min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
27 paź
GDN14:10Gdańsk Rębiechowo
5h 10min
1 przesiadka
ORK19:20Cork
KLM
1 sie
ORK09:35Cork
21h 00min
1 przesiadka
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
12 sie
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
11h 10min
1 przesiadka
ORK19:20Cork
1 254 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Cork – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Cork – Gdańsk Rębiechowo, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Cork – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Cork są od siebie oddalone o 1817,0 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 45min.



Alternatywne trasy Cork-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dublin - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 44min
Najniższa cena266 zł
Loty Dublin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 39min
Najniższa cena199 zł
Loty Dublin - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena323 zł
Loty Dublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena350 zł
Loty Dublin - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena191 zł
Loty Dublin - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena261 zł
Loty Shannon - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena572 zł
Loty Dublin - Lublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena226 zł
Loty Dublin - Szczecin
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena381 zł
Loty Cork - Kraków
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena470 zł
Loty Dublin - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena532 zł
Loty Dublin - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena425 zł

Loty podobne do tych na trasie Cork – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Cork – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Gdańsk jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Cork – Gdańsk i oszczędzisz czas i pieniądze.

Wszystkie wyszukiwania lotów Cork – Gdańsk na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Cork – Gdańsk. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Cork – Gdańsk, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.