Tanie loty na trasie Berlin – Australia od 1 541 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Australia-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Australia
Najkrótszy czas lotu28h 35minNajszybszy lot Berlin-Australia zajmuje 28h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Australia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Melbourne, Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Brisbane i Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Adelajda.

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Australia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Australia?

Scoot

Air China, Air France i China Southern to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Australia.

Która trasa podróży Berlin – Australia jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Adelajda

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Adelajda, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Australia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Australia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Australia, zmieniając zakładki
Scoot
23 mar
BER06:45Berlin Brandenburg
21h 55min
1 przesiadka
MEL04:40Melbourne
21 kwi
MEL08:20Melbourne
27h 40min
1 przesiadka
BER12:00Berlin Brandenburg
2 281 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 mar
BER05:45Berlin Brandenburg
25h 40min
2 przesiadki
SYD07:25Sydney
21 mar
SYD17:45Sydney
45h 20min
1 przesiadka
BER15:05Berlin Brandenburg
3 507 zł
Znajdź podobne
KLM
4 maj
BER05:05Berlin Brandenburg
32h 45min
2 przesiadki
PER13:50Perth
19 maj
PER03:25Perth
36h 20min
3 przesiadki
BER15:45Berlin Brandenburg
4 456 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
28 kwi
BER12:40Berlin Brandenburg
21h 15min
1 przesiadka
BNE09:55Brisbane
24 maj
BNE18:05Brisbane
22h 55min
1 przesiadka
BER17:00Berlin Brandenburg
4 770 zł
Znajdź podobne
British Airways
3 maj
BER15:15Berlin Brandenburg
29h 20min
3 przesiadki
BNE20:35Brisbane
25 maj
BNE06:20Brisbane
31h 45min
2 przesiadki
BER14:05Berlin Brandenburg
4 811 zł
Znajdź podobne
Finnair
28 kwi
BER05:15Berlin Brandenburg
36h 50min
2 przesiadki
BNE18:05Brisbane
21 maj
BNE06:20Brisbane
30h 05min
2 przesiadki
BER12:25Berlin Brandenburg
4 868 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Australia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Australia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Etihad Airways i Scoot.
Scoot
23 mar
BER06:45Berlin Brandenburg
21h 55min
1 przesiadka
MEL04:40Melbourne
1 541 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 kwi
BER14:25Berlin Brandenburg
57h 20min
3 przesiadki
SYD23:45Sydney
2 530 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
18 kwi
BER02:55Berlin Brandenburg
27h 00min
2 przesiadki
SYD05:55Sydney
2 984 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Australia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Australia
Scoot
6 lut
BER06:20Berlin Brandenburg
45h 20min
2 przesiadki
MEL03:40Melbourne
27 lut
MEL14:40Melbourne
23h 25min
1 przesiadka
BER14:05Berlin Brandenburg
3 532 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lut
BER13:55Berlin Brandenburg
26h 50min
2 przesiadki
MEL16:45Melbourne
18 lut
MEL08:25Melbourne
30h 10min
2 przesiadki
BER14:35Berlin Brandenburg
4 938 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
5 lut
BER14:45Berlin Brandenburg
27h 50min
2 przesiadki
ADL18:35Adelajda
12 lut
ADL05:35Adelajda
33h 15min
2 przesiadki
BER14:50Berlin Brandenburg
6 062 zł
Znajdź podobne
Qantas Airways
5 lut
BER01:55Berlin Brandenburg
39h 45min
3 przesiadki
ADL17:40Adelajda
12 lut
ADL06:00Adelajda
33h 55min
3 przesiadki
BER15:55Berlin Brandenburg
6 266 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
7 lut
BER10:50Berlin Brandenburg
40h 30min
1 przesiadka
MEL03:20Melbourne
14 lut
MEL17:55Melbourne
23h 45min
1 przesiadka
BER17:40Berlin Brandenburg
7 182 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lut
BER13:55Berlin Brandenburg
26h 50min
2 przesiadki
MEL16:45Melbourne
19 lut
MEL07:10Melbourne
31h 25min
2 przesiadki
BER14:35Berlin Brandenburg
5 052 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Australia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Australia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Qatar Airways
CenaOd 1 828 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Scoot
CenaOd 2 054 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
3,3
China Southern
CenaOd 2 569 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Air China
CenaOd 3 009 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Air France
CenaOd 3 470 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Etihad Airways
CenaOd 3 515 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,6
Singapore Airlines
CenaOd 3 694 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Cathay Pacific
CenaOd 3 870 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1

Loty Scoot: Berlin – Australia

Nasze najlepsze oferty Scoot na lot Berlin – Australia
Scoot
23 mar
BER06:45Berlin Brandenburg
21h 55min
1 przesiadka
MEL04:40Melbourne
21 kwi
MEL08:20Melbourne
27h 40min
1 przesiadka
BER12:00Berlin Brandenburg
2 281 zł
Znajdź podobne
Scoot
16 mar
BER06:45Berlin Brandenburg
21h 55min
1 przesiadka
MEL04:40Melbourne
30 mar
MEL18:45Melbourne
42h 15min
1 przesiadka
BER13:00Berlin Brandenburg
2 510 zł
Znajdź podobne
Scoot
25 lut
BER05:45Berlin Brandenburg
23h 55min
1 przesiadka
SYD05:40Sydney
4 mar
SYD16:45Sydney
46h 35min
2 przesiadki
BER15:20Berlin Brandenburg
2 620 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Berlin – Australia

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Berlin – Australia
Finnair
28 kwi
BER05:15Berlin Brandenburg
36h 50min
2 przesiadki
BNE18:05Brisbane
21 maj
BNE06:20Brisbane
30h 05min
2 przesiadki
BER12:25Berlin Brandenburg
4 868 zł
Znajdź podobne
Finnair
28 kwi
BER15:15Berlin Brandenburg
26h 50min
2 przesiadki
BNE18:05Brisbane
18 maj
BNE20:55Brisbane
48h 10min
2 przesiadki
BER21:05Berlin Brandenburg
4 983 zł
Znajdź podobne
Finnair
21 kwi
BER15:15Berlin Brandenburg
26h 50min
2 przesiadki
BNE18:05Brisbane
2 maj
BNE06:20Brisbane
30h 05min
2 przesiadki
BER12:25Berlin Brandenburg
5 159 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Australia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Australia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Scoot, China Southern i Qatar Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Scoot, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Berlin-Australia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Melbourne
Najkrótszy czas lotu29h 30min
Najniższa cena7 901 zł
Loty Berlin - Sydney
Najkrótszy czas lotu39h 40min
Najniższa cena5 408 zł
Loty Berlin - Brisbane
Najkrótszy czas lotu28h 35min
Najniższa cena4 774 zł
Loty Berlin - Adelajda
Najkrótszy czas lotu43h 10min
Najniższa cena4 075 zł
Loty Berlin - Perth
Najkrótszy czas lotu54h 15min
Najniższa cena10 857 zł