Rezerwuj loty z Bamboo Airways

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 12.10
śr. 19.10

Fakty o Bamboo Airways

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Bamboo Airways

Najtańsza trasa

98 zł

Najpopularniejsza trasa

SGN - BKK

Najkrótszy lot

0h 55min

Najdłuższy lot

19h 35min
Najtańsze połączenie Bamboo Airways na trasie Port lotniczy Phú Quốc – Ho Chi Minh Tan Son Nhat kosztuje 98 zł
Trasa Ho Chi Minh Tan Son Nhat – Bangkok Suvarnabhumi jest obecnie najpopularniejsza w liniach Bamboo Airways
Najkrótszy lot liniami Bamboo Airways trwa 0h 55min i odbywa się na trasie Can Tho (VCA) – Phu Quoc (PQC)
Najdłuższy lot liniami Bamboo Airways na trasie Ho Chi Minh (SGN) – Da Nang (DAD) trwa 19h 35min

Bamboo Airways – opinie

5,6
ZwyczajnyNa podstawie 5 zweryfikowanych opinii gości
5,6Komfort
7,2Wejście na pokład
5,2Rozrywka
5,6Ogólnie
6,8Załoga
7,2Jedzenie

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Bamboo Airways

Bamboo Airways nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Bamboo Airways obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Frankfurt nad Menem. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Air Canada.

Noi Bai w Hanoi, Ho Chi Minh Tan Son Nhat i Port lotniczy Phú Quốc to główne porty lotnicze obsługiwane przez Bamboo Airways. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Bamboo Airways w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Bamboo Airways za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Bamboo Airways włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Bamboo Airways pod numerem +84 024 3233 3233 lub odwiedzając stronę bambooairways.com.

Aktualnie lot na trasie Ho Chi Minh Tan Son Nhat - Port lotniczy Phú Quốc z 0 przesiadkami za 226 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Bamboo Airways. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Bamboo Airways, podróż na trasie Port lotniczy Phú Quốc - Ho Chi Minh Tan Son Nhat z 0 przesiadkami za 98 zł jest najtańszą opcją.

Lot Singapur-Changi - Ho Chi Minh Tan Son Nhat za 428 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Bamboo Airways. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Bamboo Airways odbywa się na trasie Ho Chi Minh Tan Son Nhat - Bangkok Suvarnabhumi (0 przesiadek) i kosztuje 236 zł.

W liniach Bamboo Airways obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 203 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 56x36x23 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 40x30x10 cm.


Popularne kierunki Bamboo Airways

Znajdź loty Bamboo Airways w tych popularnych miastach

Status lotu Bamboo Airways

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Bamboo Airways
pt. 10/7