Rezerwuj loty z Nordwind Airlines

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 12.10
śr. 19.10

Nordwind Airlines – opinie

4,9
PrzeciętnyNa podstawie 2 zweryfikowanych opinii gości
4,9Wejście na pokład
7,9Załoga
4,9Ogólnie
1,9Jedzenie
7,9Komfort
1,9Rozrywka

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Nordwind Airlines

Nordwind Airlines nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Nordwind Airlines obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Kaliningrad. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Turkish Airlines.

Kazań, Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo i Soczi Adler/Sochi to główne porty lotnicze obsługiwane przez Nordwind Airlines. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Nordwind Airlines w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Nordwind Airlines za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Nordwind Airlines włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Nordwind Airlines pod numerem +7 495 730 50 80 lub odwiedzając stronę nordwindairlines.ru.

W liniach Nordwind Airlines obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 203 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x40x20 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 40x30x20 cm.


Popularne kierunki Nordwind Airlines

Znajdź loty Nordwind Airlines w tych popularnych miastach

Status lotu Nordwind Airlines

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Nordwind Airlines
pt. 10/7