Tanie loty na trasie Ålesund – Gdańsk od 58 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Gdańsk-Ålesund

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ålesund-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

58 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 00min

Loty bezpośrednie

ndz

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Ålesund - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 58 zł. Najlepsza oferta na lot Ålesund - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 842 zł.
Najszybszy lot Ålesund-Gdańsk zajmuje 2h 00min.
Bezpośrednie loty Ålesund-Gdańsk – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Ålesund - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Ålesund – Gdańsk są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Ålesund - Gdańsk to Styczeń. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Ålesund – Gdańsk są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Ålesund – Gdańsk są najtańsze?

po południu

Loty Ålesund - Gdańsk są około 79% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Ålesund – Gdańsk?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Ålesund-Gdańsk.

Która trasa podróży Ålesund – Gdańsk jest najtańsza?

Ålesund - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Ålesund - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ålesund - Gdańsk.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Ålesund – Gdańsk?

41 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Ålesund - Gdańsk to 41 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ålesund - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ålesund - Gdańsk, zmieniając zakładki
Wizz Air
27 lip
AES05:25Ålesund
2h 00min
GDN07:25Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES04:50Ålesund
Wizz Air
25 lip
AES18:35Ålesund
2h 00min
GDN20:35Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN10:20Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
AES11:50Ålesund
Kilka linii lotniczych
27 lip
AES02:45Ålesund
5h 40min
1 przesiadka
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES04:50Ålesund
Wizz Air
27 lip
AES05:25Ålesund
2h 00min
GDN07:25Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES04:50Ålesund
Wizz Air
27 lip
AES05:25Ålesund
2h 00min
GDN07:25Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES04:50Ålesund
Norwegian
26 lip
AES14:10Ålesund
18h 15min
1 przesiadka
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
4 sie
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
12h 55min
1 przesiadka
AES19:30Ålesund

Znajdź najtańsze oferty lotów Ålesund - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ålesund – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
25 sie
AES05:40Ålesund
2h 00min
GDN07:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
27 lip
AES05:25Ålesund
2h 00min
GDN07:25Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
26 lip
AES06:00Ålesund
2h 00min
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Ålesund – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Ålesund – Gdańsk
Wizz Air
9 lip
AES06:00Ålesund
2h 00min
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN03:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES05:25Ålesund
Kilka linii lotniczych
9 lip
AES06:00Ålesund
2h 00min
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
13 lip
GDN09:05Gdańsk Rębiechowo
10h 25min
1 przesiadka
AES19:30Ålesund
Wizz Air
9 lip
AES06:00Ålesund
2h 00min
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
13 lip
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES04:50Ålesund
Scandinavian Airlines
9 lip
AES16:05Ålesund
27h 50min
2 przesiadki
GDN19:55Gdańsk Rębiechowo
13 lip
GDN15:00Gdańsk Rębiechowo
25h 55min
2 przesiadki
AES16:55Ålesund
1 367 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 lip
AES11:15Ålesund
19h 10min
1 przesiadka
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN03:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES05:25Ålesund
Kilka linii lotniczych
9 lip
AES16:05Ålesund
27h 50min
2 przesiadki
GDN19:55Gdańsk Rębiechowo
16 lip
GDN03:20Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES05:25Ålesund

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Ålesund – Gdańsk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Ålesund – Gdańsk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 240 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
  • Loty Wizz Air Ålesund – Gdańsk

    Wizz Air oferuje około 3 połączeń Ålesund – Gdańsk w tygodniu. Użytkownicy momondo oceniają te linie średnio na 7,1/10 (na podstawie 108 opinii). Najtańsza oferta Wizz Air dla trasy Ålesund – Gdańsk znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin wynosiła 53 zł za bilet w obie strony, średnia cena to natomiast 104 zł.


Loty Wizz Air: Ålesund – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Ålesund – Gdańsk
Wizz Air
27 lip
AES05:25Ålesund
2h 00min
GDN07:25Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES04:50Ålesund
Wizz Air
25 lip
AES18:35Ålesund
2h 00min
GDN20:35Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN10:20Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
AES11:50Ålesund
Wizz Air
27 lip
AES05:25Ålesund
2h 00min
GDN07:25Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
AES04:50Ålesund

Loty Norwegian: Ålesund – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Ålesund – Gdańsk
Norwegian
26 lip
AES14:10Ålesund
18h 15min
1 przesiadka
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
4 sie
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
12h 55min
1 przesiadka
AES19:30Ålesund
Norwegian
27 lip
AES05:30Ålesund
24h 25min
1 przesiadka
GDN05:55Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN09:05Gdańsk Rębiechowo
20h 00min
1 przesiadka
AES05:05Ålesund
Norwegian
27 lip
AES13:35Ålesund
16h 20min
1 przesiadka
GDN05:55Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN09:05Gdańsk Rębiechowo
20h 00min
1 przesiadka
AES05:05Ålesund

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Ålesund – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Ålesund – Gdańsk Rębiechowo, takie jak Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Ålesund – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Ålesund – Gdańsk Rębiechowo – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1154,8 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 1h 55min.



Alternatywne trasy Ålesund-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena40 zł
Loty Oslo - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 59min
Najniższa cena40 zł
Loty Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena40 zł
Loty Oslo - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena112 zł
Loty Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena112 zł
Loty Trondheim - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena121 zł
Loty Trondheim - Kraków
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena636 zł
Loty Stavanger - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena125 zł
Loty Stavanger - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena372 zł
Loty Haugesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena108 zł
Loty Oslo - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena90 zł
Loty Oslo - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena188 zł

Loty podobne do tych na trasie Ålesund – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Ålesund – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Ålesund – Gdańsk. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Ålesund – Gdańsk, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Ålesund – Gdańsk, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Ålesund – Gdańsk można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.