Tanie loty Bazylea - Wrocław

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 22.10
pt 29.10

Informacje o trasie Wrocław-Bazylea

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bazylea-Wrocław
Znaleziono najlepszą cenę2 201 złNajlepsza cena za lot Bazylea – Wrocław znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 201 zł
Najkrótszy czas lotu2h 50minNajszybszy lot Bazylea-Wrocław zajmuje 2h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Bazylea-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Wrocław — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Bazylea - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Bazylea – Wrocław są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Bazylea - Wrocław to Czerwiec. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Bazylea – Wrocław są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Bazylea – Wrocław są najtańsze?

w południe

Loty Bazylea - Wrocław są około 41% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Bazylea – Wrocław?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Bazylea-Wrocław.

Która trasa podróży Bazylea – Wrocław jest najtańsza?

Bazylea EuroAirport Swiss - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Bazylea EuroAirport Swiss - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bazylea - Wrocław.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Bazylea – Wrocław?

34 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Bazylea - Wrocław to 34 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bazylea - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bazylea - Wrocław, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 lis
BSL08:55Bazylea EuroAirport Swiss
20h 10min
2 przesiadki
WRO05:05Wrocław-Strachowice
14 lis
WRO08:45Wrocław-Strachowice
25h 00min
2 przesiadki
BSL09:45Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
10 gru
BSL04:00Bazylea EuroAirport Swiss
3h 40min
1 przesiadka
WRO07:40Wrocław-Strachowice
12 gru
WRO00:50Wrocław-Strachowice
6h 50min
1 przesiadka
BSL07:40Bazylea EuroAirport Swiss
KLM
6 mar
BSL01:20Bazylea EuroAirport Swiss
7h 20min
1 przesiadka
WRO08:40Wrocław-Strachowice
9 mar
WRO09:10Wrocław-Strachowice
7h 40min
1 przesiadka
BSL16:50Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
7 lis
BSL16:40Bazylea EuroAirport Swiss
14h 30min
1 przesiadka
WRO07:10Wrocław-Strachowice
17 lis
WRO13:55Wrocław-Strachowice
25h 40min
1 przesiadka
BSL15:35Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
5 mar
BSL04:40Bazylea EuroAirport Swiss
3h 00min
1 przesiadka
WRO07:40Wrocław-Strachowice
12 mar
WRO01:05Wrocław-Strachowice
6h 35min
1 przesiadka
BSL07:40Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
18 lis
BSL01:20Bazylea EuroAirport Swiss
28h 55min
2 przesiadki
WRO06:15Wrocław-Strachowice
22 lis
WRO02:00Wrocław-Strachowice
14h 20min
1 przesiadka
BSL16:20Bazylea EuroAirport Swiss

Znajdź najtańsze oferty lotów Bazylea - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bazylea – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
20 gru
BSL01:20Bazylea EuroAirport Swiss
33h 50min
2 przesiadki
WRO11:10Wrocław-Strachowice
Lufthansa
19 gru
BSL04:40Bazylea EuroAirport Swiss
13h 45min
1 przesiadka
WRO18:25Wrocław-Strachowice
KLM
22 paź
BSL02:20Bazylea EuroAirport Swiss
7h 15min
1 przesiadka
WRO09:35Wrocław-Strachowice

Znajdź oferty lotu last-minute Bazylea – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Bazylea – Wrocław
Lufthansa
22 paź
BSL05:40Bazylea EuroAirport Swiss
2h 50min
1 przesiadka
WRO08:30Wrocław-Strachowice
24 paź
WRO09:15Wrocław-Strachowice
4h 50min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
22 paź
BSL06:05Bazylea EuroAirport Swiss
32h 55min
2 przesiadki
WRO15:00Wrocław-Strachowice
24 paź
WRO02:10Wrocław-Strachowice
25h 55min
2 przesiadki
BSL04:05Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
22 paź
BSL05:40Bazylea EuroAirport Swiss
13h 15min
2 przesiadki
WRO18:55Wrocław-Strachowice
24 paź
WRO09:15Wrocław-Strachowice
4h 50min
1 przesiadka
BSL14:05Bazylea EuroAirport Swiss
Kilka linii lotniczych
22 paź
BSL05:40Bazylea EuroAirport Swiss
7h 20min
3 przesiadki
WRO13:00Wrocław-Strachowice
24 paź
WRO02:10Wrocław-Strachowice
25h 55min
2 przesiadki
BSL04:05Bazylea EuroAirport Swiss
1 737 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Bazylea – Wrocław

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Bazylea – Wrocław z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 523 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bazylea – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bazylea – Wrocław-Strachowice, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Bazylea – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Bazylea – Wrocław-Strachowice wynosi ok. 788,9 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 3h 00min.


Alternatywne trasy Bazylea-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bazylea - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena398 zł
Loty Genewa - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena413 zł
Loty Genewa - Poznań
Najkrótszy czas lotu22h 50min
Najniższa cena425 zł
Loty Bazylea - Poznań
Najkrótszy czas lotu20h 25min
Najniższa cena425 zł
Loty Zurych - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena429 zł
Loty Genewa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena469 zł
Loty Zurych - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena469 zł
Loty Genewa - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu13h 50min
Najniższa cena473 zł
Loty Genewa - Wrocław
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena473 zł
Loty Genewa - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena480 zł
Loty Zurych - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena496 zł
Loty Bazylea - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena512 zł

Podobne loty: Bazylea – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Bazylea – Wrocław