Tanie loty na trasie Berlin – Honolulu od 2 690 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Honolulu-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Honolulu
Znaleziono najlepszą cenę16 681 złNajlepsza oferta na podróż Berlin – Honolulu w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 16 681 zł. Najlepsza cena lotu Berlin – Honolulu w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 690 zł.
Najkrótszy czas lotu24h 00minNajszybszy lot Berlin-Honolulu zajmuje 24h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Honolulu. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Honolulu.
Honolulu — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Honolulu: Honolulu (HNL)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Honolulu?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Honolulu są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Honolulu to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Honolulu są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Berlin – Honolulu są najtańsze?

rano

Loty Berlin - Honolulu są około 0% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Honolulu?

Delta

Delta, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Honolulu.

Która trasa podróży Berlin – Honolulu jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Honolulu

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Honolulu, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Honolulu.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Honolulu?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Honolulu to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Honolulu

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Honolulu, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 mar
BER03:10Berlin Brandenburg
39h 00min
3 przesiadki
HNL18:10Honolulu
27 mar
HNL03:00Honolulu
27h 55min
3 przesiadki
BER06:55Berlin Brandenburg
2 896 zł
Znajdź podobne
British Airways
24 kwi
BER03:05Berlin Brandenburg
23h 32min
2 przesiadki
HNL02:37Honolulu
11 maj
HNL03:25Honolulu
23h 05min
2 przesiadki
BER02:30Berlin Brandenburg
3 814 zł
Znajdź podobne
American Airlines
24 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
23h 37min
2 przesiadki
HNL02:37Honolulu
5 cze
HNL03:25Honolulu
27h 20min
2 przesiadki
BER06:45Berlin Brandenburg
3 905 zł
Znajdź podobne
Delta
28 sty
BER01:00Berlin Brandenburg
25h 02min
2 przesiadki
HNL02:02Honolulu
6 lut
HNL17:24Honolulu
29h 06min
2 przesiadki
BER22:30Berlin Brandenburg
3 997 zł
Znajdź podobne
KLM
13 mar
BER01:00Berlin Brandenburg
25h 05min
2 przesiadki
HNL03:05Honolulu
20 mar
HNL17:35Honolulu
29h 10min
2 przesiadki
BER22:45Berlin Brandenburg
4 108 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 mar
BER15:25Berlin Brandenburg
37h 07min
2 przesiadki
HNL04:32Honolulu
23 mar
HNL03:15Honolulu
23h 45min
2 przesiadki
BER03:00Berlin Brandenburg
4 529 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Honolulu w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Honolulu w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
5 lip
BER17:35Berlin Brandenburg
35h 49min
2 przesiadki
HNL05:24Honolulu
2 690 zł
Znajdź podobne
KLM
12 kwi
BER02:00Berlin Brandenburg
24h 56min
2 przesiadki
HNL02:56Honolulu
3 560 zł
Znajdź podobne
KLM
17 kwi
BER02:00Berlin Brandenburg
26h 05min
2 przesiadki
HNL04:05Honolulu
3 575 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Honolulu

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Honolulu
British Airways
21 sty
BER01:50Berlin Brandenburg
26h 06min
2 przesiadki
HNL03:56Honolulu
13 lut
HNL17:43Honolulu
35h 52min
2 przesiadki
BER05:35Berlin Brandenburg
3 993 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
BER01:30Berlin Brandenburg
26h 26min
2 przesiadki
HNL03:56Honolulu
13 lut
HNL18:15Honolulu
28h 40min
3 przesiadki
BER22:55Berlin Brandenburg
4 656 zł
Znajdź podobne
British Airways
21 sty
BER01:50Berlin Brandenburg
26h 06min
2 przesiadki
HNL03:56Honolulu
28 sty
HNL02:45Honolulu
27h 00min
2 przesiadki
BER05:45Berlin Brandenburg
4 191 zł
Znajdź podobne
British Airways
21 sty
BER01:50Berlin Brandenburg
26h 06min
2 przesiadki
HNL03:56Honolulu
13 lut
HNL02:45Honolulu
27h 10min
2 przesiadki
BER05:55Berlin Brandenburg
4 199 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
BER01:30Berlin Brandenburg
26h 26min
2 przesiadki
HNL03:56Honolulu
13 lut
HNL11:50Honolulu
32h 05min
3 przesiadki
BER19:55Berlin Brandenburg
4 930 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
BER13:05Berlin Brandenburg
34h 26min
3 przesiadki
HNL23:31Honolulu
13 lut
HNL04:05Honolulu
49h 25min
3 przesiadki
BER05:30Berlin Brandenburg
6 507 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Honolulu

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Honolulu z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Delta
CenaOd 2 772 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
KLM
CenaOd 2 911 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Lufthansa
CenaOd 3 567 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty British Airways: Berlin – Honolulu

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Berlin – Honolulu
British Airways
24 kwi
BER03:05Berlin Brandenburg
23h 32min
2 przesiadki
HNL02:37Honolulu
11 maj
HNL03:25Honolulu
23h 05min
2 przesiadki
BER02:30Berlin Brandenburg
3 814 zł
Znajdź podobne
British Airways
1 lut
BER01:55Berlin Brandenburg
26h 01min
2 przesiadki
HNL03:56Honolulu
1 mar
HNL02:45Honolulu
27h 00min
2 przesiadki
BER05:45Berlin Brandenburg
3 818 zł
Znajdź podobne
British Airways
7 lut
BER02:05Berlin Brandenburg
25h 40min
2 przesiadki
HNL03:45Honolulu
2 mar
HNL02:45Honolulu
24h 05min
2 przesiadki
BER02:50Berlin Brandenburg
3 826 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Berlin – Honolulu

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Berlin – Honolulu
American Airlines
24 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
23h 37min
2 przesiadki
HNL02:37Honolulu
5 cze
HNL03:25Honolulu
27h 20min
2 przesiadki
BER06:45Berlin Brandenburg
3 905 zł
Znajdź podobne
American Airlines
24 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
23h 37min
2 przesiadki
HNL02:37Honolulu
5 cze
HNL03:25Honolulu
27h 20min
2 przesiadki
BER06:45Berlin Brandenburg
3 921 zł
Znajdź podobne
American Airlines
13 mar
BER09:55Berlin Brandenburg
32h 15min
3 przesiadki
HNL18:10Honolulu
27 mar
HNL03:00Honolulu
23h 30min
2 przesiadki
BER02:30Berlin Brandenburg
4 239 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Honolulu oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Honolulu, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Delta i KLM. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Honolulu – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Berlin Brandenburg – Honolulu – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 11753,8 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 22h 20min.


Loty podobne do tych na trasie Berlin – Honolulu

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Honolulu