Tanie loty na trasie Berlin – Marsylia od 72 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Marsylia-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Marsylia
Znaleziono najlepszą cenę335 złNajlepsza oferta na podróż Berlin – Marsylia w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 335 zł. Najlepsza cena lotu Berlin – Marsylia w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 72 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Berlin-Marsylia zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośredniewtBezpośrednie loty Berlin-Marsylia – wtorek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Marsylia — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Marsylia: Marsylia (MRS)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Marsylia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Marsylia są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Marsylia to Luty. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Marsylia są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Berlin – Marsylia są najtańsze?

po południu

Loty Berlin - Marsylia są około 16% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Marsylia?

easyJet

Lufthansa i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Marsylia.

Która trasa podróży Berlin – Marsylia jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Marsylia

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Marsylia, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Marsylia.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Marsylia?

55 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Marsylia to 55 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Marsylia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Marsylia, zmieniając zakładki
Ryanair
17 lut
BER11:25Berlin Brandenburg
2h 05min
MRS13:30Marsylia
22 lut
MRS11:45Marsylia
2h 05min
BER13:50Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
12 lut
BER14:05Berlin Brandenburg
2h 05min
MRS16:10Marsylia
16 lut
MRS07:40Marsylia
26h 35min
2 przesiadki
BER10:15Berlin Brandenburg
Ryanair
5 lut
BER14:05Berlin Brandenburg
2h 05min
MRS16:10Marsylia
10 lut
MRS08:55Marsylia
2h 05min
BER11:00Berlin Brandenburg
easyJet
14 cze
BER05:35Berlin Brandenburg
2h 20min
MRS07:55Marsylia
21 cze
MRS08:25Marsylia
2h 10min
BER10:35Berlin Brandenburg
Ryanair
17 lut
BER11:25Berlin Brandenburg
2h 05min
MRS13:30Marsylia
21 lut
MRS09:40Marsylia
7h 50min
1 przesiadka
BER17:30Berlin Brandenburg
Ryanair
12 lut
BER14:05Berlin Brandenburg
2h 05min
MRS16:10Marsylia
16 lut
MRS07:40Marsylia
9h 50min
1 przesiadka
BER17:30Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Marsylia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Marsylia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Brussels Airlines, Ryanair i easyJet.
Ryanair
17 lut
BER11:25Berlin Brandenburg
2h 05min
MRS13:30Marsylia
easyJet
3 maj
BER05:35Berlin Brandenburg
2h 20min
MRS07:55Marsylia
Brussels Airlines
26 mar
BER02:50Berlin Brandenburg
4h 30min
1 przesiadka
MRS07:20Marsylia

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Marsylia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Marsylia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 300 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Lufthansa
CenaOd 716 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty easyJet: Berlin – Marsylia

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Marsylia
easyJet
14 cze
BER05:35Berlin Brandenburg
2h 20min
MRS07:55Marsylia
21 cze
MRS08:25Marsylia
2h 10min
BER10:35Berlin Brandenburg
easyJet
12 cze
BER13:20Berlin Brandenburg
2h 20min
MRS15:40Marsylia
21 cze
MRS08:25Marsylia
2h 10min
BER10:35Berlin Brandenburg
easyJet
14 cze
BER05:35Berlin Brandenburg
2h 20min
MRS07:55Marsylia
19 cze
MRS16:10Marsylia
2h 10min
BER18:20Berlin Brandenburg

Loty Lufthansa: Berlin – Marsylia

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Marsylia
Lufthansa
9 kwi
BER13:50Berlin Brandenburg
3h 40min
1 przesiadka
MRS17:30Marsylia
20 kwi
MRS13:40Marsylia
4h 55min
1 przesiadka
BER18:35Berlin Brandenburg
Lufthansa
9 kwi
BER13:50Berlin Brandenburg
3h 40min
1 przesiadka
MRS17:30Marsylia
13 kwi
MRS09:40Marsylia
4h 25min
1 przesiadka
BER14:05Berlin Brandenburg
Lufthansa
9 kwi
BER13:50Berlin Brandenburg
3h 40min
1 przesiadka
MRS17:30Marsylia
21 kwi
MRS13:40Marsylia
4h 55min
1 przesiadka
BER18:35Berlin Brandenburg

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Berlin – Marsylia.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Marsylia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Marsylia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, easyJet i Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Berlin – Marsylia?

    Najszybszą opcją podróży na tej trasie są loty z miasta Berlin do miasta Marsylia, które potrafią zaoszczędzić do 21h 05min w porównaniu do innych środków transportu. Przejazd pociągiem na trasie Berlin – Marsylia oraz autobusem (Berlin – Marsylia) mogą potrwać dłużej, ale stanowią dobrą alternatywę, jeżeli czas nie jest dla Ciebie najważniejszym czynnikiem.

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Berlin – Marsylia?

    Lot na trasie Berlin – Marsylia jest aktualnie najtańszą dostępną opcją. Możesz również znaleźć oferty podróży pociągiem z miasta Berlin do miasta Marsylia w cenie od 458 zł lub rozważyć przejazd autobusem na trasie Berlin – Marsylia od 518 zł. Każda z tych opcji jest godna uwagi.

  • Berlin Brandenburg – Marsylia – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Berlin Brandenburg – Marsylia wynosi 1184,9 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 05min.

  • Jaki jest ślad węglowy lotu na trasie Berlin Brandenburg – Marsylia?

    Loty na trasie Marsylia – Berlin Brandenburg zazwyczaj mają ślad węglowy około 493kg – momondo oferuje opcję sortowania wyników wyszukiwania według emisji CO2, co pozwala znaleźć loty o najmniejszym możliwym śladzie węglowym. Jadąc pociągiem, możesz obniżyć emisję podczas tej podróży o około 86%. Ślad węglowy autobusu na trasie Marsylia – Berlin Brandenburg wynosi około 44kg (91% mniej niż w przypadku lotu).


Alternatywne trasy Berlin-Marsylia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Nicea
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena714 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Marsylia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Marsylia