Tanie loty Ateny - Wrocław od 134 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Wrocław-Ateny

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ateny-Wrocław
Znaleziono najlepszą cenę1 799 złNajlepsza cena za lot Ateny – Wrocław znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 799 zł
Najkrótszy czas lotu2h 35minNajszybszy lot Ateny-Wrocław zajmuje 2h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Ateny-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Ateny Eleftherios V. - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Wrocław — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Ateny - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Ateny – Wrocław są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Ateny - Wrocław to Czerwiec. Najdroższa pora to Luty.

W który dzień tygodnia loty Ateny – Wrocław są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Ateny – Wrocław są najtańsze?

w południe

Loty Ateny - Wrocław są około 26% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Ateny – Wrocław?

Ryanair

Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Ateny-Wrocław.

Która trasa podróży Ateny – Wrocław jest najtańsza?

Ateny Eleftherios V. - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Ateny Eleftherios V. - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ateny - Wrocław.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ateny - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ateny - Wrocław, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
8 gru
ATH08:40Ateny Eleftherios V.
26h 45min
2 przesiadki
WRO11:25Wrocław-Strachowice
12 gru
WRO10:55Wrocław-Strachowice
20h 00min
1 przesiadka
ATH06:55Ateny Eleftherios V.
Lufthansa
4 gru
ATH01:10Ateny Eleftherios V.
7h 30min
1 przesiadka
WRO08:40Wrocław-Strachowice
7 gru
WRO01:05Wrocław-Strachowice
5h 00min
1 przesiadka
ATH06:05Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
8 gru
ATH08:40Ateny Eleftherios V.
10h 45min
1 przesiadka
WRO19:25Wrocław-Strachowice
12 gru
WRO00:30Wrocław-Strachowice
10h 30min
1 przesiadka
ATH11:00Ateny Eleftherios V.
Ryanair
23 gru
ATH09:25Ateny Eleftherios V.
29h 50min
2 przesiadki
WRO15:15Wrocław-Strachowice
28 gru
WRO07:40Wrocław-Strachowice
21h 20min
1 przesiadka
ATH05:00Ateny Eleftherios V.
1 043 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
ATH09:30Ateny Eleftherios V.
34h 35min
2 przesiadki
WRO20:05Wrocław-Strachowice
12 gru
WRO10:55Wrocław-Strachowice
20h 00min
1 przesiadka
ATH06:55Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
9 gru
ATH09:30Ateny Eleftherios V.
34h 35min
2 przesiadki
WRO20:05Wrocław-Strachowice
12 gru
WRO12:25Wrocław-Strachowice
25h 10min
2 przesiadki
ATH13:35Ateny Eleftherios V.

Znajdź najtańsze oferty lotów Ateny - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ateny – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
29 lis
ATH05:20Ateny Eleftherios V.
6h 15min
1 przesiadka
WRO11:35Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
29 lis
ATH10:10Ateny Eleftherios V.
31h 35min
2 przesiadki
WRO17:45Wrocław-Strachowice
Ryanair
10 gru
ATH17:30Ateny Eleftherios V.
18h 05min
3 przesiadki
WRO11:35Wrocław-Strachowice

Znajdź oferty lotu last-minute Ateny – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Ateny – Wrocław
Ryanair
24 paź
ATH05:15Ateny Eleftherios V.
2h 35min
WRO07:50Wrocław-Strachowice
27 paź
WRO02:55Wrocław-Strachowice
2h 30min
ATH05:25Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
24 paź
ATH17:15Ateny Eleftherios V.
28h 35min
1 przesiadka
WRO21:50Wrocław-Strachowice
27 paź
WRO02:55Wrocław-Strachowice
2h 30min
ATH05:25Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
24 paź
ATH13:25Ateny Eleftherios V.
32h 25min
2 przesiadki
WRO21:50Wrocław-Strachowice
27 paź
WRO02:55Wrocław-Strachowice
2h 30min
ATH05:25Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
24 paź
ATH13:25Ateny Eleftherios V.
32h 25min
2 przesiadki
WRO21:50Wrocław-Strachowice
27 paź
WRO14:05Wrocław-Strachowice
18h 30min
1 przesiadka
ATH08:35Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
24 paź
ATH17:15Ateny Eleftherios V.
28h 35min
1 przesiadka
WRO21:50Wrocław-Strachowice
5 lis
WRO16:15Wrocław-Strachowice
14h 55min
1 przesiadka
ATH07:10Ateny Eleftherios V.
Ryanair
27 paź
ATH06:50Ateny Eleftherios V.
2h 35min
WRO09:25Wrocław-Strachowice
30 paź
WRO11:30Wrocław-Strachowice
25h 30min
2 przesiadki
ATH13:00Ateny Eleftherios V.

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Ateny – Wrocław

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Ateny – Wrocław z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 417 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Lufthansa
CenaOd 698 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Ateny Eleftherios V. – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Ateny Eleftherios V. – Wrocław-Strachowice, takie jak Lufthansa i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Ateny Eleftherios V. – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Ateny Eleftherios V. – Wrocław-Strachowice zajmuje ok. 1550,4 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 6h 15min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Ateny-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Ateny - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena150 zł
Loty Ateny - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena256 zł
Loty Ateny - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena343 zł
Loty Ateny - Poznań
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena433 zł

Podobne loty: Ateny – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Ateny – Wrocław