Tanie loty Ameryka Północna - Szczecin od 1 035 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Szczecin-Ameryka Północna

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ameryka Północna-Szczecin
Najkrótszy czas lotu14h 10minNajszybszy lot Ameryka Północna-Szczecin zajmuje 14h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Ameryka Północna-Szczecin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Newark - Lotnisko Szczecin Goleniów, Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Szczecin Goleniów i Lotnisko Thunder Bay - Lotnisko Szczecin Goleniów.
Szczecin — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Ameryka Północna - Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Ameryka Północna – Szczecin jest najtańsza?

Newark - Szczecin Goleniów

Wybierz trasę Newark - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ameryka Północna - Szczecin.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ameryka Północna - Szczecin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ameryka Północna - Szczecin, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 lut
BOS12:00Boston Logan Intl
20h 20min
2 przesiadki
SZZ08:20Szczecin Goleniów
24 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
21h 43min
2 przesiadki
BOS01:53Boston Logan Intl
2 954 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
BOS13:45Boston Logan Intl
18h 35min
2 przesiadki
SZZ08:20Szczecin Goleniów
25 lut
SZZ07:40Szczecin Goleniów
25h 21min
2 przesiadki
BOS09:01Boston Logan Intl
3 100 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
BOS16:45Boston Logan Intl
39h 35min
2 przesiadki
SZZ08:20Szczecin Goleniów
25 lut
SZZ07:40Szczecin Goleniów
33h 16min
2 przesiadki
BOS16:56Boston Logan Intl
3 136 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
BOS10:45Boston Logan Intl
21h 35min
2 przesiadki
SZZ08:20Szczecin Goleniów
24 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
21h 43min
2 przesiadki
BOS01:53Boston Logan Intl
3 151 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
BOS16:45Boston Logan Intl
15h 35min
2 przesiadki
SZZ08:20Szczecin Goleniów
26 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
16h 55min
2 przesiadki
BOS21:05Boston Logan Intl
5 256 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
BOS15:25Boston Logan Intl
16h 55min
2 przesiadki
SZZ08:20Szczecin Goleniów
26 lut
SZZ04:10Szczecin Goleniów
16h 55min
2 przesiadki
BOS21:05Boston Logan Intl
6 247 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Ameryka Północna - Szczecin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ameryka Północna – Szczecin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
1 gru
JFK17:00Nowy Jork-JFK
30h 15min
3 przesiadki
SZZ23:15Szczecin Goleniów
1 035 zł
Znajdź podobne
LOT
1 gru
JFK17:40Nowy Jork-JFK
14h 40min
1 przesiadka
SZZ08:20Szczecin Goleniów
2 144 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 gru
JFK16:00Nowy Jork-JFK
31h 15min
2 przesiadki
SZZ23:15Szczecin Goleniów
1 299 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Ameryka Północna – Szczecin

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Ameryka Północna – Szczecin
Kilka linii lotniczych
29 paź
EWR16:35Newark
41h 45min
2 przesiadki
SZZ10:20Szczecin Goleniów
5 lis
SZZ08:40Szczecin Goleniów
36h 25min
2 przesiadki
EWR21:05Newark
6 303 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
EWR18:10Newark
40h 10min
3 przesiadki
SZZ10:20Szczecin Goleniów
5 lis
SZZ16:00Szczecin Goleniów
22h 45min
2 przesiadki
EWR14:45Newark
14 090 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Ameryka Północna-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Kraków
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena1 639 zł
Loty Chicago - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena1 734 zł

Podobne loty: Ameryka Północna – Szczecin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Ameryka Północna – Szczecin